خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » دریافت ۱۰۰ سکه از احمدی نژاد مختص من نبود


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

دریافت ۱۰۰ سکه از احمدی نژاد مختص من نبود

دریافت ۱۰۰ سکه از احمدی نژاد مختص من نبود

دریافت ۱۰۰ سکه از احمدی نژاد مختص من نبود

وزیر سابق وزارت آموزش و پرورش در رابطه با هدایا احمدی‌نژاد به وزرایش گفت: بنده هم مشمول پاداش ۱۰۰ سکه از طرف احمدی‌نژاد شدم و تنها این هدیه مختص به من نبود.

دریافت 100 سکه از احمدی نژاد مختص من نبود,فانجو,حاجی بابایی,پاداش صد سکه,احمدی نژاد,مجلس,دولت

به گزارش حوزه مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، حمیدرضا حاجی بابایی نماینده مجلس شورای اسلامی در رابطه با دریافت حقوق های غیر متعارف در دولت نهم،‌دهم و یازدهم اظهار کرد: به طور حتم اگر مسئوولان واقعا می خواهند که به حقیقت ماجرا در موضوع پرداخت حقوقهای غیر متعارف پی ببرند و عدالت اجرایی شود باید بدون هیچگونه واهمه و ترسی در این راستا اقدامات لازم را انجام دهند.
وی افزود: اگر بعضی ها معتقدند که پرداخت غیر متعارفی در دولتهای مختلف صورت گرفته است باید هر آنچه در ۴ دولت گذشته وجود داشته است مورد بررسی قرار دهند و لیستی را در این راستا تهیه و آن را به مردم اعلام کنند.
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: هیچ اشکالی وجود ندارد که اگر تخلفی صورت بگیرد ما آن را روشن بیان کنیم چون نظام جمهوری اسلامی ایران با هیچ کسی تعارفی ندارد.
حاجی بابایی اظهار کرد: هر شخصی در هر جایگاهی که دریافتهای غیر قانونی،‌نجومی و غیر متعارف داشته است و از قانون سوء‌استفاده کرده است باید بدون هیچ تبعیضی به پرونده آن رسیدگی شود حال این پرونده متعلق به دولت نهم و دهم باشد یا دولت گذشته ما باید با مردم شفاف باشیم.
وی خاطر نشان کرد: در پرونده بررسی حقوقهای غیرمتعارف باید این موضوع را در نظر بگیریم که این کار نباید وجهه سیاسی پیدا کند از این رو باید بر اساس ادله و اسناد در این راستا وارد عمل شد.
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی پیرامون اخبار منتشر شده درباره دریافت ۱۰۰ سکه از رئیس جمهوروقت در زمان حضور در وزارت آموزش و پرورش گفت: در دولت دهم به عنوان نشان پاداش به برخی از وزیران هدایایی اهدا شد که بنده نیز مشمول پاداش ۱۰۰ سکه شدم که تنها این هدیه مختص به من نبود.
وی تاکید کرد: بنده این ۱۰۰ سکه را به نیم سکه تبدیل و در بین همکاران خود تقسیم کردم.
منبع: جماران

منبع:باشگاه خبرنگاران

فانجو

دریافت ۱۰۰ سکه از احمدی نژاد مختص من نبود,فانجو,حاجی بابایی,پاداش صد سکه,احمدی نژاد,مجلس,دولت

پیشنهاد ما

تیراندازی هواداران به بازیکنان فوتبال آرژانتین (۱۸+)

تیراندازی هواداران به بازیکنان فوتبال آرژانتین (۱۸+) تیراندازی هواداران به بازیکنان فوتبال آرژانتین (۱۸+) پس …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *