خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » دلایل استعفای خانوادگی ۴۰۰میلیون ناقابل !


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

دلایل استعفای خانوادگی ۴۰۰میلیون ناقابل !

دلایل استعفای خانوادگی ۴۰۰میلیون ناقابل !

دلایل استعفای خانوادگی ۴۰۰میلیون ناقابل !

آینده اسکی روشن خواهد بود اگر به جوانان بهای بیشتری بدهیم و بستر را برای رشد آنها فراهم کنیم. ما در قبال مملکت مسئول هستیم و دلیلی ندارد برای برپایی یک کمپ سالانه و سفری خانوادگی ۴۰۰ میلیون تومان از پول مملکت را هزینه کنیم.»

چند روز پیش ۱۰ نفر از مربیان و مسوولان کمیته ها در فدراسیون اسکی استعفا دادند با این توجیه که رئیس این فدراسیون – که دیگر خانوادگی اداره نمی شود – عامل پسرفت آن شده است. و امروز صادق طالبی رئیس فدراسیون اسکی به علت اصلی استعفا دست جمعی نفرات یادشده اشاره می کند:
«اول باید بگویم که برخی از نفرات یاد شده مثل کمیته مسابقات یا کمیته جوانان اصلا به عنوان مسوول از فدراسیون ابلاغی دریافت نکرده اند که حالا به عنوان مسئول پای آن نامه را امضا کرده اند. دوم اینکه مساله چیز دیگری است. واقعیت این است که پیش از این همه ساله در شهریور ماه یک سفر خانوادگی به اتریش برگزار می شد که ما به دلیل نداشتن توجیه فنی جلوی آن را گرفتیم.» طالبی توضیح بیشتری در مورد سفر مذکور ارائه می دهد: «اسکی در سال ۲۰۱۵ و البته ۲۰۱۶ مسابقه مهمی را در پیش ندارد با این حال می خواستند در کمپ اتریش که برای فدراسیون ۹۰ هزار فرانک سوییس به اضافه ۸۰ میلیون تومان هزینه ایجاد کنند. برای هر سفر باید توجیه و برنامه فنی داشت. این طوری که نمی شود سالانه یک سفر خانوادگی راه انداخت و …» مرد شماره یک فدراسیون اسکی اشاره می کند که مهمترین برنامه فعلی اسکی حضور در المپیک نوجوانان است: «ما المپیک نوجوانان در لیل هامر نوروژ را پیش رو داریم و به همین منظور ۲ ورزشکارما تحت حمایت فدراسیون جهانی به اتریش و کمپ یاد شده اعزام خواهند شد.» طالبی از لزوم توجه به زیرساختها حرف به میان می آورد و یکی دیگر از دلایل ایجاد جو موجود: «ما مربیان خوبی داریم با این حال شرایط و نتایج نشان می دهد که باید از توانایی های مربیان خارجی در را پیشرفت بیشتر بهره ببریم.
طبیعی است که آگاهی از این تصمیم باعث شده تا برخی موقعیت قبلی خود را در خطر ببینند. آینده اسکی روشن خواهد بود اگر به جوانان بهای بیشتری بدهیم و بستر را برای رشد آنها فراهم کنیم. ما در قبال مملکت مسئول هستیم و دلیلی ندارد برای برپایی یک کمپ سالانه و سفری خانوادگی ۴۰۰ میلیون تومان از پول مملکت را هزینه کنیم.»

منبع:فان جو، تسنیم

 

اخبار اسکی, اخبار ورزشی, فدراسیون اسکی,

پیشنهاد ما

درصد افزایش حقوق بازنشستگان و کارمندان در سال 97

درصد افزایش حقوق بازنشستگان و کارمندان در سال ۹۷

درصد افزایش حقوق بازنشستگان و کارمندان در سال ۹۷ درصد افزایش حقوق بازنشستگان و کارمندان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *