خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » سپیده توفیق گوینده شبکه جم به کشور بازگشت+ بیوگرافی و عکسهای سپیده توفیق


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

سپیده توفیق گوینده شبکه جم به کشور بازگشت+ بیوگرافی و عکسهای سپیده توفیق

سپیده توفیق گوینده شبکه جم به کشور بازگشت+ بیوگرافی و عکسهای سپیده توفیق

سپیده توفیق گوینده شبکه جم به کشور بازگشت+ بیوگرافی و عکسهای سپیده توفیق

سپیده توفیق گوینده شبکه جم به کشور بازگشت+ بیوگرافی و عکسهای سپیده توفیق, فان جو, سپیده توفیق , بازگشت سپیده توفیق , برگشت سپیده توفیق , سپیده توفیق گوینده , سپیده توفیق گوینده جم , شبکه جم , سپیده توفیق در ایران , بازگشت سپیده توفیق به ایران , گوینده شبکه جم , شبکه GEM , برگشت گوینده جم به ایران , عکس سپیده توفیق

سپیده توفیق گوینده جم به ایران بازگشت

سپیده توفیق گوینده زن ایرانی که در شبکه جم فعالیت میکرد به دلیل شرایط غیر حرفه ای شبکه جم که خود معناهای بسیاری دارد به ایران بازگشت .

بازگشت سپیده توفیق به ایران از اتفاقات دیگری در شبکه جم حکایت میکند که شاید بازگشت زنان ایرانی شبکه جم را تسریع ببخشد .

سپیده توفیق که گوینده خبر و به گونه ای مجری زن شبکه جمبوده است با گلایه از وضعیت غیر حرفه ای حاکم بر شبکه GEM این شبکه را ترک کرده و به ایران بازگشت .

شاید منظور سپیده توفیق از فضای غیر حرفه ای شبکه جم به کلیپ های دو مجری زن سابق این شبکه نیز اشاره ای داشته باشد . بعد از هرمز سیرتی بازیگر پابه سن گذاشته که چند ماه بعد از حضور در ترکیه و همکاری با شبکه ماهواره ای جم به تهران بازگشت به تازگی سپیده توفیق گوینده زن این شبکه هم به تهران بازگشته است.
در بخش خبر اقتصادی این شبکه مشغول به همکاری بود. توفیق که از همکاران دفتر استانبول این شبکه بوده آن طور که خودش گفت به دلیل شرایط بد کاری و برخوردهایی که اخیرا در تبدیل وضعیت شغلی همکاران این شبکه پیش آمده به ایران بازگشته است.
سپیده توفیق
سپیده توفیق قصد ادامه فعالیت در ایران را دارد

سپیده توفیق البته در زمره آن بخش از همکاران این شبکه که در هفته های اخیر تبدیل وضعیت شدند نبوده است و اظهار داشت:فقط به خاطر برخوردهای غیرحرفه ای دست اندرکاران شبکه از همکاری استعفا دادم. آنها مایل به همکاری بودند اما شخصا فضایی غیرحرفه ای را حاکم بر محیط کار دیدم و ترجیح دادم همکاری ام را قطع کنم.

مدیر شبکه جم در دو هفته اخیر با نامه ای به مدیر دفتر آنتالیا از وی خواسته بود که وضعیت کاری تمامی همکاران این بخش از قراردادی به پروژه ای تغییر یابد و همین امر سبب ساز برخی نارضایتی ها شده بود.

البته که این مدیر کوشید با ساختن تیزرهایی که در آنها برخی از همکارانش درباره امتداد خوشی و خرمی در همکاری با جم سخن می گویند برخوردهای سفت و سختی مدیریتی را توجیه کند اما آنچه مشهود است اینکه امتداد این وضعیت با بازگشت برخی دیگر از همکاران وطنی این شبکه همراه باشد.
سپیده توفیق گوینده شبکه جم به کشور بازگشت+ عکس
۳٫۱۸
منبع : سینما ژورنال / م.ف

 

سپیده توفیق گوینده شبکه جم به کشور بازگشت+ بیوگرافی و عکسهای سپیده توفیق

نمناک

سپیده توفیق گوینده شبکه جم به کشور بازگشت+ بیوگرافی و عکسهای سپیده توفیق, فان جو, سپیده توفیق , بازگشت سپیده توفیق , برگشت سپیده توفیق , سپیده توفیق گوینده , سپیده توفیق گوینده جم , شبکه جم , سپیده توفیق در ایران , بازگشت سپیده توفیق به ایران , گوینده شبکه جم , شبکه GEM , برگشت گوینده جم به ایران , عکس سپیده توفیق

پیشنهاد ما

هدیه جورج کلونی به دوستانش

هدیه جورج کلونی به دوستانش

هدیه جورج کلونی به دوستانش هدیه جورج کلونی به دوستانش هدیه یک میلیون دلاری جورج …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *