خانه » اخبار روز » اخبار ورزشی » حمله به علیرضا نیکبخت واحدی در رشت


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

حمله به علیرضا نیکبخت واحدی در رشت

nikbakht_vahedi-www-funjoo-.ir.jpg

این افراد ناشناس را حتی یک بار هم در رشت ندیده بودم و نمی‌دانم آیا کسی آنها را اجیر کرده بود که من را بزنند یا خیر؛ ولی داماشی‌ها بدانند که من تا امروز یک ریال هم از این تیم نگرفته‌ام.
علیرضا نیکبخت واحدی درباره تهدید شدنش با چاقو در رشت، راجع به این اتفاق اظهار داشت: وقتی که با حسن رودباریان به بیرون رفته بودم ناگهان توسط چند نفر افراد ناشناس با چاقو تهدید شدم. به همین دلیل با اجازه امیر عابدینی سریعاً راهی تهران شدم. معلوم نبود که اگر به تهران نمی آمدم چه بلایی در آنجا سر من می‌آوردند.

وی افزود:‌ این افراد ناشناس را حتی یک بار هم در رشت ندیده بودم و نمی‌دانم آیا کسی آنها را اجیر کرده بود که من را بزنند یا خیر؛ ولی داماشی‌ها بدانند که من تا امروز یک ریال هم از این تیم نگرفته‌ام و حتی الآن هم به جای اینکه در خانه‌ای که قرار بود برای من تهیه شود باشم به جایش در هتل زندگی می‌کنم.
نیکبخت در پاسخ به سؤالی که برخی بازیکنان گفته بودند که با حضور شما در زمین، داماش یک بازیکن کمتر دارد،‌گفت: نمی‌دانم منظور از این حرف چیست؟ اما متأسفانه در داماش هرکسی می‌خواهد خودش بازی کند و این موضوع هم برایم جای سؤال داشت اما باید این را بدانید که اتفاقی که برای من افتاد واقعاً عابدینی را ناراحت کرده و تا به امروز این صحنه را با این وضعیت ندیده بودم.
وی در پایان خاطرنشان کرد: نمی‌دانم تکلیفم چه می‌شود اما خدا را شکر می‌کنم که الآن سالم هستم. من در شرایطی به رشت رفتم که همه می‌دانند می‌توانستم به تیم‌های خوب دیگری هم بپیوندم اما این برخورد برای من بسیار عجیب بود چون نمی‌دانم اهشان از این کار چه چیزی بود. تکلیف آینده خودم را راستش را بخواهید نمی‌دانم اما از عابدینی صمیمانه سپاسگزارم که به من کمک زیادی کرده و امیدوارم همیشه چیز ختم به خیر شود.

 

“خبرگزاری فارس”

پیشنهاد ما

علت مرگ امیر محمد مدنی فوتبالیست جوان | ایست قلبی ایمون زاید

علت مرگ امیر محمد مدنی فوتبالیست جوان | ایست قلبی ایمون زاید

علت مرگ امیر محمد مدنی فوتبالیست جوان | ایست قلبی ایمون زاید   علت مرگ …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *