خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » اخبار حوادث » سرنوشت خودسوزی راننده تاکسی معترض در یزد؟


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

سرنوشت خودسوزی راننده تاکسی معترض در یزد؟

سرنوشت خودسوزی راننده تاکسی معترض در یزد؟

سرنوشت خودسوزی راننده تاکسی معترض در یزد؟

سرنوشت خودسوزی راننده تاکسی معترض در یزد؟,اخبار اجتماعی, آسیب اجتماعی, خودکشی, خودسوزی,

 

تصاویری تهیه شده از سوی یکی از شهروندان یزدی نشان می‌دهد که یکی از رانندگان تاکسی بیسیم در این شهر در روزهای گذشته در اقدامی اعتراضی، قصد خودسوزی داشته است.

در روزهای گذشته تصاویری از اقدام اعتراضی یک راننده تاکسی در شهر یزد در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است که از قصد وی برای از اقدام به خودسوزی خبر می‌دهد.
به استناد این تصاویر که توسط یکی شهروندان از فاصله چند متری ضبط شده است، راننده تاکسی مورد نظر در حالی که بروری سقف خودروی خود ایستاده است اقدام به ریختن بنزین بر روی خود می‌کند و در عین حال نسبت به اظهارات افراد دیگری که قصد جلوگیری از این اقدام وی را دارند، بی‌اعتناست.
اگرچه دلیل این اقدام هنوز معلوم نیست اما براساس صداهایی که همزمان با این تصاویر ضبط شده‌اند حاکی از آن است که راننده معترض در جایی نزدیک به استانداری یزد دست به این اقدام اعتراضی زده و در جملاتش مدام نارضایتی خود را از نبود آنچه که بی عدالتی و بی قانونی می‌نامد اعلام می کند.
در این باره تلاش خبرنگار ایلنا برای گفتگو با استانداری یزد تاکنون بی‌نتیجه بوده است و به صورت مشخص روابط عمومی و حراست این نهاد دولتی تا این لحظه توضیحی ارائه نکرده‌اند.
در عین حال منابع ایلنا در استان یزد می‌گویند حسب تصاویر ضبط شده، راننده معترض در ناوگان تاکسی ‌بیسیم شهر یزد که به صورت همزمان از طریق شرکت تاکسی بیسیم یا اتحادیه صنف تاکسیرانی یزد مدیریت می‌شود، مشغول فعالیت بوده است.
براساس این اظهارات ظاهرا این اقدام اعتراضی در یکی از روزهای نخستین ماه جاری اتفاق افتاده است و هنوز از سرنوشت راننده معترض و دلیل اعتراض وی خبری نیست.

سرنوشت خودسوزی راننده تاکسی معترض در یزد؟

منبع: آفتاب

پیشنهاد ما

هدیه جورج کلونی به دوستانش

هدیه جورج کلونی به دوستانش

هدیه جورج کلونی به دوستانش هدیه جورج کلونی به دوستانش هدیه یک میلیون دلاری جورج …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *