خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » سرگرمی » دخترانی که از پرچم دار نیمه برهنه المپیک خواستگاری کردند!!


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

دخترانی که از پرچم دار نیمه برهنه المپیک خواستگاری کردند!!

دخترانی که از پرچم دار نیمه برهنه المپیک خواستگاری کردند!!

دخترانی که از پرچم دار نیمه برهنه المپیک خواستگاری کردند!!

دخترانی که از پرچم دار نیمه برهنه المپیک خواستگاری کردند!!,فانجو,جالب ترین ها,خبر های عجیب و منشتر شده از رویدادهای المپیک 2016,پیشنهاد ازدواج دختران به پرچم دار تونگا,المپیک ریو ۲۰۱۶,مراسم افتتاحیه مسابقات,رژه کاروان ورزشی تونگا,

 

خبر های عجیب و منشتر شده از رویدادهای المپیک ۲۰۱۶با پرچم دار اهل تونگا با ظاهری نیمه برهنه و جالب تر این که دخترانی که از پرچم دار تونگا در المپیک خواستگاری کردند!!

 

 

پیشنهاد ازدواج دختران به پرچم دار تونگا:

المپیک ریو ۲۰۱۶ چند روزی است که در کشور برزیل و در شهر ریودوژانیرو در حال برگزاری است. بدون شک بزرگترین رویداد ورزشی جهان آبستن حوادث ریز و درشتی است که برخی از آنها می توانند بسیار جالب باشند.

 

در مراسم افتتاحیه مسابقات که کاروان های ورزشی تمامی کشورها با البسه برگرفته از فرهنگ و آئین خود رژه می روند، اتفاقات جالبی رخ داد که اخبار آن همه جهان ورزش را در بر گرفت.

 

در هنگام رژه کاروان ورزشی تونگا، پرچمدار این کشور بدون پیراهن و به صورت نیمه برهنه جلوتر از سایر ورزشکاران کشورش حرکت می کرد؛ به محض ورود این ورزشکار، تمامی تماشاگر حاضر در محل برگزاری افتتاحیه و بینندگان تلویزیونی تعجب کرده و بسیاری هم از این صحنه خندیدند.

 

اما این پایان ماجرا نبود، چون ظاهراً حضور ‘پیتا تافاتوفوا’ با ظاهر نیمه برهنه برایش بسیار خوش یمن بوده و از این راه توانست بسیار درآمد و پیشنهاد کار دریافت کند.

 

این پرچمدار ۳۲ ساله که در رشته تکواندو شرکت خواهد کرد، با حضور در این مراسم توجه بسیاری را به خود جلب کرد. تنها ۴۸ ساعت پس از مراسم افتتاحیه المپیک بود که بسیاری از کمپانی های فیلم سازی، شرکت های مدلینگ و طراحی مد و لباس به این ورزشکار پیشنهاد کار داده اند.

 

جالب اینکه در دهکده بازی های المپیک که ورزشکاران بسیار سرشناسی از سرتاسر جهان حضور دارند، بیش از همه از این تکواندوکار اهل تونگا خواسته شد تا عکس یادگاری بگیرند. حتی بسیاری از خود ورزشکاران هم با این چهره خبرساز مراسم افتتاحیه به یادگار عکس گرفتند.

 

جالب تر اینکه، تعداد مخاطب صحنه اینستاگرام این تکواندوکار تنها طی دو روز ۷۵ هزار نفر افزایش داشته و بسیاری از دختران حاضر در کشور برزیل و به وی پیشنهاد ازدواج داده اند.

 

در هنگام رژه کاروان ورزشی تونگا، گزارشگر برزیلی مراسم از همکار خود پرسید که حالا چرا بدن این تکواندو کار برق می زند و چرا اینقدر براق است که همکارش در پاسخ گفت: احتمالاً آب و هوای برزیل به او ساخته است!

 

دخترانی که از پرچم دار نیمه برهنه المپیک خواستگاری کردند!!

منبع: ناز وب فان جو,

دخترانی که از پرچم دار نیمه برهنه المپیک خواستگاری کردند!!,فانجو,جالب ترین ها,خبر های عجیب و منشتر شده از رویدادهای المپیک ۲۰۱۶,پیشنهاد ازدواج دختران به پرچم دار تونگا,المپیک ریو ۲۰۱۶,مراسم افتتاحیه مسابقات,رژه کاروان ورزشی تونگا,

پیشنهاد ما

مناسبت ها و روزهای تعطیل سال ۹۷

مناسبت ها و روزهای تعطیل سال ۹۷

مناسبت ها و روزهای تعطیل سال ۹۷ مناسبت ها و روزهای تعطیل سال ۹۷   …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *