خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » سرگیجه کارگردان تلویزیونی شبکه ۳ برای پخش والیبال/تاخیر۷۰ ثانیه ای هم کارساز نشد


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

سرگیجه کارگردان تلویزیونی شبکه ۳ برای پخش والیبال/تاخیر۷۰ ثانیه ای هم کارساز نشد

سرگیجه کارگردان تلویزیونی شبکه ۳ برای پخش والیبال/تاخیر۷۰ ثانیه ای هم کارساز نشد

سرگیجه کارگردان تلویزیونی شبکه ۳ برای پخش والیبال/تاخیر۷۰ ثانیه ای هم کارساز نشد

 

ورزش > والیبال – با شروع بازی تیم ملی والیبال مقابل لهستان در لیگ جهانی کارگردان تلویزیونی برای انتخاب و پخش صحنه ها سردرگم شد.

۱۵-۶-۵-۲۳۵۶۱۱gallerypic

به گزارش خبرگزاری ؛ بازی اول ایران با لهستان درسالن ۷ هزار نفری مجموعه ورزشی شهر چنستوهوا برگزار شد . سالن مملو از جمعیت بود .لهستانی های عاشق والیبال قرمزپوش آمده بودند تا مثل همیشه تیمشان را تشویق کنند. جمعیت هفت هزار نفری حاضر در سالن یکصدا و به شیوه خاص خود یک لحظه هم ساکت نبودند. اما شرایط خاص سالن باعث شده بود تا بازی به جای تاخیر ٧ثانیه ای ١٠ برابر شده بود .یعنی ٧٠ ثانیه .مشکل این بود که لیدرهای رقاصه حاضر در ورزشگاه که همیشه در حین بازی های والیبال در سالن های این کشور هستند ، مشکل ساز شده بود آنها تقریبا در همه زوایا در کادر دوربین فیلمبرداران سالن بودند و کارگردان تلویزیونی شبکه ٣ برای انتخاب صحنه های بازی دچار مشکل شده بود. حتی گاهی ببینده های پای تلویزیون لحظه سرویس ها را هم نمی دیدند. البته بعضی مواقع هم به جای صحنه اسپک و امتیاز تیم صحنه های آهسته چندبار تکرار را می دیدند. اگرجه باز هم با همه این حساسیت ها ، تصاویر از دست گروه کارگردانی در می رفت. سال قبل و در حین پخش لیگ جهانی ، وقتی این انتقادها زیاد شد ، ضرغامی رئیس وقت صدا و سیما گفت:«اگر بخواهیم به این مسائل حساسیت نشان دهیم اصلا بازی های والیبال را نباید پخش کنیم و وقتی هم بازی ها را پخش کنیم فقط کافی است چند تار موی یک خانم در انتهای تصویر معلوم باشد تا آقای مطهری در مجلس علیه ما سخنرانی کند.»امسال صدا و سیمای سرافراز هم برای لیگ جهانی همان مشکلات را دارد.

,والیبال،,والیبال ایران لهستان،تصاویر نشده،تصاویر تماشاگران والیبال، در ,والیبال،

پیشنهاد ما

مرگ عابرین پیاده زیر چرخ های کامیون در تهران

مرگ عابرین پیاده زیر چرخ های کامیون در تهران

مرگ عابرین پیاده زیر چرخ های کامیون در تهران مرگ عابرین پیاده زیر چرخ های …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *