خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » اخبار حوادث » روابط بی شرمانه یک معلم بعد از چهل سال


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

روابط بی شرمانه یک معلم بعد از چهل سال

روابط بی شرمانه یک معلم بعد از چهل سال

روابط بی شرمانه یک معلم بعد از چهل سال

اخبار حوادث, تجاوز, آزار و اذیت, دختر جوان, تعرض, تجاوز جنسی, معلم متجاوز, تجاوز به دختر نوجوان, روابط بی شرمانه,

 

تنها کافی بود تا یکی از شاگردان کلاس مورد توجه آنی معلم هوس باز قرار گیرد و پس از فرا خواندن قربانیش به پای میز بی شرمانه و وقیحانه اعمال ننگین خو را در مقابل دیگر شاگردانش اجرا مینمود تا جاییکه بیشتر شاگردانش با حالت تهوع برای ندیدن آنچه در مقابل شان رخ میداد به زیر نیمکت های خود پناه می بردند.

آنجلا تیلور که در حال حاضر ۵۰ ساله است، تنها یک نمونه از کودکانی است که در سالهای ۱۹۶۸ و ۱۹۸۰ مورد سوء استفاده اخلاقی معلمان کودک آزار قرار گرفته بود.
قربانی یک تعرض جنسی پس از چهار دهه سکوت پرده از جنایت معلم بی شرمی برداشت که در سال ۱۹۶۰ مرتکب شده بود.
آنجلا تیلورکه در حال حاضر ۵۰ ساله است، تنها یک نمونه از کودکانی است که در سالهای ۱۹۶۸ و ۱۹۸۰ مورد سوء استفاده اخلاقی معلمان  کودک آزار قرار گرفته بود.
به گفته پلیس پس از بررسی بیش از نیمی از پرونده ها سن قربانیان بین رده سنی ۹ و ۱۰ بوده است که در  زمان کودکی شان هدف افکار شیطانی “رونالد واتن” و یا امثال آنان به منظور تعرض جنسی قرار گرفته بودند که  به صورت روزانه در اکثر مدارس ابتدایی کاتولیک در شرق دورهام صورت میگرفت.
قربانی این حادثه که با اسم مستعار آنجلا تیلور در خبرگزاری ها عنوان شده با تصور اینکه نمیخواهد این حقیقت را با خود به گور ببرد با رفتن به دفتر پلیس در دورهام هویت ” رونالد واتن” را فاش نمود.
فاش شدن این پرونده پس از علنی شدن با پرونده “جیمی سویل” مصادف شد که در جریان تحقیقات پلیس در مورد اتهام های جنسی پرشمار جیمی سویل دستگیر می شود.
به گفته پلیس حدود ۵۰۰ شکایت از سوی زنان و نیز کودکان علیه آقای سویل، به اتهام آزار و اذیت جنسی ثبت شده است.
شاگردان این معلم به حد مرگ از وی به دلیل رفتار بی شرمانه اش وحشت داشتند که گفته های آنجلا در مورد چگونگی رفتار واتن با شاگردانش از آنچه در گذشته برای وی و دیگر همکلاسی هایش اتفاق افتاده منجر به تحت تاثیر قرار گرفتن بساری از مخاطبین وی در دفتر پلیس و دادگاه شد.
به گفته آنجلا تنها کافی بود تا یکی از شاگردان کلاس مورد توجه آنی معلم هوس باز قرار گیرد و پس از فرا خواندن قربانیش به پای میز بی شرمانه و وقیحانه اعمال ننگین خو را در مقابل دیگر شاگردانش اجرا مینمود تا جاییکه بیشتر شاگردانش با حالت تهوع برای ندیدن آنچه در مقابل شان رخ میداد به زیر نیمکت های خود پناه می بردند.
در نهایت فساد اخلاقی “واتن”،  که در حال حاضر ۷۳ ساله است ، با بیش از سی سال بعد توسط خانم تیلور در سال ۲۰۱۳ در اتهام با سوء استفاده از کودکان به دفتر پلیس پس از فاش شدن رسوایی اخلاقی “سویل” گزارش شد.
شکایت او اولین شکایتی بود که منجر به انجام یک  تحقیق گسترده و همه جانبه توسط  پلیس شد که در پی آن پلیس موفق به شناسایی ۲۰ دیگر قربانی دیگر شد.
در اولین جلسه دادگاه که سال گذشته در دورهام برگذار شد قاضی صدور حکم خود را منوط به انجام تحقیقات بیشتر به دلیل وجود قربانیان بیشتر دانست و با صدور حکم حبس موقت دادستانی را ملزم به انجام تحقیقات بیشتر کرد.
” رونالد واتن”، که در حال حاضر از صندلی چرخدار استفاده میکند ،با قطعی شدن ۱۷ فقره حمله جنسی خارج از نزاکت، که در اواخر ۱۹۶۰ طی یک دوره کودکان تا ۱۲ سال را  مورد تعرض جنسی قرار داده بود به مدت پنج سال به صورت موقت زندانی شد.
آنجلا یکی از قربانیان اهداف پلید  ” رونالد واتن”، که او را به عنوان “گردن کلفت شیطان صفت” در خبرگزاری ها معرفی کرد  گفت دوران کودکی من به همراه بسیاری دیگر نابود شد که منجر به انزوا و گوشه گیر شدن تک تک ما و همچنین از بین رفتن اعتماد مان نسبت به دیگر معلمانمان شد.رفتار وقیحانه وی باعث شد تا با یک ترس بزرگ از مدرسه و کلاس روبرو شویم و با بهانه های مختلف از فضای آموزشی دور بمانیم.
بنا بر این گزارش زمانی خانم تیلور پس از آنکه به صورت اتفاقی از رسوایی اخلاقی جیمی ساویل و استوارت هال در یک گزارش تلوزیونی مطلع شد، در یک تصمیم شجاعانه  و منسجم با این هدف که “واتن “نیز باید محاکمه شود پس از برقراری تماس با دفتر فوریت های پلیس و حضور در انجا  این راز کثیف را فاش کرد.
من با این کارم احساس سبکی میکنم وبار مسوولیتی که بر دوش داشتم را با افشای این موضوع برداشتم.
در حقیقت ‘پنج سال زندان نمی توانند به اندازه کافی برای درد و رنجی که  او به صدها نفر از کودکان بی گناه مثل من تحمیل کرده طولانی باشد ، اما من در حال حاضر خوشحالم که او در زندان است .
yjc

روابط بی شرمانه یک معلم بعد از چهل سال

افتاب

پیشنهاد ما

تیراندازی هواداران به بازیکنان فوتبال آرژانتین (۱۸+)

تیراندازی هواداران به بازیکنان فوتبال آرژانتین (۱۸+) تیراندازی هواداران به بازیکنان فوتبال آرژانتین (۱۸+) پس …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *