خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » خاطره زیبا و جالبی که رضا عطاران در جشن حافظ تعریف کرد


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

خاطره زیبا و جالبی که رضا عطاران در جشن حافظ تعریف کرد

خاطره زیبا و جالبی که رضا عطاران در جشن حافظ تعریف کرد

خاطره زیبا و جالبی که رضا عطاران در جشن حافظ تعریف کرد

خاطره زیبا و جالبی که رضا عطاران در جشن حافظ تعریف کرد,فانجو,رضا عطاران در جشن حافظ,رضا عطاران در شانزدهمین جشن حافظ,رضا عطاران در جشن حافظ 95,رضا عطاران و همسرش در جشن حافظ,رضا عطاران و همسرش در جشن حافظ 95

رضا عطاران روز گذشته که در شانزدهمین جشن حافظ سال ۹۵ شرکت کرده بود، خاطره جالبی را تعریف کرد که خواندنش خالی از لطف نیست. در ادامه این بخش خاطره جالبی که رضا عطاران در جشن حافظ تعریف کرد را منتشر می کنیم.

رضا عطاران در شانزدهمین جشن حافظ وقتی برای اهدای جایزه ویژه هیات داوران روی صحنه رفت،ماجرای شیرینی را تعریف کرد که حاضران سالن را به وجد آورد.
در این مراسم زمانی که مهران مدیری برای گرفتن جایزه بهترین چهره تلویزیونی روی صحنه آمد با چنان صدای گرفته‌ای حرف زد که مشخص بود به بیماری سختی مبتلاست.
رضا عطاران اما برای اهدای جایزه ویژه هیات داوران به سامان مقدم روی صحنه آمد و ماجرای با نمکی را تعریف کرد و حضار را به وجد آورد.

عطاران ماجرایش را اینطور آغاز کرد:

«وقتی داشتم به داخل سالن می آمدم اتفاقی برایم افتاد که گفتم برایتان تعریف کنم.بیرون تالار که بودم مردی مرا کنار کشید.فکر کردم حتما می خواهد با من عکس بگیرد.به من گفت:«شما آقای عطاران را می شناسید؟» فکر کردم اگر بگویم خودم عطاران هستم،بیشتر باید توضیح بدهم.گفتم:«بله،می شناسم» گفت اگر رفتی داخل و عطاران را دیدی،به او بگو آن عکسی که توی اینترنت گذاشته اند کار من نیست.نفهمیدم چه می گوید. جالب اینجا بود که بقیه مردمی که اطرافم بودند با من سلفی م یگرفتند و من را صدا می کردند،این آقا باز هم می گفت؛یادت نره رفتی تو عطاران رو دیدی بهش بگو اون عکس ها رو من نگذاشتم.»

عطاران سپس این بخش را به ماجرای داخل سالن ارتباط داد و گفت:«خواستم بیایم داخل.انتظامات جلویم را گرفت.گفتم،من عطاران هستم.مامور انتظامات با تعجب گفت،برو آقا ما را سرکار نذار.نیم ساعت پیش هم یکی آمد گفت مهران مدیری است. بچه‌ها بردندش کوچه پشتی به خدمتش رسیدند.وقتی آمدم داخل و مهران را با آن وضعیت دیدم،فهمیدم طرف راست می‌گفت.»

این شوخی رضا عطاران به فضای جشن که در ساعت‌های پایانی شب کم کم داشت خسته کننده می ‌شد نشاطی دوباره داد.

 

 

خاطره زیبا و جالبی که رضا عطاران در جشن حافظ تعریف کرد

منبع:گهر فانجو

خاطره زیبا و جالبی که رضا عطاران در جشن حافظ تعریف کرد,فانجو,رضا عطاران در جشن حافظ,رضا عطاران در شانزدهمین جشن حافظ,رضا عطاران در جشن حافظ ۹۵,رضا عطاران و همسرش در جشن حافظ,رضا عطاران و همسرش در جشن حافظ ۹۵

پیشنهاد ما

Rhona Mitra در نقش دکتر راشل

بیوگرافی و عکسهای بازیگران سریال آخرین کشتی

بیوگرافی و عکسهای بازیگران سریال آخرین کشتی بیوگرافی و عکسهای بازیگران سریال آخرین کشتی   …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *