خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » سرگرمی » دانستنی های عمومی » در آمد تایوانی ها از طوفان + تصاویر


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

در آمد تایوانی ها از طوفان + تصاویر

در آمد تایوانی ها از طوفان + تصاویر

در آمد تایوانی ها از طوفان + تصاویر

دو صندوق پستی که بعد از طوفان شدید تایوان، آسیب دیده و تغییر شکل داده بودند، تبدیل به سوژه ای جالب برای مردم و توریست ها شدند. مردم با قرار گرفتن در کنار این صندوق ها شروع به عکس گرفتن با آن کردند.

عکس های یادگاری با این صندوق های خم شده، به سرعت پخش شد و افراد بیشتری خواهان عکس گرفتن با آن شدند. این استقبال تا جایی بود که مردم از دولت خواستند که دست به سروشکل این صندوق ها نزند!

رئیس اداره پست این کشور هم گفته است که صندوق ها به همین منوال باقی خواهند ماند و حتی به یکی از جاذبه های توریستی تایوان تبدیل می شوند.

طوفان شدید تایوان , جاذبه های توریستی , جاذبه های توریستی جالب , جاذبه های توریستی تایوان , عکس های جالب , جذب توریست

«چونگ وا» در ادامه هم گفته: «به زودی تابلویی در کنار این صندوق ها نصب خواهد شد که توریست ها را از چگونگی آسیب دیدگی این صندوق های پستی باخبر می کند.»

البته او گفته است که باید قبل از این کار، ابتدا باید صندوق ها را کمی و ترمیم و محکم کرد تا بتوان باز از آن ها به عنوان صندوق پستی استفاده کرد.

در آمد تایوانی ها از طوفان

رئیس اداره پست تایوان افزود: شرکت پست آمادگی این را نیز دارد که در صورت تداوم علاقه مندی بازدید کنندگان،عکس یادگاری این صندوق های خم شده را نیز به فروش برساند!

مهر

 

طوفان شدید تایوان , جاذبه های توریستی , جاذبه های توریستی جالب , جاذبه های توریستی تایوان , عکس های جالب , جذب توریست

پیشنهاد ما

روز و زمان دقیق تحویل سال 1397 | دانلود تقویم 1397

روز و زمان دقیق تحویل سال ۱۳۹۷ | دانلود تقویم ۱۳۹۷

روز و زمان دقیق تحویل سال ۱۳۹۷ | دانلود تقویم ۱۳۹۷ روز و زمان دقیق …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *