خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » اخبار حوادث » خواننده پاپ ایرانی به دختر جوان تجاوز کرد و شلاق خورد!


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

خواننده پاپ ایرانی به دختر جوان تجاوز کرد و شلاق خورد!

خواننده پاپ ایرانی به دختر جوان تجاوز کرد و شلاق خورد!

خواننده پاپ ایرانی به دختر جوان تجاوز کرد و شلاق خورد!

اخبار حوادث،اخبار روز،تجاوز،

تابستان امسال دختری ۲۲ ساله به نام فرشته به دلیل تجاوز و رابطه جنسی از خواننده سرشناس پاپ ایرانی شکایت کرد. فرشته گفت که من طرفدار این خواننده محبوب پاپ بودم و پوسترهایش را مرتب می خریدم تا اینکه به طور اتفاقی این خواننده را در میدان هروی سوار بر یک خودروی بنز دیدم و سوار خودرو شدم.

 

شکایت دختر جوان از خواننده پاپ ایرانی به دلیل تعرض جنسی

به او ابراز علاقه کردم و گفتم از طرفدارانش هستم. به همین خاطر اجازه داد تا داخل ماشینش بنشینم و کمی با او صحبت کنم. دقایقی نگذشته بود که گفت چون نصاب پرده به خانه شان رفته و مشغول نصب پرده است باید به خانه پدری اش برود. او مرا هم دعوت کرد تا همراهش بروم تا بعد از پایان کار نصاب پرده کمی با هم صحبت کنیم. من هم پذیرفتم اما وقتی وارد خانه ویلایی شدیم متوجه شدم کسی در خانه نیست. من ترسیده بودم و می خواستم از خانه خارج شوم اما پسر جوان مانع راهم شد و مرا مورد نیت شیطانی خود قرار داد.

به دنبال شکایت دختر جوان، خواننده به نام در خانه پدری اش در شمال تهران بازداشت شد.

در حالی که پلیس در تحقیقات به ارتباطات این خواننده با تعدادی زیادی دختر جوان پی برده بود وی تحت بازجویی قرار گرفت و گفت: چون خواننده هستم و ساعتهای زیادی را در استودیو می گذرانم به همین خاطر با دختران زیادی رابطه کاری دارم. من نسبت به دختر جوان که علیه من شکایت کرده هیچگونه عمل غیر عرفی انجام نداده ام. او از طرفداران من بوده و حالا چون فهمیده علاقه ای به او ندارم این شکایت را علیه من مطرح کرده است.

در حالی که پزشکی قانونی ادعای دختر جوان مبنی بر عمل و نیت شیطانی قرار گرفتن را تایید کرده بود خواننده پاپ در شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران غیر علنی و پشت درهای بسته محاکمه شد و گفت دختر جوان به میل خودش به خانه پدری وی رفته و با او ارتباط غیر متعارف برقرار کرده است. در پایان این جلسه هیات قضایی وارد شور شد و خواننده جوان را به ۹۹ ضربه شلاق، ۲سال تبعید و ۵سال محرومیت از فعالیت های فرهنگی و خوانندگی محکوم کرد.

خواننده پاپ محبوب ایرانی به دلیل تعرض جنسی بازداشت شد

خواننده پاپ ایرانی به دختر جوان تجاوز کرد و شلاق خورد!

تاپ ناز

خواننده پاپ ایرانی به دختر جوان تجاوز کرد و شلاق خورد!,فان جو, اخبار حوادث,

پیشنهاد ما

درصد افزایش حقوق بازنشستگان و کارمندان در سال 97

درصد افزایش حقوق بازنشستگان و کارمندان در سال ۹۷

درصد افزایش حقوق بازنشستگان و کارمندان در سال ۹۷ درصد افزایش حقوق بازنشستگان و کارمندان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *