خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » تصاویرعکس‌های سلفی ملی‌پوشان در استرالیا


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

تصاویرعکس‌های سلفی ملی‌پوشان در استرالیا

تصاویرعکس‌های سلفی ملی‌پوشان در استرالیا

حضور تیم‌ملی ایران در استرالیا با حاشیه‌هایی همراه بود که قرار گرفتن یک عکس در صفحه اجتماعی منتسب به کی‌روش را می‌توان اولین آن عنوان کرد.

به گزارش شهروند، از طرفی از ملی‌پوشان که با خیل عظیم هواداران ایرانی در استرالیا مواجه هستند، عکس‌هایی منتشر شده که حواشی را ایجاد کرده است. به همین بهانه با علی اکبرمحمدزاده رئیس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال همکلام شدیم تا از پرونده‌هایی که این روزها در این کمیته در جریان است،‌ باخبر شویم.

اخبار,اخبار ورزشی,عکس‌های سلفی

کی‌روش تکذیب کرد
محمد‌زاده در رابطه با پیگیری عکسی که در صفحه اجتماعی کی‌روش قرار گرفته بود،‌ به «شهروند» می‌گوید:  «در آن عکس پرچم‌هایی دیده می‌شد که خلاف هنجارهایی است که در ایران آنها را رعایت می‌کنیم. به همین خاطر با استرالیا تماسی را برقرار کردیم و دلیل این مسأله را جویا شدیم که سرمربی تیم‌ملی داشتن حتی یک صفحه در شبکه‌های اجتماعی را تکذیب کرد. من هم بعید می‌دانم کی‌روش چنین اقدامی کرده باشد زیرا او بعد از بازی با بحرین صحبت‌هایی در حمایت از ایران علیه تحریم‌ها انجام داده که قابل تقدیر است.»

ملی‌پوشان رعایت نکنند، ‌برخورد می‌کنیم
او در ادامه به عکس‌هایی اشاره می‌کند که برخی ملی‌پوشان در استرالیا انداخته‌اند: «صرف این‌که بازیکنان تیم‌ملی با هواداران عکس سلفی بیندازند و به ابراز احساسات آنها پاسخ بدهند،‌ مشکلی ندارد اما در برخی از این عکس‌ها نکاتی دیده می‌شود که برای ملی‌پوشان ایران که نماینده یک کشور در یک میدان بین‌المللی هستند، جالب نیست. بازیکنان تیم‌ملی باید مراقب باشند که از آنها به‌عنوان یک ابزار سیاسی استفاده نشود تا کسانی که با آنها به‌عنوان هوادار ایران عکس می‌گیرند،‌ بعدا از آن عکس علیه همین ملی‌پوشان استفاده کنند. بر این اساس نباید با هرکسی عکس بیندازند. اگر بازیکنان رعایت نکنند، مجبور هستیم با آنها برخورد کنیم.»

اتفاقات استرالیا را رصد می‌کنیم
رئیس کمیته اخلاق در پاسخ به این سوال که شما نماینده‌ای در استرالیا برای نظارت بر رفتار بازیکنان دارید،‌ خاطرنشان می‌کند:  «ما نماینده‌ای به استرالیا اعزام نکردیم اما از طرق مختلف اتفاقاتی که در اطراف تیم‌ملی رخ می‌دهد را رصد می‌کنیم. البته نماینده حراست نیز همراه با تیم حضور دارد و اگر اتفاق خاصی رخ دهد،‌ سریعا آن‌را به ما انتقال خواهد داد،‌ اگرچه امیدوارم تمام اتفاقات پیرامون تیم‌ملی خوب باشد.»

پرونده افاضلی در جریان است
محمدزاده صحبت‌هایش را با اظهارنظر درباره پرونده‌هایی که هم اکنون در کمیته اخلاق جریان دارد، به پایان می‌برد: ‌ «این روزها سرمان در کمیته اخلاق فدراسیون بسیار شلوغ است و همین باعث شده تا دیرتر از آنچه که تصور می‌شود،‌ نتیجه پرونده‌هایی که باز می‌شود را اعلام کنیم. اتفاقات مختلفی در هفته‌های اخیر رخ داده که یکی از این اتفاقات که ناگوار هم بود،‌ پرونده زد و خورد در فدراسیون است. این ماجرا که یک پای آن هومن افاضلی بود،‌ درحال پیگیری است.»

رئیس کمیته اخلاق, سلفی ملی‌پوشان در استرالیا, عکس‌های سلفی, تیم‌ملی ایران, کی‌روش, علی اکبرمحمدزاده, فدراسیون فوتبال, اخبار, اخبار ورزشی

منبع:فان جو،

پیشنهاد ما

بهاره رهنما, عکس بهاره رهنما, بهاره رهنما عکس, بهاره رهنما اینستاگرام, بهاره رهنما توییتر, عکس های بهاره رهنما, عکسهای بهاره رهنما, پدر بهاره رهنما, عکس پدر بهاره رهنما, بابای بهاره رهنما, عکس بابای بهاره رهنما, بهاره رهنما و پدرش, عکس بهاره رهنما و پدرش, سالروز, تولد, عکس, عاشقانه, عاشقانه خانم بازیگر معروف برای پدرش + عکس

عاشقانه بهاره رهنما برای قهرمان زندگیش + عکس

عاشقانه بهاره رهنما برای قهرمان زندگیش + عکس عاشقانه بهاره رهنما برای قهرمان زندگیش + …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *