خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » اخبار حوادث » رابطه جنسی پزشک کودکان با دختران در مطب


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

رابطه جنسی پزشک کودکان با دختران در مطب

رابطه جنسی پزشک کودکان با دختران در مطب

رابطه جنسی پزشک کودکان با دختران در مطب

رابطه جنسی پزشک کودکان با دختران در مطب,فان جو, اخبار حوادث,روزنامه حوادث,حوادث روز, رابطه جنسی, تجاوز,

 

پزشک کودکان پیر و سالخورده با دختران در مطب خود رابطه جنسی به زور برقرار می کرد و اکنون در دام قانون گرفتار شده است.  پزشک متخصص کودکان که به اتهام آزار و اذیت بیماران کم سن و سالش در زندان به سر می‌برد با شکایت جدیدی در سن ۸۱ سالگی بار دیگر محکوم شد.

 

«مایکل سالمونگ» که در دادگاه عالی شهر «ریدینگ» انگلیس تحت محاکمه قرار دارد، متهم است در فاصله دهه‌های ۷۰ تا ۸۰، دختران ۸ تا ۱۶ ساله را در اتاق معاینه‌اش مورد آزار و اذیت قرار داده است. این پزشک شیطان صفت در حالی دست به این اقدام هولناک می‌زد که والدین کودکان، بیرون اتاق معاینه در انتظار فرزندان‌شان بودند.

 

پرونده این پزشک انگلیسی چند سال قبل به دنبال شکایت چندین تن از بیمارانش در دادگاه مطرح شد و او اوایل سال گذشته میلادی با تبرئه از اتهام تجاوز، تنها به اتهام ۱۴ مورد آزار و اذیت جنسی به ۱۸ سال زندان محکوم شد، اما با طرح شکایات جدید علیه این زندانی، او که حالا ۸۱ ساله شده است بار دیگر و این بار با عصا در جایگاه متهمان قرار گرفت

 

و قاضی پرونده حکم زندان او را ۴ سال دیگر اضافه کرد. بسیاری از شاکی‌های پرونده این پزشک مدعی بودند فرزندانشان پس از این اتفاق شوم از نظر روحی به هم ریخته و خواستار مجازات سنگین پزشک شیطان صفت هستند. به این ترتیب پزشک انگلیسی ۲۰ سال دیگر نیز باید در زندان بماند.

 

رابطه جنسی پزشک کودکان با دختران در مطب

منبع: پارس ناز

رابطه جنسی پزشک کودکان با دختران در مطب,فان جو, اخبار حوادث,روزنامه حوادث,حوادث روز, رابطه جنسی, تجاوز,

پیشنهاد ما

هدیه جورج کلونی به دوستانش

هدیه جورج کلونی به دوستانش

هدیه جورج کلونی به دوستانش هدیه جورج کلونی به دوستانش هدیه یک میلیون دلاری جورج …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *