خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » اخبار حوادث » خبر جدید قاتل جسد دوستش را به آتش کشید


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

خبر جدید قاتل جسد دوستش را به آتش کشید

 خبر جدید قاتل جسد دوستش را به آتش کشید

wp-content/uploads/2013/03/حادثه.jpg

تیرماه سال ۸۷ به ماموران پلیس خبر رسید که مردی در خیابان به قتل رسیده است. با اطلاع ماموران از این حادثه آنها بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار داده و برای بررسی ماجرا راهی محل جنایت شدند.

ماموران با حضور در محل با جنازه مردی روبرو شدند که پس از قتل به آتش کشیده شده بود. قاتل خیلی زود از سوی کارآگاهان دستگیر شد. وی با اعتراف به قتل احمد به ماموران گفت: احمد دوستم بود که من او را به خاطر مسائل اخلاقی به قتل رساندم و جسدش را هم به آتش کشیدم.

با اعتراف او و بازسازی صحنه قتل کیفرخواست وی صادر و پرونده برای رسیدگی به شعبه ۱۱۳ دادگاه کیفری استان تهران ارجاع شد. چندی پیش اولین جلسه محاکمه این مرد در همین شعبه برگزار شد.

وی در اولین جلسه محاکه به قضات گفت: مقتول دوستم بود. اما فهمیدم که یک روز همسرم را مورد آزار و اذیت قرار داده برای همین سر این موضوع با او درگیر شدم و با تبر او را کشتم.

با اظهارات متهم در حالیکه خانواده اولیای دم درخواست قصاص کردند، ادامه جلسه به آینده موکول شد. بنابراین صبح امروز دومین جلسه محاکمه متهم برگزار شد.

وی در این جلسه اظهارات تازه ای را مطرح و هیات قضایی گفت: خواهرزنم به مقتول پول قرض داده بود. اما احمد سود پول او را نمی داد. روز حادثه سر همین موضوع با هم درگیر شدیم و او را با تبر به قتل رساندم و جنازه اش را به آتش کشیدم.

پس از اظهارات متهم هیات قاضی وارد شور شدند تا حکم نهایی در این خصوص صادر کنند.

منبع :

پیشنهاد ما

هدیه جورج کلونی به دوستانش

هدیه جورج کلونی به دوستانش

هدیه جورج کلونی به دوستانش هدیه جورج کلونی به دوستانش هدیه یک میلیون دلاری جورج …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *