خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » اخبار حوادث » رابطه جنسی استاد دانشگاه با دانشجو سر کلاس +تصاویر ۱۸+


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

رابطه جنسی استاد دانشگاه با دانشجو سر کلاس +تصاویر ۱۸+

رابطه جنسی استاد دانشگاه با دانشجو سر کلاس +تصاویر ۱۸+

رابطه جنسی استاد دانشگاه با دانشجو سر کلاس +تصاویر ۱۸+

این خبر از سایت ایران ناز انتشار داده شده است

رابطه جنسی استاد دانشگاه با دانشجو سر کلاس +تصاویر 18+,فان جو, رابطه جنسی,تجاوز,اخبار حوادث,رابطه استاد با دانشجو,

استاد دانشگاهی که در کلاس درس در روز روشن اقدام به برقراری رابطه جنسی با دانشجویش کرده بود  لو رفت ! به گزارش ایران ناز یکی از دانشجویان از پنجره ی کلاس توانسته بود ازین اقدام شنیع و ناشایست استاد دانشگاه فیلم بگیرد . به گزارش ایران ناز این اتفاق در کشور چین رخ داده است .

 

استاد دانشگاه به دلیل برقراری ارتباط جنسی با یکی از شاگردان اش در کلاس درس بازداشت شده و تحت بازجویی قرار گرفته است.  یک دانشجو حین رابطه ی جنسی این دو نفر از پنجره کلاس فیلم می گرفت.این فیلم بشدت در بین مردم چین دست به دست میشود و باعث خشم مردم شده است.

 

استاد دانشگاه شانگزو، چین به دلیل برقراری رابطه جنسی با یکی از دانشجویان اش بعد از پایان کلاس درس بازداشت شده و تحت بازجویی قرار دارد. فیلم تکان دهنده این رابطه توسط دانشجوی ناشناس از پشت پنجره کلاس گرفته شده و در فضای مجازی به سرعت انتشار داده شده است. در این فیلم کوتاه ۴۵ ثانیه ای مشهور است پاهای برهنه دانشجو بر روی شانه های استاد دانشگاه قرار دارد .این استاد به اتهام نقض کد رفتاری تحت بازجویی قرار دارد.

پلیس با در دست داشتن این فیلم از دختر دانشجو نیز بازجویی کرده است. پلیس در خصوص این ماجرا اعلام نظری نکرده است اما با توجه به بازداشت استاد دانشگاه احتمال اینکه پرونده وی را جهت محاکمه به دادگاه ارسال کند قطعی است

رابطه جنسی استاد دانشگاه با دانشجو سر کلاس +تصاویر ۱۸+

منبع: ایران ناز

رابطه جنسی استاد دانشگاه با دانشجو سر کلاس +تصاویر ۱۸+,فان جو, رابطه جنسی,تجاوز,اخبار حوادث,رابطه استاد با دانشجو,

پیشنهاد ما

درصد افزایش حقوق بازنشستگان و کارمندان در سال 97

درصد افزایش حقوق بازنشستگان و کارمندان در سال ۹۷

درصد افزایش حقوق بازنشستگان و کارمندان در سال ۹۷ درصد افزایش حقوق بازنشستگان و کارمندان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *