خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » رابطه نامزد سابق ستاره جالب فوتبال با فوتبالیستی دیگر لو رفت!+عکس


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

رابطه نامزد سابق ستاره جالب فوتبال با فوتبالیستی دیگر لو رفت!+عکس

رابطه نامزد سابق ستاره جالب فوتبال با فوتبالیستی دیگر لو رفت!+عکس

رابطه نامزد سابق ستاره جالب فوتبال با فوتبالیستی دیگر لو رفت!+عکس

 

اخبار,اخبار ورزشی,بازیکنان فوتبال

فانی نگوشا پس از برهم زدن نامزدی اش با ماریو بالوتلی با ستاره وستهام یونایتد ملاقات کرد.

فانی نگوشا پس از اینکه نامزدی خود را با ماریو بالوتلی پسر بد فوتبال به هم زد، با شیخو کویاته ستاره وستهام یونایتد قرار ملاقات گذاشت.

نگوشای بلژیکی مادری گویی- رواندایی و پدری ایتالیایی دارد و تابستان سال گذشته به همراه ماریو بالوتلی به برزیل رفت؛ در همین تورنمنت بالوتلی در تیم ملی ایتالیا، در مقابل انگلستان گلزنی کرد.

اخبار,اخبار ورزشی,بازیکنان فوتبال

کویاته ۲۵ ساله از آغاز این فصل تا به حال دو بار برای تیم وستهام گلزنی کرده است. با گلزنی او بود که تیمش آرسنال را با نتیجه ۰-۲ برد. در همین بازی، نگوشا بازی را ایستاده تماشا می کرد.

در همین حال، از زمانی که بالوتلی نامزدی اش را با نگوشا به هم زده، شرایط خوبی را با لیورپول پشت سر نگذاشته است؛ لیورپولی با قراردادی ۱۶ میلیون پوندی او را از میلان خریدند. در نتیجه هفته گذشته، لیورپولی ها او را برای این فصل به طور قرضی به میلان پس فرستادند.

وستهام یونایتد, فوتبالیست, بازیکنان فوتبال, اخبار, سایت اخبار ورزشی, اخبار ورزشی, اخبار ورزشی فوتبال, ستاره جالب فوتبال با فوتبالیست

پیشنهاد ما

فرار عروس 14 ساله در شب زفاف از داماد 50 ساله!

فرار عروس ۱۴ ساله در شب زفاف از داماد ۵۰ ساله!

فرار عروس ۱۴ ساله در شب زفاف از داماد ۵۰ ساله! فرار عروس ۱۴ ساله …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *