خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » حواشی دیدار فوتسال گیتی پسند و حفاری اهواز


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

حواشی دیدار فوتسال گیتی پسند و حفاری اهواز

حواشی دیدار فوتسال گیتی پسند و حفاری اهواز

حواشی دیدار فوتسال گیتی پسند و حفاری اهواز

fotsal-git

 

حواشی دیدار فوتسال گیتی پسند و حفاری اهواز

دیدار تیم های فوتسال گیتی پسند اصفهان و ملی حفاری اهواز در حالی روز جمعه در هفته دوازدهم لیگ برتر در اصفهان برگزار شد که در این مسابقه اتفاقی ناگوار و ناجوانمردانه از سوی یکی از بازیکنان تیم میزبان رقم خورد.

در حالی که این بازی با نتیجه ۶ بر ۵ به سود ملی حفاری در جریان بود؛ در دقایق پایانی تیم حفاری با استفاده از بازی پنج نفره تیم حریف صاحب موقعیت دروازه خالی شد و بازیکنان این تیم توپ را به سمت دروازه خالی گیتی پسند شوت کردند اما به یکباره علی عابدین بازیکن نیمکت نشین تیم گیتی پسند وارد زمین شد و توپ را به اوت فرستاد تا اتفاقی عجیب و ناجوانمردانه در لیگ فوتسال رقم بخورد.

حواشی دیدار فوتسال گیتی پسند و حفاری اهواز , حواشی دیدار دو تیم فوتسال , تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان , تیم فوتسال حفاری اهواز

بازی گیتی پسند و حفاری اهواز

عباس ترابیان درباره اتفاقات دیدار تیم های فوتسال گیتی پسند و حفاری اهواز که بازیکن ذخیره تیم گیتی پسند از بیرون زمین به داخل آمد و توپ را در آستانه گل شدن به بیرون زد و همچنین ورود تماشاگران به زمین و نیمه تمام ماندن مسابقه اظهار داشت:این اتفاقات ریشه در خیلی از مسائل دارد و باید اساسی حل شود.

حواشی دیدار دو تیم فوتسال

در اساسنامه سازمان لیگ باید بازنگری اساسی صورت گرفته و تصمیمات به شکلی باشد که به سود فوتسال تمام شود. این اتفاقات از اساسنامه به بدنه لیگ می آید و باید دید این تصمیمات را چه کسانی و با چه انگیزه ای می گیرند.

وی افزود:اعتقاد ندارم که منتظر باشیم و ببینیم کمیته انضباطی چه تصمیمی می گیرد. این تصمیمات پاسخگوی این درجه از تخلفات نیست و باید برخورد اساسی شود.

برخوردهایی مانند محرومیت های یکی دوساله یا مادام العمر، نه اینکه بازیکنی را بنا بر هر خلافی که کرده یکی دو جلسه محروم کنند. اینها جوابگوی این درجه از تخلفات نیست و کل فوتسال را زیر سوال می برد.

 

ما از سال ۱۹۹۲ الگوی خیلی از کشورها بودیم و ژاپنی ها از ما الگوبرداری کردند. اکنون نباید زحمات مان را از بین ببریم.

اتفاقات بازی گیتی پسند و حفاری اهواز مسخره بود

رئیس کمیته فنی فوتسال و فوتبال ساحلی با بیان این جمله تصریح کرد:علی کفاشیان در این قضیه باید برخورد اساسی کند. همانطور که گفتم اساسنامه سازمان لیگ باید مورد بازنگری قرار گرفته و افرادی بیایند که دلشان برای لیگ بسوزد. اگر قرار باشد، افراد بر اساس ایده ها و انگیزه های خود بیایند، نمی توان لیگ را نجات داد.

ترابیان در پاسخ به این سوال که آیا منظورش از حضور افراد با انگیزه در فوتسال، رضا افتخاری است گفت:من به شخص خاصی کار ندارم و درباره معضل صحبت می کنم که گریبان فوتسال را گرفته است. اگر اصلاح نکنیم، در آینده شاهد موفقیت های روز افزون تیم ملی فوتسال نخواهیم بود.

منبع : تسنیم

حواشی دیدار فوتسال گیتی پسند و حفاری اهواز

 

تیم فوتسال حفاری اهواز,تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان,حواشی دیدار دو تیم فوتسال,حواشی دیدار فوتسال گیتی پسند و حفاری اهواز,ورزشي,

پیشنهاد ما

واکنش خانم بازیگر به سخنان همسر سابقش

واکنش خانم بازیگر به سخنان همسر سابقش

واکنش خانم بازیگر به سخنان همسر سابقش واکنش خانم بازیگر به سخنان همسر سابقش چند …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *