خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » اخبار حوادث » درگیری شدید نیروهای انتظامی و مردم در هرمزگان+عکس


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

درگیری شدید نیروهای انتظامی و مردم در هرمزگان+عکس

تغییر تقسیمات کشوری در شهرستان بستک استان هرمزگان سبب درگیری شدید میان مردم و نیروهای انتظامی شد. در این درگیری‌های تعدادی از موتورهای دولتی به آتش کشیده شد. تجمع مردم جاده بستک – بندرلنگه را نیز بست.

funjoo.ir/

به‌گزارش پایگاه اینترنتی تابناک که به محسن رضائی عضو “مجمع تشخیص مصلحت نظام” نزدیک است، بخش کوخرد شهرستان بستک در استان هرمزگان در روزهای اخیر صحنه درگیری‌های شدید میان مردم و  نیروهای انتظامی بوده است.

تابناک می‌نویسد: «مردم دو روستا و نیروی انتظامی با هم درگیر شده و بنا به ادعای منابع محلی متاسفانه چند دستگاه موتور و مغازه به آتش کشیده شد و تعدادی از اهالی و نیروی انتظامی هم مجروح شدند. چند دستگاه خودرو هم به شدت آسیب دیده و تنش‌ها کماکان ادامه دارد و ازدحام مردم ارتباط جاده‌ای دو شهرستان بستک و بندرلنگه را قطع نموده است.»

funjoo.ir

این درگیری‌ها ظاهرا به خاطر تغییر در تقسیمات منطقه بوده است. تابناک گزارش می دهد که مردم مرکز بخش کوخرد در استان هرمزگان چندی پیش ضمن تجمع در برابر فرمانداری خواستار عدم اجرای مصوبه‌ای شده بودند که به موجب آن یک روستا به مرکز بخش کوخرد الحاق می‌شد. مسئولان نیز قول داده بودند که این مصوبه را فعلا اجرا نکنند. اما با معرفی بخشدار و تعیین محل احداث شهرداری برای شهر مورد مناقشه، اعتراضات تازه را تحریک کردند.

تصمیمات نسنجیده و شتابزده در مورد تقسیمات کشوری در سال‌های اخیر  بارها سبب درگیری‌های خونین میان مردم و نیروهای دولتی شده است.

اقدام برای تشکیل استان البرز به مرکزیت کرج یکی از تصمیمات دولت احمدی‌نژاد بود که سه سال پیش تنش زیادی ایجاد کرد. محمود احمدی‌نژاد در سفرهای استانی خود تاکنون چند بار وعده الحاق شهر یا روستائی را به منطقه‌ای دیگر داده و با این اقدام زمینه ساز اختلاف‌هائی میان مردم محلی شده است.

پیشنهاد ما

تجاوز جنسی به زنان در ماشین + زنی که مرد متجاوز را رسوا کرد

تجاوز جنسی به زنان در ماشین + زنی که مرد متجاوز را رسوا کرد

تجاوز جنسی به زنان در ماشین + زنی که مرد متجاوز را رسوا کرد تجاوز …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *