خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » اخبار اجتماعی » حضور پررنگ زنان در شبکه‌های اجتماعی در اعتراض به یک “ممنوعیت”


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

حضور پررنگ زنان در شبکه‌های اجتماعی در اعتراض به یک “ممنوعیت”

حضور پررنگ زنان در شبکه‌های اجتماعی در اعتراض به یک “ممنوعیت”

حضور پررنگ زنان در شبکه‌های اجتماعی در اعتراض به یک “ممنوعیت”

سالن ۱۲ هزار نفری استادیوم آزادی در پایتخت ایران در یک روز گرم اواخر خردادماه میزبان طرفداران تیم ملی والیبال این کشور بود. ازدحام تماشاچیان مسابقه والیبال ایران و امریکا از هفته ششم لیگ جهانی ۲۰۱۵ از ساعتی قبل تمام صندلی‌ها و سکوها را پر کرده و هیجانی که در سالن مسابقات در جریان بود، اتمسفر بازی را تحت تاثیر خود قرار داده بود.
لیگ جهانی والیبال مردان به میزبانی ایران تاکنون توانسته هیجان زیادی را میان مردم این کشور تولید کند، به‌ویژه آنکه بازی میان دو کشوری بود که به مدت ۳۵ سال، در فضای دیپلماتیک با یکدیگر منازعه و مخالفت داشتند.
به گزارش« آفتاب» به نقل از آژانس مطبوعات فرانسه، در حالی که طرفداران تیم ملی ایران توانستند روز گذشته با حضور در سالن ورزشی به حمایت تیم محبوب خود بپردازند، نیمی از آنها به دلیل زن‌بودنشان از این فرصت محروم شده‌اند.
هنگامی که دولت ایران اعلام کرد که برخی زنان می‌توانند برای تشویق تیم تیم ملی والیبال به سالن راه پیدا کنند، بسیاری از آنان دوباره امیدوار شدند. اما رسانه‌ها می‌گویند از مجموع ۱۲ بلیط فروش رفته، ۲۰۰ صندلی به زنان تعلق گرفته است؛  زنانی که از اقوام بازیکنان و عوامل فدراسیون بوده‌اند.
زنان اما با حضور پررنگ در شبکه‌های اجتماعی می‌خواهند تلاش کنند تا توجه دولت را با خود همراه کنند و بیشتر از آنچه در گذشته بوده، از حقوقشان دفاع کند. ممنوعیت حضور زنان ایرانی در استادیوم‌ها در حالی صورت می‌گیرد که زنان خارجی می‌توانند در سالن‌های ورزشی این کشور حضور پیدا کنند.
دولت حسن روحانی با این شعار بر سر کار آمد که اجازه ندهد تندروها مانند دولت گذشته، برای حقوق فردی ایرانی‌ها تصمیم‌گیری کنند؛ مشاور روحانی در امور زنان نیز بارها حمایت خود را از حضور زنان در ورزشگاه اعلام کرده است. اما حتی او نیز جواب درستی برای اینکه چرا زنان نمی‌توانند در ورزشگاه حضور پیدا کنند، نمی‌یابد. حرکت‌های دولت برای تحقق‌بخشیدن به اهش با موانع زیادی روبرو است.

 

 

زنان،شبکه‌های اجتماعی

پیشنهاد ما

واکنش خانم بازیگر به سخنان همسر سابقش

واکنش خانم بازیگر به سخنان همسر سابقش

واکنش خانم بازیگر به سخنان همسر سابقش واکنش خانم بازیگر به سخنان همسر سابقش چند …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *