خانه » اخبار روز » اخبار حوادث » شایعه خودکشی مادر اهورا | یکبار دیگر خبرسازی!

کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

شایعه خودکشی مادر اهورا | یکبار دیگر خبرسازی!

شایعه خودکشی مادر اهورا | یکبار دیگر خبرسازی!

شایعه خودکشی مادر اهورا | یکبار دیگر خبرسازی!

شایعه خودکشی مادر اهورا | یکبار دیگر خبرسازی!
شایعه خودکشی مادر اهورا | یکبار دیگر خبرسازی!

 

چند ساعتی است که در فضای مجازی خبری با عنوان خودکشی مادر اهورا دست به دست می چرخد، بی آنکه منبعی برای این شایعه وجود داشته باشد… متاسفانه از زمان انتشاز اخبار مربوط به ماجرای اهورا، چندین کانال تلگرامی و صفحه های جعلی اینستاگرام، دست به کار تولید اخبار نادرست درباره ماجرا هستند.
در قضایایی مانند قتل دردناک اهورا، ماجرای آتنا و اتفاقاتی از این قبیل، نشر شایعات گسترش می یابد و خبررسانی صحیح را برای رسانه ها مشکل و کشف حقیقت را برای مردم مشکل تر می کند. یکی از شایعاتی که این بار و در پی ماجرای قتل اهورا در فضای مجازی پخش شده است، شایعه خودکشی مادر اهورا است. سازندگان این شایعه بی پایه و اساس، با علم به حساسیت افکار عمومی به موضوع قتل اهورا، تنها برای کسب چند مخاطب و لایک، دست به چنین کاری زده اند. بی آنکه لحظه ای به تبعات انتشار چنین مطالبی بیندیشند.
پیش از این، و در پرونده های مشابه قتل اهورا نیز بارها شاهد شایعه سازی بوده ایم. شایعاتی که با گسترش دسترسی به اینترنت، با سرعتی بیش از حد تصور پخش می شوند و در بسیاری موارد، تکذیب شایعه به گوش خیلی ها نمی رسد!
راهکار جلوگیری از ساخت و انتشار شایعات، چیست جز اخلاق گرایی؟!

 

شایعه خودکشی مادر اهورا | یکبار دیگر خبرسازی!

ساعت گوچی gucci دستبندی نگین دارعینک Spyساعت بند چرم الیزابت تخفیف ویژهساعت مچی اسپورت طرح رولکس

پیشنهاد ما

پوتین, پوتین در ایران, پوتین در تهران, سفر پوتین به تهران, سفر پوتین به ایران, ورود پوتین به ایران, دیدار پوتین با رهبر, عکس دیدار پوتین با رهبر, جزییات دیدار پوتین با رهبر, تصاویر دیدار پوتین با رهبر, آیت الله خامنه ای, پوتین و آیت الله خامنه ای, عکس پوتین و آیت الله خامنه ای, عکس دیدار پوتین و آیت الله خامنه ای, پوتین و خامنه ای, رهبر انقلاب,

عکسهای پوتین با رهبر انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای

عکسهای پوتین با رهبر انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای عکسهای پوتین با رهبر انقلاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *