خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » اخبار حوادث » دوربین مخفی مدیر مدرسه در رختکن دختران نوجوان!


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

دوربین مخفی مدیر مدرسه در رختکن دختران نوجوان!

دوربین مخفی مدیر مدرسه در رختکن دختران نوجوان!

مدیر و صاحب مدرسه خصوصی موج سواری در سانتاکروز کالیفرنیا به اتهام اذیت و آزار دانش‌آموزان نوجوان از سوی مقامات پلیس بازداشت شد.

حوادث – ماموران پلیس در پی شکایت یک دختر نوجوان از این مرد ۳۸ ساله به نام دیلان گرنیر به بازجویی از وی پرداختند و سرانجام او را به اتهام سوءرفتار اخلاقی با عده‌ای از نوجوانان دختر دستگیر کردند. ماموران پلیس با جست‌وجو و تحقیقات میدانی از محل س ت متهم هزاران تصویر و فیلم غیراخلاقی در کامپیوتر شخصی وی پیدا کردند. این مرد با شگردهای خاصی دختران نوجوان را به خانه خود می‌برد و از آنان فیلم و عکس‌های غیراخلاقی و می‌گرفت. ماموران با تحقیق بیشتر متوجه شدند وی طی ۴ سال گذشته به طرزی کاملاً پنهانی به این کار شیطانی اقدام کرده است. پلیس با دیدن این تصاویر بسیار شگفت‌زده شد و ماموران می‌گویند شمار قربانیان بسیار زیاد است و این بیمار جنسی با کار گذاشتن دوربین مخفی در اتاق رختکن مدرسه تصاویر دختران ۸ الی ۱۴ ساله فراوانی را ضبط کرده و از این طریق آن‌ها را شناسایی می‌کرد و مورد اذیت و آزار قرار می‌داده است.

منبع:فان جو،فانجو

پیشنهاد ما

تجاوز جنسی به زنان در ماشین + زنی که مرد متجاوز را رسوا کرد

تجاوز جنسی به زنان در ماشین + زنی که مرد متجاوز را رسوا کرد

تجاوز جنسی به زنان در ماشین + زنی که مرد متجاوز را رسوا کرد تجاوز …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *