خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » سینما » سریال جسور و زیبا + خلاصه داستان و قسمت اخر، بیوگرافی بازیگران (cesur ve güzel)

سریال جسور و زیبا + خلاصه داستان و قسمت اخر، بیوگرافی بازیگران (cesur ve güzel)

سریال جسور و زیبا + خلاصه داستان و قسمت اخر، بیوگرافی بازیگران (cesur ve güzel)

سریال جسور و زیبا + خلاصه داستان و قسمت اخر، بیوگرافی بازیگران (cesur ve güzel)

cesur-ve-guzel-dizisi-afis-kivanc-tuba

سریال ترکی جسور و زیبا

همانطور که می دانید قرار است به تازگی کیوانچ تاتلیتوء و طوبی بیوک اوستون در سریالی جدید با عنوان “سریال جسور و زیبا” در کنار هم ایفای نقش کنند. همچنین طبق اخباری که پیرامون این حقیقت منتشر شد، مشاور استایل کیوانچ در این سریال همسرش باشاک دیزر خواهد بود.

تصویربرداری های این مجموعه از دو هفته پیش آغاز شده و تصاویری از صحنه های این مجموعه جدید نیز در سوشیال مدیا منتشر شد.

به دنبال این خبر شب گذشته اولین تیزر تبلیغاتی این مجموعه از شبکه موردنظر پخش شد. این تصاویر که شامل صحنه های آشنایی این دو بازیگر در سریال است، بسیار موردتوجه قرار گرفت و خبرساز شد. طبق پیش بینی های سایت های مختلف این سریال با استقبال بسیاری روبرو خواهد شد و ریتینگ ها را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

 

سریال جسور و زیبا + خلاصه داستان و قسمت اخر، بیوگرافی بازیگران (cesur ve güzel), فان جو, سریال "جسور و زیبا" عکسها, بازیگران و خلاصه داستان cesur ve güze, فان جو, دانلود سریال جسور و زیبا, سریال جسور و زیبا, قسمت اخر سریال جسور و زیبا, عکس سریال کره ای جسور و زیبا, سریال جسور و زیبا, دانلود رایگان سریال جسور و زیبا, سریال جسور و زیبا, cesur ve güze, سریال جسور و زیبا, , cesur ve güze, عشقه, پشته صحنه سریال جسور و زیبا, تصاویر سریال جسور و زیبا, بازیگران سریال جسور و زیبا, اسامی بازیگران سریال جسور و زیبا, cesur ve güze+ دانلود رایگان سریال , cesur ve güze+ دانلود زیرنویس , cesur ve güze+ دانلود زیرنویس فارسی cesur ve güze+

خلاصه داستان و قسمت آخر سریال جسور و زیبا

جدیدترین ساخته شرکت فیلمسازی آی یاپیم سریال جسور و زیبا (cesur ve güzel) هست که به سفارش شبکه استار ترکیه ساخته شده است و بزودی از این شبکه پخش خواهد شد.


کیوانچ تاتلیتوغ و طوبی بیوک اوستون دو بازیگر مشهور و نامی ترکیه بازیگران اصلی این سریال می باشند
پسر شجاع و جسور ( کیوانچ تاتلیتوغ ) سریال که جوانی خوشتیپ و جذاب است از شهر خود به یک شهر کوچک حرکت میکند
در این شهر کوچک خانواده ای زندگی میکنند که ملک و زمین های زیادی دارند و بسیار ثروتمند هستند که این خانواده دختری بسیار زیبا به نام سوهان (طوبی بیوک اوستون) دارد که زیبایی آن زبانزد بود.
تو ملاقات اول جسور و سوهان عشقی پرشور بین شان شروع می شود فقط بین این دو موضوع های بسیار زیادی وجود دارد که دو طرف از آنها بی خبرند.
خانواده جسور و خانواده سوهان در زمان های بسیار قدیم همدیگر را می شناختند و بین این دو خانواده یک جنگ و دعوای بسیار بزرگی رخ داده بود که دو عضو جوان این دو خانواده از این موضوع بی خبر هستند.
این حساب بسته نشده قدیمی بین دو خانواده بر روی عشق دو عضو جوان این خانواده ها سایه انداخت و حوادث گذشته بین دو خانواده عشق این دو را به حالت ناممکن در آورده است.
با گذشت زمان علت و راز آمدن جسور به این شهر کوچک بر ملا خواهد شد

 

سریال جسور و زیبا + خلاصه داستان و قسمت اخر، بیوگرافی بازیگران (cesur ve güzel), فان جو, سریال "جسور و زیبا" عکسها, بازیگران و خلاصه داستان cesur ve güze, فان جو, دانلود سریال جسور و زیبا, سریال جسور و زیبا, قسمت اخر سریال جسور و زیبا, عکس سریال کره ای جسور و زیبا, سریال جسور و زیبا, دانلود رایگان سریال جسور و زیبا, سریال جسور و زیبا, cesur ve güze, سریال جسور و زیبا, , cesur ve güze, عشقه, پشته صحنه سریال جسور و زیبا, تصاویر سریال جسور و زیبا, بازیگران سریال جسور و زیبا, اسامی بازیگران سریال جسور و زیبا, cesur ve güze+ دانلود رایگان سریال , cesur ve güze+ دانلود زیرنویس , cesur ve güze+ دانلود زیرنویس فارسی cesur ve güze+ cesur-ve-guzel-dizisi-oyuncu-resimleri سریال جسور و زیبا + خلاصه داستان و قسمت اخر، بیوگرافی بازیگران (cesur ve güzel), فان جو, سریال "جسور و زیبا" عکسها, بازیگران و خلاصه داستان cesur ve güze, فان جو, دانلود سریال جسور و زیبا, سریال جسور و زیبا, قسمت اخر سریال جسور و زیبا, عکس سریال کره ای جسور و زیبا, سریال جسور و زیبا, دانلود رایگان سریال جسور و زیبا, سریال جسور و زیبا, cesur ve güze, سریال جسور و زیبا, , cesur ve güze, عشقه, پشته صحنه سریال جسور و زیبا, تصاویر سریال جسور و زیبا, بازیگران سریال جسور و زیبا, اسامی بازیگران سریال جسور و زیبا, cesur ve güze+ دانلود رایگان سریال , cesur ve güze+ دانلود زیرنویس , cesur ve güze+ دانلود زیرنویس فارسی cesur ve güze+

 

 

 

بیوگرافی و عکس بازیگران سریال جسور و زیبا :

%d8%b3%d8%b1%db%8c%d8%a7%d9%84-%d8%ac%d8%b3%d9%88%d8%b1-%d9%88-%d8%b2%db%8c%d8%a8%d8%a7

بیوگرافی و عکس بازیگر نقش جسور در سریال جسور و زیبا

کیوانچ تاتلیتوغ ((به ترکی استانبولی: Kıvanç Tatlıtuğ) زاده ۲۷ اکتبر ۱۹۸۳) هنرپیشه و مدل ترک است
کیوانچ تاتلیتوغ در شهر آدانا در جنوب ترکیه متولد شد. او ۴ خواهر و برادر دارد. مادربزرگ او (از طرف پدری) مهاجر بوسنی و هرزگوین به ترکیه است. مادر او متولد ادرنه و پدرش متولد آدانا است. او می گوید
در آدانا به دنیا آمده، بزرگ شده و خانواده او برای مدت بیشتر از صد سال در کار نانوایی بوده اند.
او تحصیلات خود را در دبیرستان Yenice Çağ Private High School در حالی که در دوران دبیرستان در بازی بسکتبال عالی بود تمام کرد.
هنگامی که پدر او مریض شد آنها به استانبول نقل مکان کردند تا پدرشان درمان مناسب را دریافت کند. در استانبول او به عنوان بازیکن بسکتبال آماتور به عضویت باشگاه ورزشی بشیکتاش درآمد. کیوانچ تاتلیتوغ در سال ٢٠٠٢ به عنوان نماینده کشور ترکیه توانست عنوان بهترین مدل مرد جهان را به دست آورد و بعدها هم جوایز بسیاری در عرصه بازیگری کسب کرد.
معروفیت کیوانچ تاتلیتوغ بیشتر به خاطر بازی در سریال های عشق ممنوع، ایزل و کوزی گونی بوده است

 

%d8%b3%d8%b1%db%8c%d8%a7%d9%84-%d8%ac%d8%b3%d9%88%d8%b1-%d9%88-%d8%b2%db%8c%d8%a8%d8%a7

بیوگرافی بازیگر نقش سوهان در سریال ترکی جسور و زیبا

خدیجه طوبا بویوک‌اوستون (به ترکی استانبولی: Hatice Tuba Büyüküstün) در تاریخ ۵/۸/۱۹۸۲ در استانبول متولد شد، دوران مدرسه را در همان شهر گذراند و سپس در رشته طراحی صحنه و دکور و طراحی لباس در دانشگاه هنرهای زیبای معمار سنان استانبول به تحصیلات خود ادامه داد. ضمن تحصیل در دانشگاه برای اولین بار در تبلیغ مول‌پد جلوی دوربین فیلمبرداری رفت.
در سال ۲۰۰۳ در ۴ قسمت آخر سریال مقام سلطان (Sultan Makamı) بازی کرد. پس از آن در سال ۲۰۰۴ اولین فیلم سینمائی به نام پدرم و پسرم (Babam ve Oğlum) نقش کوتاهی را بازی کرد.
در همان سال در یک سریال تلویزیونی به نام Çemberimde Gül Oya بازی کرد و پس از آن در یک فیلم تلویزیونی به نام گلعذار (Gülizar) بازی کرد. سپس در سال ۲۰۰۵ با ایفای نقش در سریال Ihlamurlar Altında در کشورهای عربی به شهرت رسید و طرفداران زیادی پیدا کرد. در سال ۲۰۰۷ در سریال دیگری به نام عاصی (Asi) بازی کرد.
طوبا بویوک‌اوستون در ضمن بازی در این سریال‌ها در چند تبلیغ تلویزیونی از جمله شامپوی پانتنت، ماکزیمم کارت، شکلات، لباس جین مارک کولینز و تبلیغ یک پارفوم در دوبی نیز بازی کرد.
وی در تابستان ۲۰۰۹ در یک سریال تلویزیونی به نام بینی و بینک بازی کرد، این سریال محصول مشترک با کشورهای عربی بود و از کانال ام‌بی‌سی پخش شد.
طوبا بویوک‌اوستون در سال ۲۰۰۹ اولین نقش اول یک فیلم سینمائی به نام Yüreğine Sor را به عهده گرفت. بعد از آن به ایفای نقش در سریال تلویزیونی به نام GÖNÜLÇELEN یا همان دلربا می‌باشد پرداخت که سال ۲۰۱۰ از تلویزیون aTV پخش شد. هم اکنون او از شهرت خاصی در بین کشورهای عربی و کشوهای بلوک شرق برخوردار است وسریال‌های او از کانالهای تلویزیونی این کشورها پخش شده‌است طوبابویوک اوستون در سریالی بنام ۲۰ دقیقه ۲۰dakika به کارگردانی «سردار ایشیک» محصول ۲۰۱۳ که از شبکه استار پخش شد ایفای نقش کرد. وی در این سریال نقش «ملک» را بر عهده داشت؛ ولی این سریال در ترکیه بیننده زیادی نداشت و فقط ۲۵ قسمت طول کشید و در یک فصل به پایان رسید.
جدیدترین سریال او سریال لطیفه است که از ۱۲ مارچ سال ۲۰۱۴ از کانال atv شروع به پخش شده است. او در این سریال پربیینده همبازی انگین اکیورک شده است و در نقش لطیفه دنیزر بازی می‌کند.

 

%d8%b3%d8%b1%db%8c%d8%a7%d9%84-%d8%ac%d8%b3%d9%88%d8%b1-%d9%88-%d8%b2%db%8c%d8%a8%d8%a7

عکس سیزن آکباش اوگولاری (Sezin Akbaşoğulları)

۲۲ آوریل ۱۹۸۱ در شهر ازمیر بدنیا آمده است. او در پروژه های بسیار معروفی حضور داشته است که می توان به سریال Racon Ailem İçin بازیگر نقش صدف و مجموعه سپتامبر اشاره کرد.

 

%d8%b3%d8%b1%db%8c%d8%a7%d9%84-%d8%ac%d8%b3%d9%88%d8%b1-%d9%88-%d8%b2%db%8c%d8%a8%d8%a7

بیوگرافی و عکس بازیگر نقش تحسین سریال جسور و زیبا

بازیگر پیشکسوت ترکیه ای در ۱۳ اکتبر ۱۹۵۰ در ازمیر بدنیا آمده است. آخرین نقشی که از او پخش شده است سریال Aşk Yeniden می باشد که در آن نقش شوکت رئیس را بازی کرده است که در سریال جسور و زیبا بازیگر نقش پدر سوهان می باشد.

 

%d8%b3%d8%b1%db%8c%d8%a7%d9%84-%d8%ac%d8%b3%d9%88%d8%b1-%d9%88-%d8%b2%db%8c%d8%a8%d8%a7

بیوگرافی و عکس دوریم یاکوت (Devrim Yakut)

در ۲۷ مه ۱۹۶۸ در آنکارا بدنیا آمده است و آخرین نقش به یاد ماندنی او در سریال من را فراموش نکن (Unutma Beni) بوده است.

 

%d8%b3%d8%b1%db%8c%d8%a7%d9%84-%d8%ac%d8%b3%d9%88%d8%b1-%d9%88-%d8%b2%db%8c%d8%a8%d8%a7

بیوگرافی و عکس نیهان بویوک آغاچ (Nihan Büyükağaç)

این بازیگر در ۲۸ سپتامبر ۱۹۸۱ در استانبول بدنیا آمده است. او در سریال Muhteşem Yüzyıl که در ایران به اسم خرم سلطان شناخته میشه بازیگر نقش گلشاه بوده است.

 

%d8%b3%d8%b1%db%8c%d8%a7%d9%84-%d8%ac%d8%b3%d9%88%d8%b1-%d9%88-%d8%b2%db%8c%d8%a8%d8%a7

بیوگرافی و عکس ارکان آوچی (Erkan Avcı)

او در ۱ ژانویه ۱۹۸۲ در شهر دیاربکیر بدنیا آمده است. مشهورترین نقش او در سریال معروف کارادایی بود که بازیگر نقش باروت بود.

 

gozde-turkpence-kimdir gozde-turkpence-fotograflari

بیوگرافی و عکس گوزده تورک پنجه (Gözde Türkpençe)

این بازیگر زیبا ۲۸ اکتبر ۱۹۸۴ در شهر استانبول بدنیا آمده است. از دانشگاه معمار سینان Mimar Sinan فارغ التحصیل شده است و در ۶ سالگی آموزش رقص باله دیده است. از آخرین نقش های او میتوان به کاراکتر اسرا در سریال استانبول اشاره کرد.

 

%d8%b3%d8%b1%db%8c%d8%a7%d9%84-%d8%ac%d8%b3%d9%88%d8%b1-%d9%88-%d8%b2%db%8c%d8%a8%d8%a7

بیوگرافی و عکس فیرات آلتون مشه (Fırat Altunmeşe)

این بازیگر جوان و خوشتیپ در سال ۱۹۹۰ در استانبول بدنیا آمده است. آخرین نقشی که از وی پخش شده است سریال کهربا (Kehribar) است که در آن کاراکتر پسر اورهان یاریمجالی را ایفا کرده بود

 

سریال ترکی جسور و زیبا

 قسمت آخر سریال جسور و زیبا

خلاصه قسمت های سریال جسور و زیبا

خلاصه داستان قسمت یک ۱ سریال پاتریکس (جسور و زیبا)

 

داستان قسمت ۲۰ سریال پاتریکس

اکسیس رو نشون میده که داره پیاده روی میکنه بعد پاتریکس رو نشون میده که برای مامانش پرستار گرفته دوباره اکسیس رو نشون میده که شیرین عکسای ماه عسلشونو براش میفرسته و نگاه میکنه هولیا و جاهده رو نشون میده که اومدن پیاده روی و سلفی میگیرن بعد کورهان رو نشون میده که تو شرکت خوابیده تحسین میاد بیدارش میکنه.پاتریکس رو نشون میده که از چند نفر زمین میخره ولی بهشون میگه به کسی چیزی نگین اکسیس و پاتریکس دارن میدون که هم دیگه رو میبینن پاتریکس میگه نمیدونم تا امروز با بولنت شراکتتون چجوری بود ولی من اونجوری نیستم اکسیس میگه یعنی میخوای توی روی بابام وایسی اونم میگه اگه حق با منه چرا که نه.
تحسین و کورهان اومدن رستوران تحسین میگه تو به اکسیس چی گفتی کورهان میگه هیچی ولی قضیه خانوادتو فهمیده.تحسین یقشو میگیره که کورهان میگه اگه اذیتم کنی قضه حسن هم بهش میگم و میره.
هولیا داره شام میخوره کورهان هم تو اتاق داره برای جاهده درد و دل میکنه جاهده دستو کورهان و میذاره رو شکمش و میگه تو پدر ظفر کورلوداغی صاحب همه این اموال بهد یادش میاد که حرف تحسین رو شنیده که به اکسیس گفته نصف بیشتر اموالو میزنم به نامت توی دکتر هم هولیا رو دیده که میخواسته بچشو بندازه و بعد نشون میده که جاهده اون میله رو توی بدن نازلی فرو کرده فیلم به حال برمیگرده و جاهده کورهتن رو اروم میکنه.
اکسیس توی گلخونه نشسته پاتریکس میخواد بیاد پیشش بولنت میاد پاتریکس میره اکسیس حلقه بولنت رو بهش پس میده میگه از این به بعد فقط دوستیم که بولنت حلقه رو میگیره و میگه از این به بعدشو زمان تصمیم میگیره و میره.
پاتریکس میاد مزرعه و گلی که برای اکسیس گرفته بودو میندازه دور.
شیرین و کمال برگشتن و برای فیگن کلی سوغاتی اوردن اونم خوشحاله پاتریکس ازشون تشکر میکنه فیگن لالایی که اکسیس براش خونده بود و میخونه که شیرین میگه از کجا بلده پاتریکس میگه اکسیس بهش یاد داده بعد شیرین و فیگن با هم میرن تا فیگن بخوابه.
شب اکسیس داره میره خونه ماشین تحسین و میبینه و پیاده میشه میره میبینه تحسین و صالح دارن همون ادمی که زمینشو فروخته به پاتریکس رو میزنن جلوشو میگیره پاتریکس میاد میگه من زمینارو خریدم بعد تحسین به صالح میگه اینو ببر کلانتری که اکسیس میگه اره ببرش تا از بابام شکایت کنه منم شهادت میدم بعد اکسیس به تحسین میگه امشب خوب شناختمت و میره سوار ماشینش میشه و میره.
صبح شیرین میاد پیش اکسیس میگه دیشب میخواستم بیام اتفاقارو شنیدم نیومدم که اکسیس گریه میکنه کورهان صداش میزنه و با کورهان با هم میرن شرکت.هولیا به شیرین میگه تو اینجا کار میکنی که شیرین میگه باید اول سلام کنی بعدم میگه دیگه اینجا کار نمیکنم(:joy::joy::joy:).
همه تو جلسه هستن تحسین همش با این قضیه که شرکت سهامی عام بشه مخالفه پاتریکس میگه اون زمینارو به خاطر وسعت دادن به تولید روغن زیتون و کدو خریدم که باز تحسین مخالفت میکنه مهربان هم مثل همیشه تیکه میندازه(:joy::joy::joy:).اکسیس هم میگه بهتره روی اصول پیش بریم.
جاهده و هولیا اومدن دارو خونه عدالت و دارو میخرن هولیا میگه تحسین خان و ماساژ دادم عدالت حسودی میکنه جاهده و هولیا میرن بیرو جاهده میگه این اویزون بابا تحسینه هولیا میگه زودتر میگفتی بیشتر اذیتش میکردم و سوار ماشین میشن و میرن توران میبینتشون و میره تو داروخونه.
تو جلسه بولنت رای منفی داده مهربان بهش میگه واقعا برات متاسفم فقط کورهان مونده که اون رای مثبت میده و پاتریکس پیروز میشه تحسین هم شوکه میشه بعد همه میرن فقط تحسین میمونه.
شب تو مزرعه کورلوداغ همه جمع شدن و پیروزیشونو جشن میگیرن اکسیس به پاتریکس میگه حلقه بولنت رو پس دادم.تحسین و عدالت میان تحسین میگه به همتون عدالت کورلوداغ رو معرفی میکنم.ما ازدواج کردیم همشون شوکه میشن مهربان میره دیحان هم اشک تو چشمش جمع شده پاتریکس و اکسیس هم میرن جاهده هولیا و ریحان رو با خودش میبره و میگه باید یه سفره شام عروسی بچینیم اکسیس و پاتریکس تو حیاطن توران میاد و میگه وسایلای عدالت خانم رو اوردم صالح میاد میبرتش(دوستان توران به عنوان راننده وارد مزرعه میشه)اکسیس گریه میکنه میگه مامانم به خاطر این مرد بعد پاتریکس ارومش میکنه و میگه هر جا بخوای بری میب مت و میرن سوار ماشین میشن.
پایان

 

 

داستان قسمت ۲۱ سریال پاتریکس


ریحان تو آشپزخونه گریه میکنه جاهده آرومش میکنه میگه الان دوباره بابا تحسین صدا میده ریحان میگه تن نورهان تو گور لرزید.بعد توران میاد تو آشپزخونه هولیا میبینتش و شوکه میشه جاهده میره هولیا با چشم به توران میگه برو بیرون اونم میره هولیا هم دنبالش میره یکی از خدمتکارا هم مشکوک نگاشون میکنه.
اکسیس و پاتریکس تو ماشینن اکسیس همش گریه میکنه پاتریکس براش یه بیت شعر میخونه اکسیس میگه میخوام تا صبح مست کنم پانریکس هم میگه باشه.
جاهده به عدالت میگه دستت درد نکنه صبح پیشت بودیم ولی چیزی بهمون نگفتی عدالت میگه خودمم خبر نداشتم بعد فیلم فلش بک میخوره که تحسین به عدالت میگه سریع بیا شهرداری اونم میره بعد ازدواج میکنن فیلم به حال بر میگرده تحسین میگه بیچاره سر مهربون بی کلاه موند.
مهربان تو خونش نشسته و یادش میاد که روز عقدشون تحسین نیومده و ناراحته.
تحسین میگه حساب اکسیس هم میرسم که نموند کورهان میگه به رفتارش احترام بذار که تحسین و کورهان میخوان بحث کنن جاهده میگه اییی بچم‌تکون خورد و همشون خوشحال میشن.
اکسیس و پاتریکس تو بار نشستن اکسیس همش مشروب میخوره و میگه من همش مامانمو مقشر میدونستم ولی بابام مقصره بعد با پاتریکس میرن اونم کولش میکنه و تا خونه نیشان تاشی میرن اکسیس اینجا همش بانو رو مسخره میکنه(😂😂😂)که پاتریکس میگه زشته.
جاهده تو اتاق همش به کورهان میگه با بابات صحبت کن یه وقت اموالی به عدالت نده بعد میگه برم ببینم هولیا کجاست که کورهان میگه کی؟جاهده میگه وای نمیدونم چرا این اسم ورد زبونم شده عایشه رو میگم بعد میره همه جارو دنبالش میگرده میبینه نیست خدمتکاره میگه اخرین بار با اون پسره که وسایلا رو اورده بود رفت صالح هم میاد و میگه با اون پسره رفت.
توران هولیا رو اورده پیش اسکله و میگه چرا بهم تهمت زدی بعد میخواد هولیا رو بزنه که اونم میگه من حاملم و ولش میکنه.

بولنت میاد خونه مهربان میگه از پشت بهم خنجر زدی که اونم میگه همچین چیزی نیست من فقط به خاطر اینکه اعتماد تحسین رو بدست بیارم اونطوری گفتم مهربان میره جاهده زنگ میزنه به بولنت و میگه هولیا نیست بهم کمک کن.
توران به هولیا میگه چرا بچه رو ننداختی اونم میگه بچه تو نیست خواستم بندازم گردن تو ولی قبول نکردی منم با بابای بچه به توتفق رسیدم توران میگه باباش کیه اونم میگه بولنت ایدین باش.
تو خونه نیشان تاشی رو نشون میده که پاتریکس لباسای اکسیس رو عوض کرده و خوابوندتش.
بولنت و جاهده تو جنگل با هم قرار میذارن جاهده همش گریه میکنه بولنت میگه برو به کورهان همه چیزو بگو و راحت شو که جاهده میگه نه نمیشه کمال میبینتشونو فیلمشونو میگیره بعد میره پاتریکس بش میگه مامانمو به تو میسپارم و میره.
مهربان میاد مزرعه پاتریکس فیگن با یکی از همکاراش اشتباه میگیرتش میگه به خاطر تابلوها تحسین حسن رو کشت پاتریکسو هم میکشه مهربان شوکه میشه کمال میاد فیگن دیگه نمیتونه حرف بزنه پرستار فیگن میگه باید داروهامونو بخوریم مهربان هم میگه باشه و بعد میره.
صبح اکسیس بیدار میشه میبینه پاتریکس براش یه نامه گذاشته گفته یه سری قرص بخور و میخوره میره تو اشپزخونه نامه رو میذاره و قرص میخوره لباساشو میارن میگیره میبینه لباس زیرش هم داخلشه و یادش میاد پاتریکس بردتش حموم خجالت میکشه یکی در میزنه میگه خدا کنه پاتریکس نباشه میره میبینه شیرینه میاد داخل شیرین میره تو آشپزخونه نامه رو میبینه میخونه بعد میاد تو پذیرایی پشت نامه رو میخونه و میخنده اکسیس نگاه میکنه پاتریکس نوشته خیلی دوست داشتم نرم و پیشت بخوابم اکسیس یادش میاد به پاتریکس همینو گفته دوباره خجالت میکشه شیرین هم میخنده و بهش میگه اشکال نداره.
پایان

 

 

 

کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان دستبند مغناطيسي پاوربالانس فقط 10 هزار تومان سفيدکننده دندان Whitelight فقط 20 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

براي ديدن ساير محصولات اينجا کليک کنيد

پیشنهاد ما

زمان پخش فصل دوم سریال شهرزاد

زمان پخش فصل دوم سریال شهرزاد

زمان پخش فصل دوم سریال شهرزاد زمان پخش فصل دوم سریال شهرزاد ماجرا و داستان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *