خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » سمانه پاکدل و اعتقاداتش در شب قدر!


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

سمانه پاکدل و اعتقاداتش در شب قدر!

سمانه پاکدل و اعتقاداتش در شب قدر!

سمانه پاکدل و اعتقاداتش در شب قدر!

سمانه پاکدل: هر سال در شب قدر برای خدا نامه می‌نویسم و سال بعد دوباره به نامه نگاه می‌کنم، چه راز و نیازی با خدا داشتم و به کدام آرزوهایم رسیدم.

سمانه پاکدل,سمانه پاکدل در شب قدر,عکس سمانه پاکدل,اعتقادات سمانه پاکدل,متن سمانه پاکدل,مصاحبه سمانه پاکدل,بیوگرافی سمانه پاکدل,تصاویر سمانه پاکدل,مطالب جذاب

در شب قدر با خدا خلوت می کنم

سمانه پاکدل بازیگر تلویزیون در گفتگویی؛ در خصوص سریال‌های مناسبتی گفت: ماه رمضان و شب‌های قدر فرصت خاصی برای همه است، حتی افرادی که قادر به روزه گرفتن نیستند نیز سعی می‌کنند در این روزها روزه بگیرند.

وی افزود: هر سال در شب قدر برای خدا نامه می‌نویسم و سال بعد دوباره به نامه نگاه می‌کنم، چه راز و نیازی با خدا داشتم و به کدام آرزوهایم رسیدم.

پاکدل بیان کرد: حس و حال متفاوت ماه مبارک رمضان و انرژی مثبت در این ماه،‌ مرا یاد طواف خانه خدا می‌اندازد که دعای من بین همه دعاها اجابت خواهد شد.

بازیگر سریال دلنوازان تصریح کرد: در سال‌های اخیر دو اثر در بین سریال‌های ماه رمضان تفکیک شده است. طنز موقعیت که با استقبال مخاطبان همراه است و مینی سریال‌های ۵ قسمتی که برای ایام شب قدر با حال و هوای معنوی ساخته می‌شود.

وی ادامه داد: همه ما ایرانی‌ها ایمان داریم، ولی یقین ما ضعیف است، به خاطر همین قصه‌هایی که برای شب قدر ساخته می‌شود که خدا معجزاتش را نشان می‌دهد مخاطب با دیدن آن علاوه بر ایمان به یقین می‌رسد.

وی افزود: اعتقاداتم برای ایفای نقش در سریال «دیگری» دخیل بود، برای حضور در سریال دلی قرارداد بستم و به شدت از همکاری با گروه لذت بردم و برای حضور دوباره در سریال‌های مناسبتی ماه رمضان، ماه محرم استقبال می‌کنم.

وی عنوان کرد: با توجه به اینکه خودمان در خانه مراسم شب قدر داریم، مایلم در خلوت و تنهایی خودم با خدا باشم.

وی در خصوص کم‌کاری بازیگران خاطر‌نشان کرد: کاش در تلویزیون و سینما طوری سازماندهی شود که فرصت برای ایفای نقش برای همه بازیگر‌ها فراهم شود.

 

پیشنهاد ما

سحر دولتشاهی پرکارترین بازیگر زن در جشنواره فیلم فجر لقب گرفت

سحر دولتشاهی پرکارترین بازیگر زن در جشنواره فیلم فجر لقب گرفت

سحر دولتشاهی پرکارترین بازیگر زن در جشنواره فیلم فجر لقب گرفت سحر دولتشاهی پرکارترین بازیگر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *