خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » سینما » اخبار سینما » حضور مهدی سلطانی در خندوانه +عکس


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

حضور مهدی سلطانی در خندوانه +عکس

حضور مهدی سلطانی در خندوانه +عکس

حضور مهدی سلطانی در خندوانه +عکس

حضور مهدی سلطانی در خندوانه +عکس,فانجو,مهدی سلطانی,بیوگرافی مهدی سلطانی,مهدی سلطانی در خندوانه,مهدی سلطانی و دخترش,مهدی سلطانی بازیگر,مهدی سلطانی ویکی پدیا,مهدی سلطانی سروستانی و خانواده اش,مهدی سلطانی سروستانی و همسرش,مهدی سلطانی سروستانی بیوگرافی,mehdi-soltani-khandevane-

 

مهدی سلطانی بازیگر سینما ، تلویزیون و استاد دانشگاه شب گذشته در برنامه خندوانه رامبد جوان حضور پیدا کرد.

mehdi soltani khandevane گزارش حضور مهدی سلطانی در خندوانه-Www.Funjoo_Ir_فان جو

برنامه چهارشنبه شب «خندوانه» طبق روال هرشب با نمایی از رامبد جوان و تماشاگران آغاز شد و پس از آن شاهد ورود نیما و استاد کهنمویی بودیم.

کهنمویی شوخی‌هایی در خصوص لباس و مد و طرح هایی که به تازگی در بازار عرضه می شود را بیان کرد و درخواست کرد سعی کنید لباس هایی که می پوشید، محتوا داشته باشد.

پس از آن آیتمی با حضور رضا و بیژن بنفشه خواه در شهر اصفهان پخش شد که مکانهای دیدنی آنجا را نشان می دادند.

در ادامه از یک بازیگر مودب و کسی که برای هر کار خود دلیل دارد، به روی صحنه دعوت شد و آن شخص مهدی سلطانی بود.

وی در ابتدا از سریال «شهرزاد» که حدود شش ماه زمان برده و شهریور ماه پارسال تمام شده است، گفت و اینکه تجربه های جدید و تنوع در این عرصه باعث می شود خودمان را تکمیل کنیم.

مهدی سلطانی متولد سال ١٣۵٠و  پنج برادر دارد و فرزند اول خانواده است که دیگر برادان او در زمینه های غیر از هنر فعالیت می کنند.

در ادامه مهدی سطلانی برای مردم آواز خواند و گفت: این موضوع از سریال «مادرانه»  و به پیشنهاد یک آهنگساز انجام شده است.

در آیتمی که در بین این برنامه پخش شد شهرام حقیقت دوست و حسن فتحی از شخصیت مهدی سلطانی گفتند.

در ادامه رامبد جوان از مهدی سلطانی خواست که به جای گوینده خبر یک خبر خوب را به مردم بدهد که وی گفت: بینندگان عزیز از این به بعد قرار نیست که در جهان جنگی رخ دهد.

وی ادامه داد:بسیاری از جرمهای سنگین جهان محصول خشم هستند. مثل قتل،٩٠درصد قتل ها و شکنجه ها وقتی ایجاد می شود که انسان خشم دارد و آنهای که کنترل می‌کنند، قاتل نمی‌شوند و افرادی که نمی‌توانند قاتل می‌شوند. خشم یک رویداد و پدیده است و آن افراد در لحظه بیمار هستند و باید آن لحظه را درمان کرد.

در ادامه ی این صحبت‌ها رامبد جوان از خشم‌هایی که در فضای مجازی به صورت ناسزا و الفاظ رکیک نشان داده می‌شود و چقدر وحشتناک است، گفت.

مهدی سلطانی از اهمیت کتاب خواندن و تاثیر آن بر روی فرهنگ انسانها گفت. او می‌گوید: به دلیل اینکه کتاب ثمره‌ی سالها تلاش یک انسان است و با خواندن آن می‌شود با تجربه ی چندین ساله‌ی یک آدم آشنا شد.

پس از بازی پانتومیم جوان و سلطانی و اهدای لوح «خندوانه» به وی و خواندن شعر همراه با تماشاگران برنامه دیشب هم به پایان رسید.

گزارش از عاطفه نوذری

مهدی سلطانی مهدی سلطانی

حضور مهدی سلطانی در خندوانه +عکس

منبع:فان جو گهر

حضور مهدی سلطانی در خندوانه +عکس,فانجو,مهدی سلطانی,بیوگرافی مهدی سلطانی,مهدی سلطانی در خندوانه,مهدی سلطانی و دخترش,مهدی سلطانی بازیگر,مهدی سلطانی ویکی پدیا,مهدی سلطانی سروستانی و خانواده اش,مهدی سلطانی سروستانی و همسرش,مهدی سلطانی سروستانی بیوگرافی

پیشنهاد ما

بیوگرافی ژاله درستکار | عکسهای ژاله درستکار و همسرش

بیوگرافی ژاله درستکار | عکسهای ژاله درستکار و همسرش

بیوگرافی ژاله درستکار | عکسهای ژاله درستکار و همسرش بیوگرافی ژاله درستکار | عکسهای ژاله …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *