خانه » اخبار روز » زنان برهنه در المپیک انگلستان!


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

زنان برهنه در المپیک انگلستان!

زنان برهنه در المپیک انگلستان!

زنان برهنه در المپیک انگلستان!

زنان برهنه در المپیک انگلستان!,فان جو,زن لخت,زن برهنه,عکس زن برهنه,المپیک

 

درباره برهنه شدن زنان راگبی المپیک در انگلستان

این زنان که برهنه شده و بدن هایشان را به نمایش گذاشته اند، معتقدند اعتماد به نفس بالا از سلامت جسم و تناسب اندام می‌تواند در عملکرد ورزشی آنها تأثیر مثبت داشته باشد.

این روز ها که خبر های المپیک در سراسر دنیا پیچیده است و همه در تکاپوی رسیدن به این مسابقات هستند، خبر های جالبی هم از برخی کشور ها میشنویم که باعث تعجب میشود. چندی پیش خبری از برهنه شدن زنان راگبی در انگلستان در سراسر دنیا پخش شد که واکنش های زیادی را به دنبال داشت.

 

زنان راگبی انگلستان برهنه مقابل دوربین:

پنج ستاره از ۷ بازیکن تیم ملی راگبی زنان در آستانه بازی های المپیک بدون لباس مقابل دوربین عکاسان قرار گرفتند. پنج بازیکنی که برهنه در مقابل دوربین ها حاضر شدند تا توانایی جسمی و تناسب اندام شان را به تماشا بگذارند عبارتند از: کلر آلن(Claire Allan)، دانیل واترمن(Danielle Waterman)، مایکلا استنفورد(Michaela Staniford)، امی ویلسون هاردی(Amy Wilson-Hardy) و هیتر فیشر(Heather Fisher).

 

این زنان برهنه شده و بدن هایشان را به نمایش گذاشته اند، معتقدند اعتماد به نفس بالا از سلامت جسم و تناسب اندام می‌تواند در عملکرد ورزشی آنها تأثیر مثبت داشته باشد.

 

هیتر فیشر که مبتلا به طاسی مقطعی است، می گوید پس از اینکه رشته ورزشی اش را به راگبی تغییر داده، شرایط جسمی اش بهبود قابل توجهی یافته است. این ورزشکار ۳۲ ساله می گوید: «من از حدود سال ۲۰۱۰ در نزدیکی جام جهانی راگبی مبتلا به طاسی شدم که دلیل آن می‌ تواند استرس های این دور از رقابت ها باشد.»

 

او ادامه داد: «اگر چه راهی که آمدم دشوار بود اما اعتماد به نفس بسیاری درباره بدنم پیدا کردم. از زمانی که راگبی کار کرده ام پاها و شانه هایم بزرگتر شده اند اما به نظر من خوب و مطمئناً مؤثر هستند.»

 

مایکلا استنفورد ۲۹ ساله می گوید: «من به طور جدی روی تقویت توده های عضلانی ام کار کرده ام. هر سه ساعت پروتئین مصرف می کنم، البته میوه و سبزیجات را هم فراموش نمی کنم. من باید منظم باشم اما اگر روزی از راگبی خداحافظی کنم کمتر به خودم سخت می گیرم.»

 

هم تیمی او ویلسون هاردی ۲۴ ساله می گوید: «من همیشه پیش از مسابقات موهایم را مرتب و صورتم را آرایش می کنم تا به این ترتیب زنانه تر به نظر برسم؛ همین امر به من اعتماد به نفس بیشتری می دهد.»

همچنین :  درخواست دختر لخت در خیابان به رابطه جنسی +عکس

زنان برهنه در المپیک انگلستان

منبع:تاپ ناز

زنان برهنه در المپیک انگلستان!,فان جو,زن لخت,زن برهنه,عکس زن برهنه,المپیک

پیشنهاد ما

تجاوز به بازیگر زن ایرانی | حکم ارتباط نامشروع دو هنرپیشه ایرانی صادر شد

تجاوز به بازیگر زن ایرانی | حکم ارتباط نامشروع دو هنرپیشه ایرانی صادر شد

تجاوز به بازیگر زن ایرانی | حکم ارتباط نامشروع دو هنرپیشه ایرانی صادر شد تجاوز …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *