خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » اخبار علمی » خوشمزه ترین سفید کننده دندان!


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

خوشمزه ترین سفید کننده دندان!

 خوشمزه ترین سفید کننده دندان!

پزشکان به تازگی دریافته اند که برخی میوه های طبیعی نقش بسیار مفید و موثری درکاهش مشکلات دهان و دنو کاهش پوسیدگی دندان ها دارند،

از جمله ی این میوه ها، توت فرنگی است.میوه ی توت فرنگی منبع غنی از ویتامین ها و مواد مفید از جمله پلی فنون ها است که تنها در قهوه و روغن زیتون یافت می شوند. این ترکیبات مانع از تجزیه  نشاسته در دهان که در نتیجه ی وجود قندهای چسبنده به پایه ی دندان به عنوان پلاک می شود.

 

گفتنی است علاوه بر جلوگیری از چسبیدن قندها، توت فرنگی مانع از تشکیل و قدرت یافتن باکتری هایی می شود که عامل پوسیدگی دندان و بروز بیماری های لثه هستند.

 

دندانپزشکان از توت فرنگی به عنوان یک سفید کننده ی طبیعی نام می برند که می تواند باعث سفید شدن دندان ها شود. اما در عین حال توت فرنگی حاوی مقادیر زیادی اسید است و استفاده ی بیش از حد از این میوه می تواند باعث آسیب رساندن به مینای دندان ها شود و بافت مینای دندان را متخلخل نماید.

منبع:فان جو،فانجو

پیشنهاد ما

تجارت خرید و فروش تخمک زنان خوشگل و مردان جذاب

تجارت خرید و فروش تخمک زنان خوشگل و مردان جذاب

تجارت خرید و فروش تخمک زنان خوشگل و مردان جذاب تجارت خرید و فروش تخمک …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *