خانه » اخبار روز » اخبار حوادث » رعنا قربانی تجاوز جنسی پدر تا کودک فروشی در تهران!


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

رعنا قربانی تجاوز جنسی پدر تا کودک فروشی در تهران!

رعنا قربانی تجاوز جنسی پدر تا کودک فروشی در تهران!

رعنا قربانی تجاوز جنسی پدر تا کودک فروشی در تهران!

رعنا قربانی تجاوز جنسی پدر تا کودک فروشی در تهران!
رعنا قربانی تجاوز جنسی پدر تا کودک فروشی در تهران!

 

«رعنا» نام زنی است که در ۱۷ سالگی، قربانی تجاوز جنسی پدر شد و از خانه گریخت. فرار او از خانه، پس از چند سال به آشنایی اش با یک مرد افغات منجر شد. رعنا زن صیغه ای مرد افغان شد، اما شوهر در زمان بارداری رعنا از ایران فرار کرد و به افغانستان رفت. رعنا پس از تولد نوزادش تصمیم گرفت کودک خود را بفروشد. قیمتی که رعنا روی فرزندش گذاشت، تنها دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بود…

با پرسش بسیار، به خانه رعنا می رسیم، ته بن بست خانه ای قدیمی پلاک ۲٫ درب خانه را که میزنیم صدای آهسته ی می شنویم و می گوید که هستی؟ چند لحظه بعد خانمی جلوی ما می ایستد و با همان صدای آرام می گوید با کی کار دارید… بعد از چند دقیقه رد و بدل کردن حرف بین ما و آن خانم، وارد منزل وی می شویم.
از او می خواهیم کمی برایمان صحبت کند که البته ابتدا علاقه ای نشان نمی دهد اما پس از اصرار ما، می گوید: من، رعنا، در ۳۳ سال عمرم سختی های بسیاری کشیده ام…
سخت صحبت می کند و انگار برایش سخت است که از گذشته اش بگوید… اما بعد از خوردن یک لیوان آب ادامه می دهد: در ۱۷ سالگی و در کمال ناباوری پدرم به من تجاوز کرد. بعد از این اتفاق دیگر نمی توانستم در آن خانه بمانم و تصمیم گرفتم از خانه فرار کنم. مقصدم را اصفهان انتخاب کردم. البته هیچ کسی را آنجا نداشتیم و فقط می خواستم که جایی بروم که  پدرم را نبینم.
رعنا می گوید: چند ماهی را در اصفهان گذراندم اما دیگر نمی توانستم بمانم و تصمیم گرفتم به کرج برگردم. با برگشتم به خانه، آزارهای پدرم ادامه داشت تا اینکه دوباره تصمیم گرفتم از خانه فرار کنم و اینبار به تهران رفتم. کارتن خوابی در پارک های تهران برنامه ام شده بود، و شب و روز را در پارک ها می گذراندم تا اینکه…
رعنا به این جای قصه اش که میرسد دیگر سکوت می کند. انگار تازه قصه دارد شروع می شود…
رعنا دیگر چیزی نمی گوید؛ ازمریم قنبری مددکار موسسه خیریه مهر آفرین که پرونده رعنا را دنبال می کند، می خواهیم ادامه ماجرا را شرح دهد. مددکار می گوید: پس از چند ماه از حضور رعنا در تهران، وی با فردی به نام هاشم که از اتباع افغان بود، آشنا شده و در نهایت صیغه وی می شود. سرانجام این آشنایی پس از حدود یک سال تولد ماهان فرزند رعنا بود که متاسفانه به دلیل اعتیاد پدر و مادر، نوزاد نیز شرایط مناسبی نداشته و طفل نیز اعتیاد را از مادرش می گیرد.
قنبری می افزاید: اما با همه این شرایط، زندگی آنها ادامه پیدا می کند تا اینکه سه سال بعد رعنا دوباره باردار می شود.
مددکار موسسه خیریه مهر آفرین می گوید: هاشم که زن و بچه ای در افغانستان داشته، در زمان بارداری رعنا وی را با ماهان رها می کند.
در این دوران، شرایط زندگی رعنا بدتر از قبل می شود؛ زندگی رعنا تا روزهای نزدیک به زایمان، همچنان با کارتن خوابی طی می شده، تا این که با کمک موسسه مهرآفرین، در یکی از بیمارستان های تهران بستری می شود. پس از به دنیا آمدن کودک، با توجه به شرایط رعنا و تولد نوزاد اقدامات حمایتی موسسه بیشتر شده و بازدید های هفتگی آغاز می شود.
قنبری می گوید: اما با گذشت چند ماه از تولد نوزاد، رعنا تصمیم می گیرد فرزند خود را بفروشد و در نهایت با فردی معتاد قرار گذاشته و مبلغ درخواستی خود را مطرح می کند.
مددکار موسسه خیریه مهر آفرین می افزاید: رعنا تصمیم می گیرد نوزاد خود را به مبلغ دو میلیون و پانصد هزار تومان بفروشد.
با این تصمیم رعنا و اصرار وی به فروش نوزاد، مددکار موسسه موضوع را به نیروی انتظامی گزارش داده و با پیگیری های قضایی در نهایت مانع از فروش نوزاد شده و سرانجام نوزاد به سازمان بهزیستی واگذار می شود.
گزارشات مشابه رعنا که قربانی خانواده های بد سرپرست هستند  و به دنبال آن نیز از خانه فرار کرده اند کم نیست قربانیانی که در خانواده خود مورد آزاد جنسی قرار گرفته اند و عدم حمایت و هوشیاری در نهادهایی مثل مدرسه و مهم تر از آن خلا نگاه مددکاری اجتماعی در مدارس باعث شده رعنا ، موضوع را با راهکارهای خود حل کرده و از خانه فرار کند . بدون آنکه بداند در جامعه چه چیزی در انتظار اوست .

 

رعنا قربانی تجاوز جنسی پدر تا کودک فروشی در تهران!

افتاب

پیشنهاد ما

همسر آقای بازیگر ده سال از او بزرگتر است!!!

همسر آقای بازیگر ده سال از او بزرگتر است!!!

همسر آقای بازیگر ده سال از او بزرگتر است!!! همسر آقای بازیگر ده سال از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *