خانه » اخبار روز » سید جلال با مبلغ کمتر از پیشنهاد استقلال و ملوان در نفت


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

سید جلال با مبلغ کمتر از پیشنهاد استقلال و ملوان در نفت

سید جلال با مبلغ کمتر از پیشنهاد استقلال و ملوان در نفت

سید جلال با مبلغ کمتر از پیشنهاد استقلال و ملوان در نفت

 

اخبار,اخبار ورزشی , جلال حسینی

سید جلال حسینی که در لیست بعضی از تیم های لیگ برتری حضور داشت بالاخره امروز با نفت قرارداد امضا می کند.

سید جلال حسینی در بدو ورودش به ایران به باشگاه پرسپولیس رفت. او با سرپرست وقت پرسپولیس دیدار کرد و برای پیوستن به این تیم اعلام آمادگی کرد.

 

با تغییر کادر مدیریتی باشگاه پرسپولیس او دیگر جایی در لیست این تیم نداشت.استقلال که امیر حسین صادقی را از لیست خود خارج کرده و امیدی به حنیف ندارند با سید جلال وارد مذاکره شدند که به گفته سید جلال حسینی او این پیشنهاد را رد کرد.

 

حسینی دلیل رد پیشنهاد استقلال را استخاره ، مشورت با خانواده و احترام به هواداران پرسپولیس نامید.استقلالی ها برای جذب حسینی حاضر بودند سقف قرارداد را رعایت نکنند و مبلغی بیشتر از قرارداد رحمتی و حیدری به او بدهند.

حسینی که چند روزی است با نفت تهران وارد مذاکره شده است به نظر می رسد امروز با این تیم قرارداد امضا کند.او همچنین از ملوان تیم سابق و شهر خود پیشنهاد دارد اما ترجیح می دهد به نفت بپیوندد.او می تواند با نفت تهران در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کند.

 

اخبار ورزشی – خبرآنلاین

 

 

پیشنهاد ما

فرار عروس 14 ساله در شب زفاف از داماد 50 ساله!

فرار عروس ۱۴ ساله در شب زفاف از داماد ۵۰ ساله!

فرار عروس ۱۴ ساله در شب زفاف از داماد ۵۰ ساله! فرار عروس ۱۴ ساله …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *