خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » اخبار حوادث » دو قتل و یک خودکشی سرانجام ارتباط نامشروع +عکس


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

دو قتل و یک خودکشی سرانجام ارتباط نامشروع +عکس

دو قتل و یک خودکشی سرانجام ارتباط نامشروع +عکس

دو قتل و یک خودکشی سرانجام ارتباط نامشروع +عکس

ارتباط نامشروع یک مرد متاهل در کرمان با یک زن شوهر دار منجر به سرانجام شوم شد.

دو قتل و یک خودکشی سرانجام ارتباط نامشروع +عکس,قتل,زن,مرد متاهل,دختر,کرمان

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ؛  به نقل از روابط عمومی دادگستری کرمان ، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان در تشریح جزئیات این خبر گفت:در پی گزارش مفقودی یک خانم از طرف خانواده وی و با توجه به اهمیت موضوع پرونده به طور ویژه در دستور کار دادستانی وشعب (۷،۳بازپرسی) کرمان قرار گرفت.
دادخدا سالاری گفت:در ادامه تحقیقات وطی یکسری اقدامات قضائی مشخص گردید،قاتل (ب.خ)که فردی متاهل و۳۵ساله می باشد به علت ارتباط نامشروع با یک زن شوهردار،اقدام به قتل فجیع همسر خود می نماید وجسد همسر خود را به درون یک چاه در اطراف کرمان می اندازد.
این مقام ارشد قضائی استان کرمان علت ومنشاء اصلی قتل از سوی متهم را ارتباط نامشروع واغوای شیطان دانست وافزود: قاتل با قساوت قلب اقدام به خفه نمودن همسر خود که دختر عموی وی می باشد می نماید وسپس مقتول را به داخل یک چاه ۵۰متری پرتاب می نماید.
وی اعلام داشت: در ادامه پس از اینکه خانم (م.ح)که با قاتل ارتباط نامشروع داشته است از حوادث پیش آمده مطلع می گردد، اقدام به قتل دختر بچه ۵ساله خود می نماید.
دادستان کرمان افزود:متاسفانه در ادامه این خانم پس از قتل فرزند خود، اقدام به خودکشی می نماید واین حادثه تلخ رقم می خورد.
سالاری افزود:متهم به قتل همسر خود اقرار نموده وپرونده در شعبه سوم بازپرسی دادسرای عمومی وانقلاب کرمان در حال رسیدگی است.

 

 

منبع:باشگاه خبرنگاران

فان جو

دو قتل و یک خودکشی سرانجام ارتباط نامشروع +عکس,قتل,زن,مرد متاهل,دختر,کرمان

پیشنهاد ما

فیلم ماجرای تجاوز جنسی به مجری زن شبکه فارسی زبان

فیلم ماجرای تجاوز جنسی به مجری زن شبکه فارسی زبان

فیلم ماجرای تجاوز جنسی به مجری زن شبکه فارسی زبان فیلم ماجرای تجاوز جنسی به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *