خانه » اخبار روز » رکورد طلایی پیام صادقیان؛ ساعتی ۹۱ میلیون تومان!


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

رکورد طلایی پیام صادقیان؛ ساعتی ۹۱ میلیون تومان!

رکورد طلایی پیام صادقیان؛ ساعتی ۹۱ میلیون تومان!

رکورد طلایی پیام صادقیان؛ ساعتی ۹۱ میلیون تومان! 

اخبار,اخبارورزشی,پیام صادقیان

رکورد طلایی پیام صادقیان؛ ساعتی ۹۱ میلیون تومان!
در ۱۰ بازی صادقیان برای پرسپولیس در این فصل، این تیم صاحب دو برد، ۵ تساوی و سه شکست شده است.

پیام صادقیان، پدیده پرسپولیس در فصل گذشته، این فصل پرنوسان و دور از انتظار ظاهر شده است. وی در لیگ سیزدهم یکی از بهترین بازیکنان پرسپولیس بود تا حتی برای دعوتش به تیم ملی، رسانه‌ها با کارلوس کی‌روش به بحث بپردازند و دلیلش را از مرد پرتغالی بپرسند.

این فصل اما از آن هافبک نفوذی آماده خبری نیست. پیام فقط در ۱۰ بازی برای پرسپولیس به میدان رفته و جز یک گل ثمره دیگری برای این تیم نداشته است.

بازیکنی که قرار بود جایگزین بزرگان تاریخ پرسپولیس در ترکیب این تیم شود حالا به چهره‌ای تبدیل شده که برای بازی کردنش باید انواع و اقسام اتفاقات رخ بدهد و دری به تخته بخورد!

صادقیان که این فصل با قراردادی ۹۵۰ میلیونی برای پرسپولیس بازی می‌کند، در طول ۲۸ هفته، ۱۰ بار به میدان رفته و ۵۴۳ دقیقه بازی را به نام خود ثبت کرده است. او در این ۵۴۳ دقیقه، یک گل در هفته اول و مقابل نفت به ثمر رسانده و حتی یک پاس گل هم برای مهاجمان تیمش ارسال نکرده است. یک کارت قرمز هم در هفته دوم و مقابل فولاد هم در کارنامه غیرقابل دفاع پیام صادقیان به چشم می‌خورد.

صادقیان ۱۶ بازی پرسپولیس را از دست داده و اگر بخواهیم میانگین دقایق بازی‌اش را حساب کنیم، در هر بازی ۲۰ دقیقه به میدان رفته است. ۴ بازی پایانی و ادامه این میانگین بازی، ۶۲۷ دقیقه در کل فصل را به نام پیام ثبت می‌کند. ۶۲۷ دقیقه بازی از جمع ۲۷۰۰ دقیقه!

مبلغ قرارداد صادقیان با پرسپولیس حدود ۹۵۰ میلیون است. از تقسیم این مبلغ بر ۶۲۷ دقیقه، آمار قابل توجهی به دست می‌آید. به عنوان مثال صادقیان برای یک ساعت بازی در پرسپولیس مبلغی در حدود ۹۰ میلیون و ۹۰۹ هزار تومان به جیب زده است. برای هر دقیقه، یک میلیون و ۵۱۵ هزار تومان نصیب صادقیان می‌شود و هر ثانیه هم ۲۵۲ هزار و ۲۵۲ تومان به حساب هافبک شماره ۱۱ پرسپولیس واریز خواهد کرد.

صادقیان در طول این فصل تنها در دو بازی و مقابل نفت تهران در هفته اول و تراکتورسازی در هفته بیست و دوم به طور کامل در میدان حضور داشته است که ماحصل این دو بازی یک امتیاز برای پرسپولیس بوده است!

در ۱۰ بازی صادقیان برای پرسپولیس در این فصل، این تیم صاحب دو برد، ۵ تساوی و سه شکست شده و آمار ضعیفی را از خود به جا گذاشته است که یکی از دلایل این آمار می‌تواند عملکرد پیام صادقیان باشد.

صادقیان فصل قبل را با این فصل مقایسه می‌کنیم. همه‌کاره پرسپولیس در لیگ سیزدهم حالا بدل به بازیکنی شده که برایش نگاهی منتقدانه به کار می‌بریم و در مورد دریافتی‌اش می‌نویسیم.

اگر پیام بیشتر از حالا قدر خودش را می‌دانست حالا هم می‌توانست رکن اصلی ترکیب پرسپولیس باشد. هنوز هم دیر نشده، البته اگر پیام به خودش بیاید و به مسیر پیشرفت گذشته بازگردد.

اخبار  ورزشی –  ایران ورزشی، 

پیام صادقیان  پرسپولیس باشگاه پرسپولیس,رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس,مدیرعامل  پرسپولیس,منتقمی,  اخبار,اخبار ورزشی

 

پیشنهاد ما

فرار عروس 14 ساله در شب زفاف از داماد 50 ساله!

فرار عروس ۱۴ ساله در شب زفاف از داماد ۵۰ ساله!

فرار عروس ۱۴ ساله در شب زفاف از داماد ۵۰ ساله! فرار عروس ۱۴ ساله …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *