خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » مد و زیبایی » زشت ترین رنگ های ۲۰۱۷ دنیا اعلام شد


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

زشت ترین رنگ های ۲۰۱۷ دنیا اعلام شد

زشت ترین رنگ های ۲۰۱۷ دنیا اعلام شد

زشت ترین رنگ های ۲۰۱۷ دنیا اعلام شد

زشت ترین رنگ های 2017 دنیا اعلام شد (تصاویر)

 

پرچم دار زشت ترین رنگ های دنیا در جهان توسط شرکت های مد و فشن اعلام شد.

 

 

شاید انتخاب یک رنگ و یا محبوب بودن آن نسبت به رنگ های دیگر کمی سلیقه ای باشد و مشخص کردن یک رنگ به عنوان زشت ترین رنگ جهان کمی دور از ذهن و اغراق آمیز باشد، اما محققان استرالیایی به تازگی تحقیقی علمی در زمینه معرفی بدترین رنگ های دنیا از دید مردم ارائه داده اند که امروز در اینجا به معرفی این رنگ ها می پردازیم با ما همراه باشید تا با هم زشت ترین رنگ های دنیا را بشناسیم.

 

قهوه ای لجنی

این رنگ به عنوان پرچم دار زشت ترین رنگ دنیا در جهان معروف شده است. البته علت این انتخاب به معنای بی استفاده بودن این رنگ نیست. این رنگ به خاطر احساس دلمردگی و دلسردی که برای مصرف کنندگانش به وجود می آورد به عنوان زشت ترین رنگ دنیا انتخاب شده است که از آن برای بسته بندی های پاکت سیگار استفاده می شود تا حالت بازدارنده و تاسف باری برای مصرف کنندگان سیگار ایجاد نماید و آن ها را وادار به فکر ترک سیگار کند.

 

زشت ترین رنگ های 2017 دنیا اعلام شد (تصاویر)

رنگ قهوه ای لجنی به عنوان پرچم دار زشت ترین رنگ دنیا در جهان معروف شده است

 

صورتی هلویی

شاید در نگاه اول انتخاب رنگ صورتی هلویی به عنوان زشت ترین رنگ دنیا کمی شوکه کننده باشد، اما باید گفت استفاده از این رنگ برای بخش هایی از دکوراسیون منزل بسیار زیبا هم خواهد بود، اما به لحاظ روانشناسی رنگ ها، پوشیدن لباس هایی با این رنگ و یا استفاده از این رنگ برای بخش اعظمی از دکوراسیون مانند رنگ دیوارها سبب ایجاد تاثیر منفی بر خلق و خوی افراد می شود به همین دلیل لقب زشت ترین رنگ دنیا را از آن خود کرده است.

 

زشت ترین رنگ های 2017 دنیا اعلام شد (تصاویر)

رنگ صورتی هلویی سبب ایجاد تاثیر منفی بر خلق و خوی افراد می شود

 

 

نارنجی بستنی ای

این رنگ نارنجی که عموما برای بستنی های یخی از آن استفاده می شود به سبب تحریک بیش از حد اشتها و به خطر انداختن سلامت معده به عنوان بدترین رنگ دنیا مطرح می شود علاوه بر آن استفاده از این رنگ برای بخش وسیعی از دکوراسیون سبب ایجاد حالت خستگی می شود.

 

زشت ترین رنگ های 2017 دنیا اعلام شد (تصاویر)

رنگ نارنجی بستنی ای برای بخش وسیعی از دکوراسیون سبب ایجاد حالت خستگی می شود

 

 

زرد روغنی

زرد روغنی در کل به عنوان یک رنگ پرهیجان در بین عوام شناخته می شود. اما استفاده ی بیش از حد از این رنگ روشن و شاد سبب ایجاد تنش و اضطراب می گردد به همین دلیل است که همواره به عنوان زشت ترین رنگ دنیا شناخته شده است.

 

زشت ترین رنگ های 2017 دنیا اعلام شد (تصاویر)

استفاده بیش از حد از رنگ زرد روغنی سبب ایجاد تنش و اضطراب می گردد

 

 

قرمز خشخاشی

این طیف از رنگ قرمز تمایل به خشم را در افراد تحریک می کند به همین علت است که روانشناسان رنگ لقب بدترین رنگ دنیا را به آن داده و دور ماندن از آن را متذکر می شوند.

 

زشت ترین رنگ های 2017 دنیا اعلام شد (تصاویر)

رنگ قرمز خشخاشی تمایل به خشم را در افراد تحریک می کند

 

 

صورتی یخی

این رنگ صورتی که غالبا با نام صورتی خاموش از آن یاد می شود. به علت حالت کدر و مرده ای که دارد به عنوان بدترین رنگ دنیا لقب گرفته است. اما ترکیب این رنگ با رنگ های مکمل اش می تواند بسیار چشم نواز و انرژی بخش نیز باشد.

 

زشت ترین رنگ های 2017 دنیا اعلام شد (تصاویر)

رنگ صورتی یخی به علت حالت کدر و مرده ای که دارد به عنوان بدترین رنگ دنیا لقب گرفته است

 

زشت ترین رنگ های ۲۰۱۷ دنیا اعلام شد

ناز وب

زشت ترین رنگ های ۲۰۱۷ دنیا اعلام شد, فان جو,

پیشنهاد ما

مدل های جدید پالتو دخترانه

مدل پالتو دخترانه شیک و زیبا

مدل پالتو دخترانه شیک و زیبا مدل پالتو دخترانه شیک و زیبا Model Jadid Palto …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *