خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » اخبار حوادث » داستان زن جوان ۱۷ ساله با دردسرهای شوهر همیشه مست


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

داستان زن جوان ۱۷ ساله با دردسرهای شوهر همیشه مست

داستان زن جوان ۱۷ ساله با دردسرهای شوهر همیشه مست

داستان زن جوان ۱۷ ساله با دردسرهای شوهر همیشه مست

داستان زن جوان 17 ساله با دردسرهای شوهر همیشه مست,فان جو, اخبار حوادث, ماجرای زن 17 ساله,

زنی که در جوانی ازدواج کرده بود و هم اکنون ۱۷ سال دارد به دلیل ضرب و شتم به دست شوهرش شکایت کرده بود. این زن جوان از ظلم همسرش به حق خودش و فرزند شیر خواره اش گفت.

 

ماجرای زن ۱۷ ساله که قربانی لجبازی بزرگترها شده بود

با آن که من قربانی بی تدبیری و اختلافات بزرگ ترها شده ام و زندگی ام در آستانه نابودی قرار گرفته است اما دلم به حال فرزند شیرخواره ام می سوزد که هشت روز است او را از من جدا کرده اند و مدعی هستند…

شکایت زن جوان از شوهر مستش

زن ۱۷ ساله که به اتهام ضرب و جرح عمدی از همسرش شکایت کرده بود در حالی که اظهار می کرد «با رفتارهای وحشیانه شوهرم دیگر امنیت جانی در منزل ندارم» به کارشناس اجتماعی کلانتری سپاد مشهد گفت:۱۳ سال بیشتر نداشتم و در کلاس دوم راهنمایی تحصیل می کردم که شبی مادرم کنارم نشست و از جوانی سخن گفت که به واسطه یکی از آشنایانمان مرا خواستگاری کرده بود. آن زمان من چیزی درباره همسرداری و زندگی مشترک نمی دانستم اما می فهمیدم که هر دختری بایدازدواج کند. این بود که سرم را پایین انداختم و همه چیز را به عهده مادرم گذاشتم. خیلی زود رفت و آمدها و آداب و رسوم خاص ازدواج به سرانجام رسید و من و «نبی» به عقد یکدیگر درآمدیم. از آن روز به بعد دیگر نتوانستم درس بخوانم و به ناچار در همان دوران راهنمایی ترک تحصیل کردم. زمان نامزدی من و «نبی» یک سال به طول انجامید و در این مدت با مشکل خاصی روبه رو نشدیم تا این که بزرگ تر ها تصمیم گرفتند با برگزاری مراسم عروسی، زندگی مشترک مان را آغاز کنیم. این در حالی بود که رفتارها و حرف های پدرشوهرم به طور کلی تغییر کرده بود. گویی از موضوعاتی به شدت ناراحت بود ولی آن ها را بر زبان نمی آورد. اما اختلافات بزرگ ترها بر سر هزینه های عروسی شدت گرفت و برخی مسائل نمایان شد.

داستان زن جوان 17 ساله با دردسرهای شوهر همیشه مست

 دردودل های زن جوانی که قربانی اختلافات بزرگترها شد

پدرشوهرم برای پرداخت مبلغ ۳۰ میلیون تومان پدر مرا تحت فشار گذاشته بود. پدر نبی می گفت من هم ۳۰ میلیون تومان پرداخت می کنم تا یک عروسی مجلل بگیریم اما پدرم که با یک مغازه خواربارفروشی کوچک زندگی را می گذراند گفت:شما میهمانان خودتان را دعوت و هرطور که دوست دارید هزینه کنید و ما هم از میهمانان خودمان پذیرایی می کنیم. این بود که پدرم باغ تالاری را اجاره کرد و همه هزینه های مراسم عروسی را پرداخت . این در حالی بود که پدرشوهرم با همین بهانه نه تنها یک ریال هزینه نکرد بلکه تا جایی که توانست تلاش کرد تا این مراسم به خوبی برگزار نشود.

 

همین کینه قدیمی موجب شد تا خانواده همسرم حتی بعد از تولد فرزندم نیز به دیدن من نیایند و این گونه اختلافات ما روز به روز شدت می گرفت تا جایی که آن ها نبی را مجبور می کردند مرا در زندگی تحت فشار قرار بدهد. به طوری که وقتی از منزل بیرون می رفتم پدرشوهرم بلافاصله با نبی تماس می گرفت و او را به جان من می انداخت. همسرم نیز با بهانه های واهی مرا به قصد کشت کتک می زد. او مدعی بود فرزندم را از بالای سرم به زمین می کوبم و به او شیر نمی دهم به همین خاطر الان هشت روز است که فرزند شیرخواره ام را از من جدا کرده اند. این بار وقتی خانواده ام برای آشتی دادن ما به منزلم آمدند نبی با توهین و فحاشی آن ها را به خانه راه نداد و با چاقو به سمت من حمله کرد که من از ترس، خودم را داخل اتاق انداختم و در را قفل کردم. او وقتی مشروب می خورد دیگر چیزی متوجه نمی شود و من امنیت جانی ندارم.

ماجرای دردناک زن جوان از شوهر مست

 

داستان زن جوان ۱۷ ساله با دردسرهای شوهر همیشه مست

تاپ ناز

داستان زن جوان ۱۷ ساله با دردسرهای شوهر همیشه مست,فان جو, اخبار حوادث, ماجرای زن ۱۷ ساله,

پیشنهاد ما

هدیه جورج کلونی به دوستانش

هدیه جورج کلونی به دوستانش

هدیه جورج کلونی به دوستانش هدیه جورج کلونی به دوستانش هدیه یک میلیون دلاری جورج …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *