خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » حذف تلخ ایران از جام ملت های آسیا


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

حذف تلخ ایران از جام ملت های آسیا


Notice: Undefined index: file in /home3/funjooir/public_html/wp-includes/media.php on line 1382

حذف تلخ ایران از جام ملت های آسیا

حذف تلخ ایران از جام ملت های آسیا
حذف تلخ ایران از جام ملت های آسیا
ایران با وجود جنگ نابرابر و ده نفره مقابل عراق، در ضربات پنالتی مغلوب حریف سبز پوش خود شد.

 به گزارش “ورزش سه”، تیم ملی ایران در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های آسیا برابر عراق شکست خورد و با جام ملت ها وداع کرد.

استادیوم کانبرا، داور: بنجامین ویلیامز، ساعت ۱۰:۰۰ به وقت ایران
اخطار: احمد ابراهیم (۲)و یاسر قاسم (۶۸)و ولید سلیم(۹۳)و عدنان علی(۹۵) و یونس محمود (۱۰۰) و سعد عبدالله (۱۰۱) و مروان حسین (۱۲۱) از عراق؛ مهرداد پولادی(۲۱) و آندرانیک تیموریان(۹۴) از ایران
اخراج: مهرداد پولادی (۴۳) از ایران

ترکیب تیم ملی ایران: علیرضا حقیقی، سید جلال حسینی،‌ مرتضی پور‌علی‌گنجی، احسان حاج‌صفی، وریا غفوری، جواد ن ام، آندرانیک تیموریان، مسعود شجاعی (۴۵ وحید امیری)، مهرداد پولادی، اشکان دژاگه(۸۳ رضا قوچان نژاد) و سردار آزمون(۶۲ علیرضا جهانبخش)
سرمربی کارلوس کی روش

ترکیب تیم ملی عراق: جلال حسن حکیم، احمد ابراهیم، ضرغام اسماعیل، سلام شاکر، ولید سلیم، یاسر قاسم، علاعبدالزهرا (۶۵ عدنان علی)، سعد عبدالامیر،‌ یونس محمود، حکمت عزیز و احمد یاسین (۱۰۶ احمد کلف)
سرمربی: راضی شنیشل

شرح گل:
ایران ۱ – عراق ۰ : حرکت استثنایی اشکان دژاگه با دریبل دو بازیکن عراقی توپ را به غفوری رساند و سانتر او با ضربه سر تماشایی سردار آزمون به گل اول بازی تبدیل شد.
ایران ۱ – عراق ۱: توپ ارسالی و زمینی از سمت راست بعد از گذشتن از معان ایران با ضربه دقیق احمد یاسین از میان پاهای حقیقی وارد دروازه ایران شد تا گل تساوی عراق به ثبت برسد و دروازه ایران بعد از ۳۲۱ دقیقه در این جام باز شود.

ایران ۱ عراق ۲:در همین دقایق ابتدایی بازی در وقت اضافه اول، عراق شبیه گل خود صاحب فرصت شد و این بار توسط یونس محمود دروازه خالی ایران را باز کرد. ارسال از جناح راست ایران بعد از دخالت ناقص حقیقی به یونس محمود رسید و این بازیکن باتجربه دروازه ایران را باز کرد.

ایران ۲ عراق ۲: سومین پاس گل آندرانیک، پورعلی گنجی را به اولین گل ملی که میتوان حساس ترین گل ملی محسوب کرد، رساند. روی ارسال کرنر آندو و با ضربه سر پورعلی گنجی بازی را برای تیم ده نفره ایران به تساوی کشاند.

ایران ۲ عراق ۳:روی ضربه پنالتی اعلام شده برای عراقی ها، اسماعیل ضربه اش را به وسط دروازه زد تا کاری از دست حقیقی که به سمت راست شیرجه زده بود برنیاید و گل برتری عراق به ثمر برسد.

ایران ۳ عراق ۳:باز هم ضربه کرنر به نجات ایران برآمد؛ در حالی که حضور حقیقی در دقیقه ۱۱۸ درون محوطه جریمه عراقی ها تمرکز این تیم را بهم ریخته بود ضربه ن ام با دفع مع حریف در خط دروازه به بیرون آمد و در ادامه ضربه حسینی به تیرک خورد و روی برگشت این قوچان نژاد بود که پیام آور شادی و گل تساوی ایران بود.

شرح وقت اضافه اول:
عراق که در ابتدای وقت اضافه به گل رسیده بود به فاز دفاعی رفت اما نتوانست روی ضربات ایستگاهی شاگردان کی روش که به خوبی آن را بلدند تاب بیاورد و این پورعلی گنجی بود که گل تساوی را برای ایران به ثبت رساند.

اتفاق ویژه:
حرکت خطای مروان حسین روی حقیقی باعث درگیری شدید بین بازیکنان دو تیم شد و در این بین دروازه بان ایران هم با مصدومیت روبرو شد. داور در این صحنه به مروان تنها یک کارت زرد داد.

دقایق حساس:
دقیقه ۲: روی پاس عمقی آندرانیک تیموریان به سردار آزمون، احمد ابراهیم توپ را با دست دفع کرد که این حرکت او یک کارت زرد برای مع عراق در پی داشت.

دقیقه ۸:در حالی که ایرانی ها توسط در فاز حمله بودند، یونس محمود پشت معان صاحب توپ شد و از پشت محوطه جریمه ضربه اش را نواخت که شوت ضعیفش از کنار زمین به بیرون رفت.

دقیقه ۹:بعد از شوت آزمون که با دفع مع حریف همراه بود، شجاعی پشت محوطه جریمه با خطای مشکوک مع عراقی سرنگون شد که بنجامین ویلیامز اعتقادی به خطا نداشت تا این مساله اعتراض کی روش را در پی داشته باشد.

دقیقه ۱۴:پرتاب اوت آندارنیک با ضربه شجاعی که به قصد سانتر صورت گرفته بود، روی سقف دروازه عراق فرود آمد.

دقیقه ۲۰: کنترل توپ با سردار آزمون به قصد پاس به دژآگه، با ضربه اشکان دژآگه همراه بود که ضربه کم قدرت او با فاصله کم به بیرون رفت.

دقیقه۳۳:روی حرکت پا به توپ سردار آزمون و پاس او به گوشه محوطه جریمه در سمت راست، اشکان دژآگه با پای چپ ضربه اش را نواخت که با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۴۹:ضربه ایستگاهی عبدالامیر را علیرضا حقیقی با واکنشی دیدنی دفع و به کرنر فرستاد.

دقیقه ۵۰:ارسال خطرناک مع راست عراق با واکنش و دفع فوق العاده حقیقی همراه بود تا فرصت از حریف گرفته شود.

دقیقه ۵۲:حرکت پا به توپ اشکان از سمت راست بعد از جا گذاشتن مع حریف با ضربه ناقص او همراه بود که به مع حریف خورد.

دقایق ۵۵ تا ۶۵:در حالی که ایران بعد از دریافت گل تساوی همچنان نتوانسته خطری روی دروازه حریف ایجاد کند، حملات عراق هم راهی به دروازه ایران پیدا نکرده و بازی از تب و تاب ابتدایی افتاده است.

دقیقه ۷۱:ششمین ضربه کرنر عراقی ها هم بعد از دفع توسط معین ایران در پشت محوطه جریمه به حمله وران عراق رسید اما خطر جدی روی دروازه حقیقی ایجاد نکرد.

دقیقه ۷۷:روی ایستگاهی اشکان دژآگه، ضربه سر جهانبخش با اختلاف از.بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۸۶:ایران بعد از دقایق زیادی که زیر فشار حریف بود روی همکاری جهانبخش و قوچان نژاد صاحب فرصت شد که ضربه قوچان نژاد با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۸۹:روی خطایی که مع عراقی بر روی جهانبخش مرتکب شد، ن ام ضربه ایستگاهی را با پاسی کوتاه برای پورعلی گنجی مهیا کرد اما ضربه مع ایران به بیرون رفت.

دقیقه ۹۰+۳:بعد از دقایق بسیار، بنجامین بالاخره به بازیکن عراق نیز کارت داد. روی حرکت وحید امیری و هجوم او از سمت چپ با خطای مع عراقی همراه بود تا ویلیامز با کارت زرد او را همراه کند. روی ضربه ایستگاهی احسان حاج صفی توپ را روی دروازه فرستاد که در رفت و برگشت داور با اعلام آفساید این فرصت را از ایران گرفت.

دقیقه ۱۰۰: روی اشتباه وریا غفوری، عراقی ها صاحب توپ شدند که حرکت بازیکن عراق و ضربه اش به سمت دروازه حقیقی با دفع او فرصت را گرفت.

دقیقه ۱۱۳: حرکت بازیکن عراق درون محوطه جریمه ایران با تکل بی مهابای پورعلی گنجی یک ضربه پنالتی را نصیب عراقی ها کرد.

کارلوس کی‌روش, سرمربی تیم‌ملی, پولادی, بازی ایران و عراق, مهرداد پولادی, تیم‌ملی فوتبال ایران, جام ملتهای اسیا, اخبار, اخبار ورزشی

منبع:فان جو،

پیشنهاد ما

واکنش خانم بازیگر به سخنان همسر سابقش

واکنش خانم بازیگر به سخنان همسر سابقش

واکنش خانم بازیگر به سخنان همسر سابقش واکنش خانم بازیگر به سخنان همسر سابقش چند …

یک دیدگاه

  1. واقعا حیف شد ، داور حق ما رو خورد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *