خانه » اخبار روز » اخبار حوادث » حمله و چاقو کشی به دختر دانشجو وسط کلاس درس در دانشگاه آزاد!

کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان دستبند مغناطيسي پاوربالانس فقط 10 هزار تومان کیف محافظ ضدآب موبایل ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

حمله و چاقو کشی به دختر دانشجو وسط کلاس درس در دانشگاه آزاد!

حمله و چاقو کشی به دختر دانشجو وسط کلاس درس در دانشگاه آزاد!

حمله و چاقو کشی به دختر دانشجو وسط کلاس درس در دانشگاه آزاد! 

defult-,

حوالی ساعت ۷ بعد از ظهر روز گذشته یک مورد چاقو کشی داخل دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد به کلانتری ۱۰۷ فلسطین اعلام می شود.

ماموران پس از مراجعه به محل پسری ۲۱ ساله را که توسط عوامل حراست دانشکده دستگیر شده بود را به دلیل چاقو کشی تحویل و به کلانتری منتقل می کنند.

در بازجویی از متهم وی عنوان می کند که به یک خانم ۲۱ ساله از دانشجویان این دانشکده به مدت ۱ سال علاقمند بوده و قصد ازدواج با وی را داشته است و لذا برای خواستگاری به نزد پدر وی رفته ولی با پاسخ منفی مواجه می شود و عنوان شده که فعلا امکان ازدواج وجود ندارد.

به گفته ضارب وی پس از شنیدن این پاسخ به قصد انتقام به دانشگاه مراجعه می کند که در ابتدا ماموران حراست از ورود وی جلوگیری می کنند که وی اعلام می کند قصد دادن جزوء به دانشجوی دختر را دارد و با این ترفند وارد دانشکده شده و پس از ورود به کلاس درس در جلوی چشم استاد و دیگر دانشجویان با چاقو ۳ ضربه به کتف، شکم و سر دختر وارد می کند.

با دخالت ماموران حراست دانشگاه پسر ضارب دستگیر و به کلانتری منتقل می شود و فرد مهاجم پس از تشکیل پرونده در کلانتری تحویل مرجع قضایی شده است.
بر اساس اعلام پزشکان وضعیت دختر مصدوم تحت کنترل است و فعلا خطر رفع شده است.

 

حمله و چاقو کشی به دختر دانشجو وسط کلاس درس در دانشگاه آزاد!

ساتین

حمله و چاقو کشی به دختر دانشجو وسط کلاس درس در دانشگاه آزاد! , فان جو, چاقو کشی,حوادث تهران,حوادث خواستگاری,خواستگاری عاشقانه,حوادث

ساعت گوچی gucci دستبندی نگین دارعینک Spyساعت بند چرم الیزابت تخفیف ویژهساعت مچی اسپورت طرح رولکس

پیشنهاد ما

خبر بمب گذاری در حرم حضرت معصومه + تصاویر مجروحان

خبر بمب گذاری در حرم حضرت معصومه + تصاویر مجروحان

خبر بمب گذاری در حرم حضرت معصومه + تصاویر مجروحان خبر بمب گذاری در حرم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *