خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » اخبار حوادث » سرکلانتر نهم پلیس پایتخت به اسلحه کشی در جنوب تهران پایان داد +جزییات


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

سرکلانتر نهم پلیس پایتخت به اسلحه کشی در جنوب تهران پایان داد +جزییات

سرکلانتر نهم پلیس پایتخت به اسلحه کشی در جنوب تهران پایان داد +جزییات

سرکلانتر نهم پلیس پایتخت به اسلحه کشی در جنوب تهران پایان داد +جزییات

مجرم سابقه دار که حین دستگیری و برای متواری شدن اقدام به اسلحه کشی کرده بود با حضور و تلاش ۲ ساعته سرکلانتر نهم پایتخت تسلیم قانون شد.

سرکلانتر نهم پلیس پایتخت به اسلحه کشی در جنوب تهران پایان داد+جزییات ,حوادث,انتظامی,پلیس,اسلحه کشی,پلیس پایتخت,دستگیری

 

اوایل اردیبهشت ماه سال جاری راکب یک دستگاه موتورسیکلت هوندا درحال تردد در شهرک باقر شهر بود که با عابر پیاده ای برخورد و ضمن اینکه منجر به مجروحیت وی شده از صحنه تصادف نیز متواری می شود.
در ادامه تعدادی از شهروندان و کسبه محل که شاهد صحنه تصادف بودند موضوع را از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تهران بزرگ به مامورین کلانتری ۱۷۵ باقر شهر اطلاع داده و دقایقی بعد مامورین در محل حاضر می شوند .
با حضور ماموران و دریافت مشخصات متهم از سوی شاهدان عینی ماجرا مشخص می شود که متهم تحت تعقیب از متهمان سابقه دار باقر شهر است که آدرس محل سکونت وی شناسایی و عوامل انتظامی برای تحقیقات بیشتر به مخفیگاه وی اعزام می شوند اما مشخصمی شود متهم محل سکونت خود را تخلیه و به محل نامعلومی نقل مکان کرده است.
در ادامه تیمی از ماموران تجسس کلانتری رسیدگی به موضوع را به صورت تخصصی در دستور کار قرار می دهند تا اینکه پس از قریب به ۲ماه کار اطلاعاتی و پلیسی اطلاع می یابند متهم یک خانه مجردی در حومه باقرشهر اجاره و به تنهائی در حال زندگی کردن است.
با تجمیع اطلاعات بدست آمده عوامل تجسس ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه ۱۲تیرماه برای جلب متهم که “صابر” نام داشت اعزام شدند که متهم با دیدن مامورین با یک قبضه اسلحه ای که در اختیار داشت به سمت آنها تیر اندازی نموده و به داخل منزل متواری شد.
با توجه به مسلح بودن متهم و بنابر حساسیت حادثه ماموران موضوع را به سرهنگ سید محمد حسینی ، سر کلانتر نهم فاتب  اعلام می کنند و وی نیز دقایقی بعد در محل حاضر و طی صحبت های روانشناسی و مشاوره ای پس از ۲ساعت متهم را تسلیم قانون کرد.
سرکلانتر نهم پلیس پایتخت درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران جوان گفت:در بازرسی از متهم یک قبضه سلاح کمری به همراه ۳۲ عدد تیر جنگی بدون هیچگونه خسارت جانی و مالی کشف و متهم پس دستگیری جهت اقدامات بعدی به کلانتری ۱۷۵ باقرشهر منتقل شد.

 

منبع:باشگاه خبرنگاران

فان جو

حوادث,انتظامی,پلیس,اسلحه کشی,پلیس پایتخت,دستگیری

پیشنهاد ما

بهاره رهنما, عکس بهاره رهنما, بهاره رهنما عکس, بهاره رهنما اینستاگرام, بهاره رهنما توییتر, عکس های بهاره رهنما, عکسهای بهاره رهنما, پدر بهاره رهنما, عکس پدر بهاره رهنما, بابای بهاره رهنما, عکس بابای بهاره رهنما, بهاره رهنما و پدرش, عکس بهاره رهنما و پدرش, سالروز, تولد, عکس, عاشقانه, عاشقانه خانم بازیگر معروف برای پدرش + عکس

عاشقانه بهاره رهنما برای قهرمان زندگیش + عکس

عاشقانه بهاره رهنما برای قهرمان زندگیش + عکس عاشقانه بهاره رهنما برای قهرمان زندگیش + …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *