خانه » اخبار روز » اخبار سیاسی » خواننده و بازیگرانی که کاندیدای انتخابات شدند


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

خواننده و بازیگرانی که کاندیدای انتخابات شدند

دو خواننده موسیقی سنتی و پاپ با حضور در فرمانداری تهران برای انتخابات شورای شهر چهارم ثبت نام کردند.

“عبدالحسین مختاباد” خواننده سنتی و “محمد رضا عیوضی” خواننده پاپ با حضور در فرمانداری تهران برای چهارمین دوره انتخابات شورای شهر تهران ثبت نام کردند.

امروز که ششمین روز ثبت نام از داوطلبان انتخابات شورای شهر چهارم است حضور هنرمندان برای ثبت نام در انتخابات شوراها پررنگ تر شده است.

funjoo.ir

امین زندگانی بازیگر سینما و تلویزیون نیز صبح امروز با حضور در فرمانداری تهران کاندیداتوری خود را در چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر تهران اعلام کرد.

وی پس از ثبت‌نام در انتخابات شوراها در جمع خبرنگاران در خصوص انگیزه خود برای ثبت‌نام در این دوره از انتخابات گفت: انشاءالله صحبت‌های تکمیلی و برنامه‌هایم را بعدا اعلام خواهم کرد.

funjoo.ir

زندگانی درباره اینکه آیا هنرمندان در این دوره از انتخابات شوراها ائتلاف ‌خود را خواهند داشت یا نه،‌ اظهار داشت:‌ فعلاً یک روز دیگر از زمان ثبت‌نام باقی است و فردا مشخص می‌شود که چه تعداد از هنرمندان در انتخابات شوراها ثبت‌نام می‌کنند. آنچه مسلم است، آن است که بنده به عنوان یک شهروند تهرانی در این جا حضور دارم و فعلاً هم مستقل هستم.

پیشنهاد ما

شایعه تا واقعیت خبر مرگ خاوری

شایعه تا واقعیت خبر مرگ خاوری

شایعه تا واقعیت خبر مرگ خاوری شایعه تا واقعیت خبر مرگ خاوری شایعه مرگ خاوری …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *