خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » گالری عکس » عکس افراد مشهور » زیباترین مدل دنیای فشن قبل و بعد از آرایش +عکس


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

زیباترین مدل دنیای فشن قبل و بعد از آرایش +عکس

زیباترین مدل دنیای فشن قبل و بعد از آرایش +عکس

زیباترین مدل

عکس بدون آرایش زیباترین مدل معروف

عکس جالب و دیدنی از زیباترین و مشهورترین مدل در دنیای فشن در حالی که هیچ آرایشی ندارد و عیب های صورتش کاملا مشخص است و او با آرایش انقدر زیبا و جذاب به نظر می رسد را در ادامه این مطلب ببینید….

bazigar-haliwood1

زیباترین مدل
زیباترین مدل

مدل معروف “کیت آپتن” وقتی بر روی صندلی هایفشن شو پاریس نشست، صورتش کاملا بی نقص و درخشان دیده می شد، اما در زیر صورتی که به طور ماهرانه ای از آرایش و گریم استفاده شده بود، او همانند بسیاری از زنان جوان صورتش مستعد جوش های فراوان است.

این مدل ۲۱ ساله در حالی چند ساعت بعد از برگزار کردن شو چنل در پاریس با صورت بدون آرایش دیده شد که چند ساعت قبل از آن داستان متفاوتی داشت، او در برابر دوربین عکاسی ماریو تستینو قرار گرفته بود در حالی که صورتش کاملا بی نقص جلوه می کرد.
گریم ماهرانه او توانسته بود همه نقص های صورتش را در زمان فشن شو بپوشاند. با این وجود او با تیپ مشکی خود کاملا خوش تیپ دیده می شد.

پیشنهاد ما

بیوگرافی و عکسهای الکساندر صوفیا همسر کریم انصاری فرد

بیوگرافی و عکسهای الکساندر صوفیا همسر کریم انصاری فرد

بیوگرافی و عکسهای الکساندر صوفیا همسر کریم انصاری فرد بیوگرافی و عکسهای الکساندر صوفیا همسر …