خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » اخبار حوادث » حمله راکتی غزه به اسرائیل


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

حمله راکتی غزه به اسرائیل

mooshak_1funjoo.ir_.jpg

پرس تی وی لحظاتی پیش در خبری فوری به نقل از پلیس رژیم صهیونیستی اعلام کرد: چندین فروند راکت که از غزه شلیک شده بود به حومه اشکلون در جنوب اسرائیل برخورد کرد. به گزارش پرس تی وی، هنوز جزئیات بیشتری از این خبر و شمار تلفات احتمالی آن، منتشر نشده است.
لیک این راکتها پس از آن است که یک اسیر فلسطینی در بند رژیم صهیونیستی زیر شکنجه شهید شد و این اتفاق خشم فلسطینیان را برانگیخته است. در عین حال روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت گزارش داد: موشک شلیک شده از نوار غزه از نوع “گراد” بوده و نیروهای امنیتی رژیم صهیونیستی که در صحنه حضور داشته اند اظهار داشتند که پیش از شلیک این موشک صدای آژیر هشداری را نشنیده اند.
آخرین گزارش های منتشر شده در این باره حاکی از آن است که این موشک در منطقه ای صنعتی فرود آمده و باعث وارد آمدن خساراتی شده است.از زمان آتش بس اخیر میان جنبش حماس و رژیم صهیونیستی این نخستین باری است که موشکی از غزه بسوی فلسطین اشغالی شلیک می شود.

پیشنهاد ما

مرگ عابرین پیاده زیر چرخ های کامیون در تهران

مرگ عابرین پیاده زیر چرخ های کامیون در تهران

مرگ عابرین پیاده زیر چرخ های کامیون در تهران مرگ عابرین پیاده زیر چرخ های …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *