خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » اخبار حوادث » دوئل خونین دو پسر عاشق‌ پیشه بر سر دوستی با یک دختر


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

دوئل خونین دو پسر عاشق‌ پیشه بر سر دوستی با یک دختر

دوئل خونین دو پسر عاشق‌ پیشه بر سر دوستی با یک دختر

دوئل خونین دو پسر عاشق‌ پیشه بر سر دوستی با یک دختر

دعوای دو پسر جوان بر سر دوستی با یک دختر به قتل یکی از آنها ختم شد.

نیمه شب دوشنبه، ۲۸ اردیبهشت ماه مأموران کلانتری ۱۲۱ سلیمانیه از درگیری خونین بین سه پسر جوان در خیابانی حوالی کلانتری باخبر شده و در محل حاضر شدند.

زمانی که مأموران به محل حادثه رسیدند، با جسد پسر ۳۲ ساله‌ای به نام بامداد روبه‌رو شدند.

بعد از تأیید خبر، قاضی بستان زاده، بازپرس ویژه پایتخت به همراه کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در محل حاضر شد. نخستین بررسی‌ها نشان داد مقتول بر اثر اصابت جسم نوک تیزی به گردنش از بین رفته است. پزشکی قانونی هم در محل حادثه اعلام کرد مقتول لحظاتی بعد از اصابت جسم نوک تیز به گردنش بر اثر خونریزی شدید جان باخته است. تحقیقات میدانی پلیس هم نشان داد مقتول دقایقی قبل با دو مرد موتورسوار درگیر شده که یکی از سرنشینان با چاقو وی را هدف قرار داده است.

گواهی شاهدان

یکی از شاهدان گفت: لحظه حادثه متوجه شدم دو پسر جوان که سوار بر موتورسیکلت بودند جلوی مقتول را گرفتند و با هم درگیر شدند. من هم با پلیس تماس گرفتم. وقتی خودرو گشت پلیس رسید، دو پسر موتور‌سوار از محل گریختند.

شناسایی مهاجمان

پس از انتقال جسد به پزشکی قانونی تجسس برای یافتن نشانی از مهاجمان آغاز شد.

کارآگاهان در تحقیقات بیشتر هویت دو مرد فراری را شناسایی کردند. بررسی‌ها نشان داد حبیب و طالب که برادر هستند از مدتی قبل با مقتول اختلاف داشتند. در حالی که تحقیقات پلیس برای دستگیری متهمان ادامه داشت، صبح روز چهارشنبه ۶ خردادماه حبیب خودش را به مأموران پلیس معرفی و به قتل بامداد اعتراف کرد.

دعوا بر سر دوستی با دختر

متهم در بازجویی‌ها با اظهار پشیمانی گفت: مدتی قبل با دختر جوانی به نام شراره در پارکی آشنا شدم. ارتباط من با شراره ادامه داشت تا اینکه به هم علاقه پیدا کردیم و تصمیم به ازدواج گرفتیم. بعد از آن بود که فهمیدم شراره قبل از دوستی با من با بامداد دوست بوده است. یک روز قبل از حادثه من و شراره در خیابان بودیم که بامداد با چند نفر از دوستانش جلوی ما را گرفت. او مرا تهدید کرد و گفت حق ندارم با شراره دوست باشم. همین موضوع باعث درگیری شد و بامداد جلوی چشمان دختر مورد علاقه‌ام مرا کتک زد.

من جلوی شراره خجالت کشیدم و از مقتول کینه به دل داشتم تا اینکه شب حادثه در حالی که همراه برادرم سوار موتور بودیم بامداد را دیدیم. بعد هم با هم درگیر شدیم. این بار بامداد با چاقو به طرف من حمله کرد و ضربه‌ای هم به دستم زد که زخمی شدم. پس از آن من قصد دفاع داشتم و چاقویی به سویش پرتاب کردم‌ که به گردنش خورد. بامداد غرق در خون نقش بر زمین شد. من قصد کشتن او را نداشتم به همین دلیل بلافاصله با اورژانس تماس گرفتم.

دقایقی بعد عوامل اورژانس رسیدند اما وقتی متوجه حضور مأموران پلیس شدیم از ترس فرار کردیم.

وی در ادامه گفت: پس از این قضایا من رفتم و زخم دستم را مداوا کردم و برای اینکه دستگیر نشوم از محل زندگی‌مان فرار کردم تا اینکه زخم دستم خوب شد و تصمیم گرفتم خودم را به پلیس معرفی کنم.

متهم برای تحقیقات بیشتر به دستور قاضی بستان‌زاده در اختیار کارآگاهان مبارزه با قتل پلیس آگاهی قرار گرفت.

 

اخبار تهران, اخبار قتل, جنایت عاشقانه, حوادث تهران, داستان عاشقانه, دوست دختر, دوست پسر, قتل عاشقانه, ماحرای عاشقانه,

پیشنهاد ما

تیراندازی هواداران به بازیکنان فوتبال آرژانتین (۱۸+)

تیراندازی هواداران به بازیکنان فوتبال آرژانتین (۱۸+) تیراندازی هواداران به بازیکنان فوتبال آرژانتین (۱۸+) پس …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *