خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » حمله فوتبالیست معروف به دختر جوان


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

حمله فوتبالیست معروف به دختر جوان

حمله فوتبالیست معروف به دختر جوان

حمله فوتبالیست لیگ برتری
فوتبال نتیجه‌گرا و مدیریت ضعیف باشگاهی به همراه پول زیاد و قراردادهای میلیاردی باعث شده این رشته و بازیکن شاغل در آن از مسائل اخلاقی و فرهنگی فاصله بگیرد.

این بار ماجرا به یک فوتبالیست خارجی برمی‌گردد که نسبت به گذشته بدجوری افت کرده و داستان آپارتمان مجردی‌اش نقل محافل فوتبالی است و چندی پیش حادثه‌ای در یک مجتمع در خیابان فرشته به وجود آورده است.

ظاهراً این فوتبالیست پر سروصدا سوار آ می‌شود که یک , هم در آن آ بوده است. همین که در آ بسته می‌شود این بازیکن معروف که گویا حال و احوال عادی نداشته، به طرف آن خانم جوان حمله‌ور می‌شود و …از قضای روزگار آ در طبقه بعدی متوقف شده و مردم با شنیدن سروصدای دختر جوان بیرون می‌ریزند و او را به‌موقع از چنگال فوتبالیست شیطان‌صفت نجات می‌دهند.

داستان به همین‌جا ختم نمی‌شود. خانواده دختر جوان شکوائیه‌ای را تنظیم و به مراجع قضایی ارائه می‌دهند که در نهایت پای مسئولان باشگاه لیگ برتری هم وسط می‌آید اما شاکی در نهایت به خاطر آبروی این باشگاه کوتاه آمده و رضایت می‌‌دهد!

این اتفاق مشتی نمونه خروار این فوتبالیست خارجی متأهل است که همواره در مطبوعات با فرزندش عکس می‌اندازد و ادعای خانواده‌دوست ‌بودن می‌کند ولی در عمل آپارتمان خود را تبدیل به محلی برای تردد اراذل و اوباش و رفقای ناباب در تهران کرده بود.

البته شنیدیم باشگاه بزرگ لیگ برتری بالاخره به این نتیجه رسید که عذر این فوتبالیست خارجی را بخواهد و تبعات آن را هم پس بدهد اما به راستی این سؤال باقی می‌ماند چرا ارزش‌های اخلاقی در این فوتبال نزول کرده و این‌قدر رنگ باخته است؟

حمله فوتبالیست معروف,برخورد فوتبالیست لیگ برتر,دعوای بازیکن معروف با دختر,حمله فوتبالیست معروف,دعوای فوتبالیست با دختر جوان,حمله بازیکن لیگ برتری به زن,کتک کاری فوتبالیست با دختر جوان در باشگاه

منبع:فان جو،

پیشنهاد ما

تجاوز گروهی به دختر نوجوان + پیدا شدن بدن عریان دختر

تجاوز گروهی به دختر نوجوان + پیدا شدن بدن عریان دختر تجاوز گروهی به دختر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *