خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » سینما » اخبار سینما » سروش جمشیدی با سریال نوروزی و دورهمی می آید


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

سروش جمشیدی با سریال نوروزی و دورهمی می آید

سروش جمشیدی با سریال نوروزی و دورهمی می آید

سروش جمشیدی با سریال نوروزی و دورهمی می آید

سروش جمشیدی از حضورش در سریال نوروزی مرز خوشبختی به کارگردانی حسین سهیلی زاده و سری جدید برنامه دورهمی خبر داد.

%d8%b3%d8%b1%d9%88%d8%b4-%d8%ac%d9%85%d8%b4%db%8c%d8%af%db%8c

سروش جمشیدی بازیگر مجموعه “دورهمی” این روزها خود را آماده می کند تا در سریال نوروزی حسین سهیلی زاده حضور یابد.

سروش جمشیدی درباره حضورش در سریال «مرز خوشبختی» که برای نوروز ۹۶ در شبکه دو ساخته می شود، گفت:«مرز خوشبختی» کاری از حسین سهیلی زاده است و معمولا آثار او اجتماعی و درام هستند. این سریال هم با همان فضا پیش می رود و نقش من کمی کمدی است و حال و هوایی طنز دارد.

سروش جمشیدی
سروش جمشیدی بازیگر دورهمی

وی ادامه داد:کار حدود یک هفته است کلید خورده است و چون در شهرستان محلات کار می کنیم شیوه کاری کمی متفاوت است. ما از ۶ صبح تا حدود ۶ یا ۷ شب سر کار هستیم اما هنوز قطعی نیست تا چه زمانی در اینجا هستیم ولی فکر می کنم حدود یک هفته دیگر در محلات باشیم.
نقش متفاوت سروش جمشیدی

جمشیدی درباره بازی خود در این مجموعه یادآور شد:تلاش می کنم با توجه به صحبت هایی که با آقای سهیلی زاده داشتیم هم فضای کمدی نقشم حفظ شود و در عین حال با شخصیت هایی که تا الان از من دیده شده متفاوت باشد.

وی درباره تفاوت این نقش با نقش «قیمت» در مجموعه «دورهمی» گفت:تلاش می کنم نقشم تکراری نباشد و اتفاق جدیدی را رقم بزنم اما اینکه چقدر متفاوت دربیاید و از شخصیت قیمت فاصله بگیرم، نمی دانم و باید مخاطب ماحصل کار را ببیند.
سری جدید دورهمی

جمشیدی درباره ضبط دوباره «دورهمی» تصریح کرد:فعلا چند قسمت در «دورهمی» جلو هستیم و تا زمانیکه سری جدید کلید بخورد این قسمت ها پخش خواهند شد. سری جدید قرار است بعد از ماه صفر تولید شود و با ساختار و اتفاقات جدید همراه است، نمایش ها هم تغییر می کنند اما اینکه چه تغییراتی داشته باشد و حتی چه کسانی در کار باشند یا نباشند هنوز مشخص نیست. حتی هنوز با خود بازیگران هم گفتگویی انجام نشده است.

وی درباره اینکه حضورش در حال حاضر به کارهای کمدی محدود شده است، اظهار کرد:دغدغه کاری من کمدی است و اگر در کنار آن کار خوب درام هم پیشنهاد شود دوست دارم در آن هم حضور داشته باشم. اتفاقا آرزوی کاری من کمدی بوده است و اکنون حالم خوب است چون در راستای علاقه ام حرکت می کنم.

این بازیگر در پایان درباره اینکه حضور در «مرز خوشبختی» مانع کار در «دورهمی» خواهد شد یا خیر؟ گفت:برآوردها بر این بوده است که «مرز خوشبختی» حدود سه ماه وقت مرا بگیرد و «دورهمی» اولویت من است. اگر قرار باشد در سری جدید حضور داشته باشم برنامه ریزی می کنم که در هر دو این آثار حضور داشته باشم.
سروش جمشیدی با سریال نوروزی و دورهمی می آید
۵۲
منبع : مهر -/ح

 

 

سروش جمشیدی با سریال نوروزی و دورهمی می آید

نمناک

سروش جمشیدی با سریال نوروزی و دورهمی می آید, فان جو, سروش جمشیدی , سریال نوروز ۹۶ , سریال مرز خوشبختی , بازیگر سریال مرز خوشبختی , سری جدید برنامه دورهمی , سروش جمشیدی در دورهمی

پیشنهاد ما

Rhona Mitra در نقش دکتر راشل

بیوگرافی و عکسهای بازیگران سریال آخرین کشتی

بیوگرافی و عکسهای بازیگران سریال آخرین کشتی بیوگرافی و عکسهای بازیگران سریال آخرین کشتی   …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *