خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » اخبار حوادث » دستگیری عروس نوجوان با یک مرد ۵۰ ساله بعد از ازدواج


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

دستگیری عروس نوجوان با یک مرد ۵۰ ساله بعد از ازدواج

دستگیری عروس نوجوان با یک مرد ۵۰ ساله بعد از ازدواج

دستگیری عروس نوجوان با یک مرد ۵۰ ساله بعد از ازدواج

دستگیری عروس نوجوان با یک مرد 50 ساله بعد از ازدواج

عروس ۱۷ ساله بعد از مراسم عقد کنان چندین بار از منزل فرار کرده بود که بلاخره با مردی ۵۰ ساله دستگیر شد. اما دلیل فرار کردن این عروس جوان چه بود؟

 

دستگیری عروس نوجوان با یک مرد ۵۰ ساله بعد از ازدواج

خبر حوادث : سحر دختری ۱۷ ساله است که چندین بار از خانه فرار کرده و بار آخر با مردی ۵۰ ساله دستگیر شد. اما عجول بودن مرد و انتخاب نادرست باعث شد که مرد جوان همسرش را در اغوش یک مرد ۵۰ ساله پیدا کند.

با دیدن سحر دلم لرزید. دختر عموی دوستم بود. میلاد می گفت قرار است با خواهر بزرگش ازدواج کند. من هم دلم را به دریا زدم و گفتم خاطرخواه این دختر شده ام. دو سه ماهی با هم در ارتباط بودیم. از مادرم خواستم به خواستگاری اش بروند. او و پدرم مخالف بودند. می گفتند دهانت بوی شیر می دهد و….

فایده ای نداشت. هر دوپایم را توی یک کفش کرده بودم. خانواده ام زیر بار نمی رفتند. تهدید شان کردم یا سحر یا مرگ. از ترس آبروی خود به خواسته ام تن دادند. پدر و مادر سحر بدون هیچ قید و شرطی مرا پذیرفتند.
مراسم عقد کنان برگزار شد. هر روز از دانشگاه به خانه پدر زنم می رفتم و چند ساعتی آنجا بودم. من هیچ رفتار عجیب و مشکوکی از سحر ندیدم. آرام و گوشه گیر بود، حال و حوصله ای هم برای بیرون رفتن نداشت. بیچاره خواهرم نصف حقوقش را توی جیبم می گذاشت تا جلوی نامزدم شرمنده نشوم. دو ماه گذشت.

سحر یک روز غیبش زد. هر کجا عقلمان قد می داد دنبالش گشتیم. بالاخره برگشت. یک مشت اراجیف سر هم کرده بود و می گفت خانه دوستش بوده است. از ترس پدرم، چیزی در این باره به خانواده ام نگفتم. با وساطت پدر و مادرش او را بخشیدم. اما بعد از چند ماه دوباره گم و گور شد.

یک هفته از او هیچ خبری نداشتیم. ماموران کلانتری ۴۲ سحر را همراه مردی ۵۰ ساله دستگیر کردند. واقعیت های تلخی برایم نمایان شده است. باورم نمی شود، نامزد ۱۷ ساله ام به قرص و معجون های مخدر اعتیاد دارد. می گوید از ۱۳ سالگی توسط دوستانش معتاد شده است. از ۸ میلیون طلایی که سر عقد به او هدیه دادم هم خبری نیست و….
دیگر نمی خواهم ریختش را ببینم. حالا می فهمم چرا پدر و مادرم مخالف این ازدواج عجولانه بودند، افسوس.

ماجرای فرار تازه عروس ۱۷ ساله با مرد ۵۰ ساله!

منبع : رکنا – / ل
پیشنهاد ما

سحر دولتشاهی پرکارترین بازیگر زن در جشنواره فیلم فجر لقب گرفت

سحر دولتشاهی پرکارترین بازیگر زن در جشنواره فیلم فجر لقب گرفت

سحر دولتشاهی پرکارترین بازیگر زن در جشنواره فیلم فجر لقب گرفت سحر دولتشاهی پرکارترین بازیگر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *