خانه » اخبار روز » اخبار اقتصادی » شغلی که تا یک میلیارد تومان درآمد دارد


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

شغلی که تا یک میلیارد تومان درآمد دارد

شغلی که تا یک میلیارد تومان درآمد دارد

شغلی که تا یک میلیارد تومان درآمد دارد

 

 

اخبار,اخباراقتصادی  ,مشاوران املاک

در بین مشاغل پر درآمدی که در سطح شهر وجود دارد، بعضی مشاغل رایج نبوده ولی بسیار پر درآمد هستند. مشاور املاک از این دسته مشاغل محسوب می‌شود.

آن طور که برخی از مشاوران املاک می‌گویند این شغل در پنج منطقه‌ بالای تهران بسیار پر درآمد بوده و ساعت کاری این افراد از ساعت ۹ صبح تا یک ظهر و از چهار بعد از ظهر تا هشت شب است و این افراد اغلب به صورت پورسانتی کار می‌کنند.

یکی از مدیران مشاور املاک منطقه ۱ می‌گوید: این بنگاه با ۱۷۰ متر زیر بنا، ۱۷ مشاور دارد و برای پنج مشاور دیگر آگهی استخدام داده است. این در حالی است که کمترین پورسانت پرداختی به مشاوران یک میلیون تومان بوده و بیشترین ۶۰ میلیون تومان در یک ماه بوده است.

یکی دیگر از فعالان این صنف می‌گوید که تنها سه سال سابقه کار در منطقه ۲ دارد و در این مدت درصدهای بالای پورسانت به مشاوران بنگاه خود پرداخت کرده است.

وی ادامه می‌دهد: تا یک میلیارد تومان هم به مشاور خود در یک ماه پورسانت داده‌ام. چرا که او توانسته بود یک برج را به فروش برساند و در عین حال مشاورانی هم بوده‌اند که هیچ دریافتی‌ای در ماه نداشته‌اند.

در این میان یکی دیگر از مشاوران املاک در منطقه ۴  عنوان می‌کند که به مشاوران خود ۵۰۰ هزار تومان حقوق ثابت و بابت هر اجاره ۱۰۰ هزار تومان و هر خرید و فروش ۲۰۰ هزار تومان پورسانت پرداخت می‌کند.

با این حال یکی از مشاوران املاک یادآور می‌شود با وجود اینکه در نگاه اول به نظر می‌رسد این مشاوران در ماه دریافتی بسیار بالایی دارند اما این شغل شامل بیمه و هیچ‌ یک از قوانین استخدام وزارت کار نمی‌شود و بیشتر این افراد تنها به صورت پورسانتی و دستمزد ماهانه کار می‌کنند.
اخبار اقتصادی  – اقتصادنیوز

 

پیشنهاد ما

تجاوز به بازیگر زن ایرانی | حکم ارتباط نامشروع دو هنرپیشه ایرانی صادر شد

تجاوز به بازیگر زن ایرانی | حکم ارتباط نامشروع دو هنرپیشه ایرانی صادر شد

تجاوز به بازیگر زن ایرانی | حکم ارتباط نامشروع دو هنرپیشه ایرانی صادر شد تجاوز …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *