خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » سینما » اخبار سینما » حضور صداپیشه جناب‌خان روی صحنه تئاتر + عکس


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

حضور صداپیشه جناب‌خان روی صحنه تئاتر + عکس

حضور صداپیشه جناب‌خان روی صحنه تئاتر + عکس

حضور صداپیشه جناب‌خان روی صحنه تئاتر + عکس

این روزها نمایش «صندلی‌ها» با حضور چند دقیقه‌ای محمد بحرانی صداپیشه عروسک جناب خان به روی صحنه رفته است.

 نمایش «صندلی‌ها» به کارگردانی طلیعه طریقی در سالن انتظامی خانه هنرمندان به روی صحنه رفته است.

نمایشی که در آن محمد بحرانی، صداپیشه عروسک‌هایی چون جناب خان، ببعی و آقوی همساده هر چند شب یک بار چند دقیقه در آن بازی می‌کند.

محمد بحرانی , صداپیشه جناب خان , عکس صداپیشه جناب خان , اسم صداپیشه جناب خان , عروسک جناب خان

بحرانی این روزها به خاطر حضور در برنامه «خندوانه» فرصت بازی ثابت در این نمایش را ندارد و به همین خاطر در بعضی از اجراها در کنار دیگر بازیگران این گروه به روی صحنه می‌رود.

همچنین شب گذشته مرضیه برومند نیز میهمان این نمایش بود و درباره آن گفت: ««شیوه اجرایی نمایش خیلی خلاقانه و فوق‌العاده بود.خانم طریقی خیلی دقیق،حساب‌شده و هنرمندانه کار کرده بود،ولی فکر می‌کنم کاش این شیوه را برای متن دیگری به کار می‌گرفت.

با این حال، نمایش صندلی‌ها یک نمایش خیلی خلاق،آوانگارد و خاص است». همچنین «رامین کهن» کارگردان جوان تئاتر عروسکی که شب پیش مهمان این نمایش بود،درباره اجرای صندلی‌ها گفت:«من در جشنواره هم این نمایش را دیده بودم و همان موقع به نظرم خیلی خوب آمده بود. بازی بازیگران فوق‌العاده بود اما بیش‌ترین عنصری که در نمایش قابل توجه بود،طراحی کارگردان در تناسب با چیدمان صحنه بود. شیوه اجرایی نمایش نکته‌یی است که به نظرم خودِ گروه به آن رسیده‌اند.ضمن این‌که از المانِ صندلی‌ها استفاده خیلی درستی شده،ولی تاکید می‌کنم بیش‌ترین نکته‌یی که توجه‌ام را جلب کرد و دوست داشتم،طراحی و دراماتورژی نمایش بود»

خبر آنلاین

 

محمد بحرانی , صداپیشه جناب خان , عکس صداپیشه جناب خان , اسم صداپیشه جناب خان , عروسک جناب خان

پیشنهاد ما

بیوگرافی ژاله درستکار | عکسهای ژاله درستکار و همسرش

بیوگرافی ژاله درستکار | عکسهای ژاله درستکار و همسرش

بیوگرافی ژاله درستکار | عکسهای ژاله درستکار و همسرش بیوگرافی ژاله درستکار | عکسهای ژاله …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *