خانه » اخبار روز » سردار آزمون هم ممنوع الخروج شد

کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

سردار آزمون هم ممنوع الخروج شد


Notice: Undefined index: file in /home/funjooir/public_html/wp-includes/media.php on line 1382

سردار آزمون هم ممنوع الخروج شد

سردار آزمون هم ممنوع الخروج شد

عکس های جدید سردار آزمون

سردار آزمون هم مثل جلال حسینی و سروش رفیعی از همراهی تیم ملی محروم شد.
به گزارش پار ، مدیر تیم ملی فوتبال ایران پس از تمرین عصر دوشنبه درباره آخرین وضعیت سید جلال حسینی و سروش رفیعی برای همراهی تیم ملی اظهار کرد: ما دلمان می‌خواهد که تیم ملی که نماینده ایران است موفق باشد و در این راه همه باید کمک کنند. اگر قرار باشد سروش رفیعی برای خروج از کشور مشکل داشته باشد و همچنین جلال حسینی با این همه سابقه نتواند تیم ملی را همراهی کند واقعا بی احترامی است.او ادامه داد: البته دوستان ما سریعا مصاحبه می کنند و می‌گویند رفیعی سرباز است اما تنها درخواست ما از مسئولان این بود که همان‌طور که سروش رفیعی توانست به همراه فولاد در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کند شرایطی فراهم شود که بتواند برای تیم ملی هم بازی کند.

پیروانی در پاسخ به این سوال که به نظر می‌رسد به خاطر برنگشتن پولادی مسئولان نسبت به این گونه موارد بدبین شده‌اند گفت: راجع به پولادی چندین بار صحبت کرده‌ایم. پولادی ایرانی است و قطعا به ایران برمی‌گردد اما الان با باشگاهش قرارداد دارد و اگر به ایران بیاید ممنوع الخروج است و باید به خدمت سربازی برود. به همین خاطر ممکن است باشگاهش به AFC نامه بزند و او را چندین سال محروم کنند. مطمئن باشید اگر او با باشگاهش قرارداد نداشت به ایران می‌آمد اما پولادی هنوز یک سال دیگر قرارداد دارد.

وی در ادامه گفت: در حال حاضر طبق نظری که به ما اعلام شده سروش رفیعی و سید جلال حسینی قطعا نمی‌توانند تیم ملی را همراهی کنند. ضمن اینکه سردار آزمون هم که امروز به تازگی به ایران آمده مشکل خروج دارد و این سه بازیکن در ایران ماندنی هستند. به هر حال قرار بود دوستان در این زمینه به ما کمک کنند اما تعلل کردند و فردا روزی اگر تیم ملی نتیجه نگرفت ناراحتی‌اش برای همه ماست. نمی‌دانم چه کسی می‌خواهد در این رابطه پاسخگو باشد.

مدیر تیم ملی در پاسخ به این سوال که قرار بود کی‌روش برای حل مشکل بازیکنان به ستاد کل نیروهای مسلح برود گفت: من هم قرار بود بروم اما ما نمی‌خواستیم بی‌قانونی کنیم و یا قانونی را دور بزنیم. تنها بحث ما این بود که اگر سروش رفیعی توانسته با فولاد به آسیا برود پس با تیم ملی هم که اولویت همه باشگاه‌هاست می‌تواند از کشور خارج شود.

او در پایان درباره اینکه چرا بیک‌زاده پس از تمرین دقایقی روی نیمکت باقی مانده بود گفت: بیک زاده سرما خورده و امروز با اجازه کادر پزشکی و کی‌روش استراحت کرد. درست نیست بگوییم که او ناراحت است، همه بازیکنان مثل هم هستند و باید از آن‌ها حمایت کنیم.

سردار آزمون ، فوتبال ، ممنوع الخروج،

ساعت گوچی gucci دستبندی نگین دارعینک Spyساعت بند چرم الیزابت تخفیف ویژهساعت مچی اسپورت طرح رولکس

پیشنهاد ما

پوتین, پوتین در ایران, پوتین در تهران, سفر پوتین به تهران, سفر پوتین به ایران, ورود پوتین به ایران, دیدار پوتین با رهبر, عکس دیدار پوتین با رهبر, جزییات دیدار پوتین با رهبر, تصاویر دیدار پوتین با رهبر, آیت الله خامنه ای, پوتین و آیت الله خامنه ای, عکس پوتین و آیت الله خامنه ای, عکس دیدار پوتین و آیت الله خامنه ای, پوتین و خامنه ای, رهبر انقلاب,

عکسهای پوتین با رهبر انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای

عکسهای پوتین با رهبر انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای عکسهای پوتین با رهبر انقلاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *