خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » اخبار حوادث » سه دختر که مرد پولدار را در خانه اش در شهرک غرب حبس کردند


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

سه دختر که مرد پولدار را در خانه اش در شهرک غرب حبس کردند

سه دختر که مرد پولدار را در خانه اش در شهرک غرب حبس کردند

سه دختر که مرد پولدار را در خانه اش در شهرک غرب حبس کردند

سه دختر با حبس کردن یک مرد پولدار در خانه اش در شهرک غرب تمام اموال نقد و غیرنقد قمیتی وی را به سرقت بردند.

سه دختر که مرد پولدار را در خانه اش در شهرک غرب حبس کردند,فان جو, شهرک غرب,مرد پولدار در شهرک غرب,حبس کردن مرد پولدار در خانه,سه دختر تبهکار,دختران کلاهبردار شهرک غرب,اخبار حوادث,حوادث شهرک غرب

وقتی صدای فریاد کمک خواهی مرد جوان از آپارتمانی واقع در یکی از ساختمان‌های گرانقیمت غرب تهران بلند شد کسی نمی‌دانست چه اتفاقی برایش افتاده است. این مرد که بشدت شوکه شده بود فریاد می‌زد و از همسایه‌ها کمک خواست.

به گزارش روزنامه ایران، همسایه‌ها که به موضوع مشکوک شده بودند بلافاصله با پلیس ۱۱۰ تماس گرفته و دقایقی بعد مأموران به خانه مورد نظر رسیدند. اما قفل در ساختمان ضد سرقت بود و براحتی باز نمی‌شد. به همین خاطر مأموران با دستور قضایی و دریافت حکم اجازه ورود به ساختمان، وارد آپارتمان شدند و مرد جوان را که در اتاق خوابش حبس شده بود نجات دادند.

این مرد پس از رهایی به پلیس گفت: ساعتی قبل سوار بر خودرو گرانقیمتم در خیابان بودم که سه دختر را سوار کردم. اما آنها پس از ورود به خانه‌ام با تهدید دست و پایم را بسته و پس از سرقت متواری شدند.

به دنبال این شکایت رسیدگی به پرونده با دستور «بازپرس شاهنگیان» از شعبه دهم بازپرسی دادسرای سعادت آباد به مأموران پلیس آگاهی سپرده شد. کارآگاهان نیز با کمک شاکی به چهره نگاری رایانه‌ای از دختران فراری پرداختند و مشخصات سه دختر تبهکار در اختیار گشت‌های پلیس قرار گرفت.سرانجام با ردیابی‌های تخصصی، مخفیگاه سه دختر نوجوان شناسایی شد و به دام افتادند.

متهمان ابتدا منکر اظهارات مرد ثروتمند شدند اما در ادامه با مشاهده مدارک و مستندات پلیس، لب به اعتراف گشوند و به فریب مرد ثروتمند و سرقت بزرگ از خانه‌اش اقرار کردند.

اکنون کارآگاهان سرگرم تحقیق هستند تا دیگر کسانی را که در دام این سه دختر افتاده‌اند شناسایی کنند.

بنا بر این گزارش،دخترها مرد پولدار را در اتاق خوابش حبس کردند و پس از سرقت ۲۵۰ میلیون تومان پول نقد و اموال قیمتی و خودروی گرانبها‌یش گریختند.

 

 

سه دختر که مرد پولدار را در خانه اش در شهرک غرب حبس کردند

گهر

سه دختر که مرد پولدار را در خانه اش در شهرک غرب حبس کردند,فان جو, شهرک غرب,مرد پولدار در شهرک غرب,حبس کردن مرد پولدار در خانه,سه دختر تبهکار,دختران کلاهبردار شهرک غرب,اخبار حوادث,حوادث شهرک غرب

پیشنهاد ما

واکنش خانم بازیگر به سخنان همسر سابقش

واکنش خانم بازیگر به سخنان همسر سابقش

واکنش خانم بازیگر به سخنان همسر سابقش واکنش خانم بازیگر به سخنان همسر سابقش چند …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *