خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » خبر بد نقل و انتقالاتی برای پرسپولیسی ها؛ مخالفت با انتقال ستاره


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

خبر بد نقل و انتقالاتی برای پرسپولیسی ها؛ مخالفت با انتقال ستاره

خبر بد نقل و انتقالاتی برای پرسپولیسی ها؛ مخالفت با انتقال ستاره

خبر بد نقل و انتقالاتی برای پرسپولیسی ها؛ مخالفت با انتقال ستاره

 

اخبار,اخبارورزشی,ضرغام اسماعیل

پس از تمدید قرارداد مهرداد جماعتی با فولاد خوزستان، پرسپولیسی ها مذاکرات جدی تری را با ضرغام اسماعیل مع چپ تیم ملی عراق آغازکردند.

نماینده ضرغام در تهران درخواست ۴۰۰ هزار دلاری این بازیکن را به باشگاه پرسپولیس ارائه داده و سرخپوشان تاکنون توانسته اند ۵۰ هزار دلار تخفیف بگیرند.

این در حالی است که ضرغام اسماعیل هنوز یک سال دیگر با باشگاه پلیس عراق قرارداد داشته و این تیم به این راحتی ها رضایتنامه مع ملی پوش خود را صادر نخواهد کرد.

در همین راستا شنیدیم باشگاه عراقی برای صدور رضایتنامه ستاره جوان خود ۳۵۰ هزار دلار از پرسپولیسی ها خواسته است که در این صورت انتقال ضرغام ۷۰۰ هزار دلار آب می خورد و به عبارت دیگر منتفی خواهد بود.

بر این اساس، برانکو که از جذب ضرغام نومید شده بالاجبار تن به توصیه نزدیکان باشگاه پرسپولیس داده و مجوز مذاکره با حبیب گردانی را صادر کرده است.

البته گفته می شود مرد کروات از مسئولین باشگاه خواسته یکی دو روز دیگر صبر کنند تا در صورت به بن بست رسیدن مذاکرات با ضرغام آنگاه با بازیکن فصل گذشته تراکتورسازی قرارداد ببندند.

اخبار ورزشی – جام نیوز

 

 

پیشنهاد ما

درصد افزایش حقوق بازنشستگان و کارمندان در سال 97

درصد افزایش حقوق بازنشستگان و کارمندان در سال ۹۷

درصد افزایش حقوق بازنشستگان و کارمندان در سال ۹۷ درصد افزایش حقوق بازنشستگان و کارمندان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *