خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » سایر اخبار » شبکه من و تو و مهمترین سوال بیننده ها !


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

شبکه من و تو و مهمترین سوال بیننده ها !

shabake_man_o_to_(funjoo.ir).jpg

 

جام فرهنگی؛ تاکنون با وجود درخواست های متعدد بیننده ها برای شفاف سازی در خصوص منابع مالی شبکه من و تو، آنها هیچ گاه از این شبکه پاسخی نشنیده اند!

 شبکه من و تو با پهنای باند ۴ مگابیت تنها ماهانه ۴۸۰۰۰ یورو که حدودا مساوی است با ۲۶۰ میلیون تومان، فقط و فقط هزینه روی ایر هاتبرد بودن را می پردازد!

علاوه بر آن این کار در دو ماهواره عرب ست و یوتلست هم انجام می شود که سر جمع حدود ۱۴۰ میلیون تومان هزینه برمی دارد! با این حساب و به طور کل هزینه روی ایر بودن ماهانه ۴۰۰ میلیون تومان و سالانه رقم ناچیزی حدود ۵ میلیارد تومان می شود.

این تنها هزینه یک قلم کوچک از هزینه های سرسام آور شبکه انگلیسی من و توست. اما هزینه دستمزد کارکنان، برنامه های خریداری شده، دوبله، دکور، مصاحبه ها، تهیه برنامه ها و دهها برنامه دیگر هم پیشکش.

در بخش هزینه هایی که این شبکه برای تهیه برنامه هایش می پردازد و تعداد این برنامه ها هم کم نیست؛ به طور مثال می توان به برنامه آکادمی گوگوش اشاره کرد.

برنامه  آکادمی گوگوش که در اصل بیشتر شبیه یک سریال است تا یک مسابقه زنده! به خودی خود یکی از برنامه های پر هزینه این شبکه می باشد. جدا از مبالغ هنگفتی که توسط داوران این برنامه از شبکه من و تو اخذ می شود هزینه مکان برگزاری این مسابقه، ضبط این برنامه و ۲۵۰۰۰ دلاری که در آخر این برنامه به برنده برنامه  به عنوان جایزه داده می شود را هم باید در نظر گرفت که البته این گوشه ای از مخارج این شبکه است!

البته فقط در حد اشاره تعدادی ازبرنامه های پرهزینه این شبکه را می توان نام برد، مثلا برنامه شعر یادت نره و جایزه یکصد هزار دلاری اش، بفرمائید شام ، جفت شیش و….

گفته می شود این شبکه زیر نظر مستقیم دولت انگلیس می باشد و تمامی هزینه هایش توسط این دولت انگلیس تامین می شود. یا سخنانی شنیده می شود مبنی بر اینکه یک شرکت نفتی انگلیسی هزینه های این شبکه را می پردازد.

  عده ای دیگر هم می گویند دولت آمریکا پشت سر این شبکه هست در هر حال به صحت این موارد کاری نداریم اصلا ما می گوئیم که هیچ یک از این موارد صحیح نمی باشد. اما در بین تنها چیزی که برای ما مهم است جواب سوالی است که در ذهن ما ایجاد شده است.

سوال این است که این شبکه بدون هیچ گونه اسپانسر و تبلیغات چگونه می تواند از عهده هزینه هایی به این بزرگی بر بیاید؟ و اصلا این همه هزینه برای اداره یک شبکه ماهواره ای با چه هدفی صورت می گیرد؟ آیا فقط برای سرگرمی بیننده های فارس زبان است!؟

پیشنهاد ما

رقص زن و مرد اصفهانی,رقص زن و مرد فرانسوی,رقص اصفهان,رقص اصفهانی,رقص میدان نقش جهان,رقص میدان نقش جهان اصفهان,دانلود,دانلود فیلم

رقص توریست گردشگر فرانسوی در نقش جهان اصفهان +فیلم

رقص توریست گردشگر فرانسوی در نقش جهان اصفهان +فیلم رقص توریست گردشگر فرانسوی در نقش …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *