خانه » اخبار روز » اخبار حوادث » زن کرجی عکسهای برهنه خودش را جهت انتقام منتشر کرد


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

زن کرجی عکسهای برهنه خودش را جهت انتقام منتشر کرد

زن کرجی عکسهای برهنه خودش را جهت انتقام منتشر کرد

زن کرجی عکسهای برهنه خودش را جهت انتقام منتشر کرد

زن کرجی عکسهای برهنه خودش را جهت انتقام منتشر کرد , فان جو, زن کرجی, زن کرجی, عکس برهنه زن کرجی, عکس های خصوصی زن کرجی, عکس های خصوصی لو رفته, فرهنگی و اجتماعی

 

زن کرجی عکس های برهنه خودشو جهت انتقام از شوهرش منتشر کرد

زن کرجی عکس های خصوصی اش را که با شوهرش گرفته بود به اشتراک گذاشت. این زن که در فکر انتقام از شوهرش بود دست به این عمل زشت زد. زن جوان که از طلاق عاطفی رنج می برد برای انتقام از همسرش عکس های خصوصی شان را منتشر کرد.

به گزارش پارس ناز، سرهنگ «یزدان نیکنام» رئیس پلیس فتای استان البرز به شوک گفت: سی ام فروردین ماه سال جاری مرد جوانی با مراجعه به پلیس فتا اظهار داشت عکس خصوصی وی و همسرش در شبکه های اجتماعی منتشر شده است.

پلیس به دنبال شناسایی عامل انتشار عکس های خانوادگی بود که مشخص شد همسر این مرد جوان به نام «ندا» خودش عکس های خصوصی شان را منتشر کرده است.

بدین ترتیب مرد جوان از همسرش شکایت کرد و او در بازجویی کارآگاهان پلیس فتا، انگیزه خود را انتقام عنوان کرد.این زوج جوان مدت ها بود که در گرداب طلاق عاطفی به سر می بردند و متأسفانه زن جوان که از این مسأله خسته شده بود، برای انتقامگیری از شوهرش عکس های خصوصی شان را منتشر می کند.

چند سال داری؟ ۲۷ سال.

چند وقت است ازدواج کردی؟ سه سال.

بچه هم دارید؟ نه بچه ای نداریم.

علت اصلی انتشار عکس های خصوصی و خانوادگی ات چه بود؟ برای انتقام از شوهرم.

چرا تمایل داشتی از شوهرت انتقام بگیری؟ چون او هیچ علاقه ای به من نداشت و از طرفی مرا هم طلاق نمی داد. من در خانه پدرم بودم و چند ماه در تنهایی زندگی می کردم که چنین کاری کردم.

با انتشار عکس های خودت، آیا فکر نکردی حیثیت خودت هم زیر سؤال می رود؟ آنقدر میلم برای انتقام شدید بود که اصلاً به این چیزها فکر نمی کردم.

الان که در بازداشت هستی چه احساسی داری؟ پشیمان هستم، چون به خودم ضربه زدم.

 

زن کرجی عکسهای برهنه خودش را جهت انتقام منتشر کرد

فارو

زن کرجی عکسهای برهنه خودش را جهت انتقام منتشر کرد , فان جو, زن کرجی, زن کرجی, عکس برهنه زن کرجی, عکس های خصوصی زن کرجی, عکس های خصوصی لو رفته, فرهنگی و اجتماعی

پیشنهاد ما

زمان واریز یارانه آذر ۹۶ + تاریخ های یارانه ۱۳۹۶

زمان واریز یارانه آذر ۹۶ + تاریخ های یارانه ۱۳۹۶ زمان واریز یارانه آذر ۹۶ …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *