خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » جوانترین رئیس جمهور و همسری که ۲۴ سال از خودش بزرگ تر است! +عکس


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

جوانترین رئیس جمهور و همسری که ۲۴ سال از خودش بزرگ تر است! +عکس

جوانترین رئیس جمهور و همسری که ۲۴ سال از خودش بزرگ تر است! +عکس

جوانترین رئیس جمهور و همسری که ۲۴ سال از خودش بزرگ تر است! +عکس

 

همسر رئیس جمهور ۲۴ سال اختلاف سنی با وی دارد که باعث واکنش کاربران فضای مجازی شده است. بانوی اول الیزه اختلاف سنی زیادی با رئیس جمهور فرانسه دارد که مکرون به آن واکنش نشان داد.

واکنش رئیس جمهور فرانسه مکرون به انتقادات درباره سن همسرش

رئیس جمهور فرانسه که از حرف های کاربران در فضای مجازی بسیار عصبانی شده است گفت کسانی که وی را برای ازدواج با زنی که از خودش بزرگتر است، سرزنش می کنند، یا زن ستیز یا همجنسگرا هستند.

مردم فرانسه شایعه کرده اند که رئیس جمهور یا به طور کل تمایلات جنسی ندارد و یا اینکه همجنسگرا است، زیرا همسرش با او اختلاف سنی دارد و تا حدودی پیر است.

امانوئل مکرون در گفت وگو با روزنامه لو پاریس به گمانه زنی ها درباره تمایلات جنسی وی و آنچه مکرون زندگی موازی خواند که مردم برای وی تصور کرده اند پاسخ داد.مکرون در این گفت وگو عنوان کرد که اگر همسرش از وی جوان تر بود هیچ کس اعتبار رابطه ما را زیر سوال نمی برد.

جوانترین رئیس جمهور و همسری که 24 سال از خودش بزرگ تر است! +عکس

مکرون گفت:اگر من ۲۰ سال از همسرم بزرگتر بودم، هیچ کس حتی برای یک لحظه به این فکر نمی کرد که آیا من می توانم همسر مناسبی باشم یا نه.

مکرون شایعه گی بودنش را رد کرد و گفت که چون که همسرم ۲۰ سال از من بزرگتر است مردم می گویند که این رابطه ممکن نیست.

وی گزارش های منتشر شده درباره رابطه اش با همسرش که ۲۰ سال از خودش بزرگتر است را ناشی از نگاه های زن ستیزانه، سنتی و همجنس ستیزانه در جامعه خواند.

مکرون برای نخستین بار برژیت همسرش را زمانی که ۱۵ سال بود و در تئاتر وی بازی می کرد ملاقات کرد. رابطه این دو زمانی که تصمیم گرفتن نمایشنامه مشترکی را بنویسند نزدیک تر شد.

این دو در سال ۲۰۰۷ با یکدیگر ازدواج کردند، زمانی که مکرون ۳۰ ساله و بژیت ۵۴ ساله بود.زندگینامه جدیدی که از مکرون منتشر شده است نشان می دهد که پدر و مادر رئیس جمهور فرانسه زمانی که از ارتباط وی با معلم متاهلش باخبر شدند، شوکه شدند.

مکرون در ادامه تاکید کرد:مشکل بزرگی در جامعه ما و در نوع نگاه آنها به جایگاه زن وجود دارد.

واکنش رئیس جمهور جوان به سن همسرش که پیر است

منبع : افکار نیوز

 

جوانترین رئیس جمهور و همسری که ۲۴ سال از خودش بزرگ تر است! +عکس

 

پیشنهاد ما

سرنوشت تازه عروس در اتاق خانه پدرشوهرش

سرنوشت تازه عروس در اتاق خانه پدرشوهرش

سرنوشت تازه عروس در اتاق خانه پدرشوهرش سرنوشت تازه عروس در اتاق خانه پدرشوهرش   …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *